Koupání u mrazáku

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

bibinka

Koupání u mrazáku

Příspěvekod bibinka » Stř Črv 21, 2006 18:01

V současných vedrech nás překvapila naše číla tím, že se nadšeně koupe u otevřených dvířek mrazáku. Šli jsme si večer pro zmrzlinu a ona se okamžitě začala koupat v proudu mrazivého vzduchu. Nadšeně prozkoumala šuplíky, snažila se nacpat zadečkem co nejvíc do mrazáku. Musí jí být v tom jejím exkluzívním kožíšku pěkně vedro. Hádejte, jak to dopadlo- večer čas od času otevíráme mrazák a chladíme činčilu.
Máte taky někdo mrazumilovné zvířátko? :D :D

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Črv 21, 2006 20:09

jen jestli nemuze zase nastydnout kdyz jde z tepla do zimy, myslim zapal plic.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Črv 21, 2006 20:28

Ina napsal:jen jestli nemuze zase nastydnout kdyz jde z tepla do zimy, myslim zapal plic.



taky jsem si to myslela ,že může nastydnou ,ale nechtěla jsem to tu psát protže jsem nevěděla jestli je to pravda ,ale teď už to vím :wink:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Črv 22, 2006 8:48

Liliana napsal:Jo, já taky :lol: Včer jsem s ní byla v kuchyni a dívala jsem se do mrazáku, co je tam pro mě k snědku. myšul tam chtěla vlézt, ale nechtěla jsem jí tam moc pouštět, protože je tam špinavo. Namrazila jsem v pet lahvi vodu a dávám jí ji, zabalenou do utěrky, do klece.


To jsem taky chtela vcera udelat, ale mela jsem strach, protoze jsem nevedela jestli mi tu uterku nebudou zrat... prece jen kousky uterky v zaludku... No tak jsem tu pet lahev privazala ke kleci zvenku. Muzu ji teda dat bez obav i dovnitr v te uterce?

Disable adblock

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Čt Črv 22, 2006 18:36

:lol: :lol: :lol: Radím pytlík s pískem šoupnout do lednice a myšce tam pak strčit i maličkou mističku kameninovou ,či tákovou nějakou a pak jí to tam nasypat,každou chvíli maličko,když se vám zdá vedro a uvidíte ten tanec :lol: I v maličkém "pekáčku" se otáčím a ocáskem mávám o stošest :!: :lol: :lol: :lol: :lol: To je pak podívanááááá :wink: :lol: :lol: :lol: :P

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Čt Črv 22, 2006 18:37

:lol: :lol: :lol: Tu misku myslím do klece :wink: Nééé do lednice :lol: :lol: :lol: :wink: To jsem já popletáááá :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”