Udělat z činčily bojovníka

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Po Bře 14, 2005 10:20

Můj činčilák taky umí přiběhnout na zavolání a do klece se vrací sám, ale nikdy jsem ho netrestala ani nijak nedrezůrovala. Naučil se to sám, tohle zvíře chce taky lásku a projeví ti jí třeba tím, že tě i poslechne na zavolání. Ty jsi opravdu padlej na hlavu!!! Ty že budeš pedagog. Kolik ti je proboha, uvažuješ jak petiletý dítě. Nalož se do toho tvého etheru a jdi otravovat někam jinam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Bře 14, 2005 13:55

mám z toho prostě pocit že jsi vážně jen ujetý hovado, nic víc. To cos psal o tom pavoukovi... Jestli si myslíš že takhle to funguje v přírodě tak jsi vážně debil. Tohle je jednoznačně týrání, stejně jako pouštění zdomácnělých zvířat ven. Jak by se tobě líbilo kdyby tě zavřeli do klece se silnějším chlapem, kterej by tě umlátil k smrti? Vsadím se že máš prostě jen nějaký komplexy nebo tak něco. Přesně z takového, naprosto špatného pochopení Darwina vznikl fašismus. Hraješ si na boha a rozhoduješ, který zvíře bude žít a který ne, asi ti to dává pocit moci. Pak jako završení toho všeho zabiješ toho nejsilnějšího aby sis ten pocit ještě utvrdil, že máš moc zabít i jeho. Myslím že jsi případ pro psychiatra, a to myslím naprosto vážně. Tobě by se nikdy žádný zvíře do ruky dostat nemělo. Měl by ses spíš léčit protože nejsi psychicky v pořádku. A místo toho abys byl učitel na základce a svý ujetý názory předával dětem, tak se dej k armádě, aby sis tu svou vojnu užil na vlastní kůži, a pro mě za mě se klidně nech někde v poušti zastřelit.

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod VeronikaL. » Po Bře 14, 2005 14:04

Taky mě to napadlo, s tím fašismem a "nejsilnějším bojovníkem", nějak mi ty řádky vyzněly podobně. Ten člověk skutečně není psychicky v pořádku, ale to můžeme vykládat akorát sobě navzájem, protože jemu dělá asi dobře, když se takhle rozčilujeme a on vzbuzuje takový interes, možná bychom ho měli přestat komentovat, protože čím víc nás prudí, tím větší má asi touhu týrat zvířata a podrobně o tom následně referovat.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Po Bře 14, 2005 14:57

Janča napsal:mám z toho prostě pocit že jsi vážně jen ujetý hovado, nic víc. To cos psal o tom pavoukovi... Jestli si myslíš že takhle to funguje v přírodě tak jsi vážně debil. Tohle je jednoznačně týrání, stejně jako pouštění zdomácnělých zvířat ven. Jak by se tobě líbilo kdyby tě zavřeli do klece se silnějším chlapem, kterej by tě umlátil k smrti? Vsadím se že máš prostě jen nějaký komplexy nebo tak něco. Přesně z takového, naprosto špatného pochopení Darwina vznikl fašismus. Hraješ si na boha a rozhoduješ, který zvíře bude žít a který ne, asi ti to dává pocit moci. Pak jako završení toho všeho zabiješ toho nejsilnějšího aby sis ten pocit ještě utvrdil, že máš moc zabít i jeho. Myslím že jsi případ pro psychiatra, a to myslím naprosto vážně. Tobě by se nikdy žádný zvíře do ruky dostat nemělo. Měl by ses spíš léčit protože nejsi psychicky v pořádku. A místo toho abys byl učitel na základce a svý ujetý názory předával dětem, tak se dej k armádě, aby sis tu svou vojnu užil na vlastní kůži, a pro mě za mě se klidně nech někde v poušti zastřelit.

Tak to jsi přesně vystihla!!!!

Disable adblock

Milan

Příspěvekod Milan » Po Bře 14, 2005 15:19

VeronikaL. napsal:možná bychom ho měli přestat komentovat, protože čím víc nás prudí, tím větší má asi touhu týrat zvířata a podrobně o tom následně referovat.

Mám stejný názor, a proto vyhlašuju KONEC REAKCÍ NA JOHNA FRANKLINA!!! Když už si budeme chtít něco sdělit, můžeme to udělat přes soukromé zprávy. :P

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:10

tak jsem si koupil v pondělí činčilu... samička, která má cca 3 měsíce, dal jsem ji do té velké klece, a řeknu vám, že šplhá opravdu dobře, jeden den spala na zemi a pak se to naučila a už lozí po provázku pěkně do domečku... Zatím ji nepouštím, protože v kleci má prostoru dost, a nejdrřív si musí zvyknout na mou ruku a tělesný pach. Nechápu vás všechny asi to máte v hlavě pěkně vymetený, když říkáte, že neumí šplhat, lozit, apod. Umí to a moc dobře. Vy uvažujete jako pětileté děcka, jinak byste něco podobného tady nenapsali. Hned jak moje činčila dosáhne pohlavní dospělosti, skusíme na chvíli připustit s činčilákem Ronem od kamarádky, třeba z toho budou činčilátka... :lol:

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:25

Veronika napsal:Můj činčilák taky umí přiběhnout na zavolání a do klece se vrací sám, ale nikdy jsem ho netrestala ani nijak nedrezůrovala. Naučil se to sám, tohle zvíře chce taky lásku a projeví ti jí třeba tím, že tě i poslechne na zavolání. Ty jsi opravdu padlej na hlavu!!! Ty že budeš pedagog. Kolik ti je proboha, uvažuješ jak petiletý dítě. Nalož se do toho tvého etheru a jdi otravovat někam jinam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A to je právě chyba, že jsi ho netrestala atd... já Kimi (tak se jmenuje moje činčila) trestat budu, pokud neposlechne, a uvidíš jak rychle se naučí poslouchat.... 8) Proboha měli byste se uvědomit, člověk je nejvyšší stádium živočišné formy na Zemi, má nejvyšší moc, proč mám poslouchat činčilu já, když to má být obráceně. Teď jsem se bavil s kamarádkou co má toho činčiláka a říkala, že se na ní Ron naštve, když nepříjde každý den v sedm hodin večer, stačí o půl hodiny později a urazí se... Tohle je ROZMAZLENÁ činčila. Je vědecky dokázáno, že pes nedokáže registrovat čas, prostě nemá ponětí o tom kolik je hodin. A to mi chcete napovídat, že činčila jo? To snad není možný, myslete trošku, hlavně vědecky, zajímalo by mě podle jakých zákonů na této Zemi žijete, fyzika, matika to jistě není. :shock: Moje Kimi nevykazuje žádné symptomy závislosti na čase, prostě až příjdu tak příjdu, urazí se? nepříjdu dny dva... To je jednoduchý, takhle to na světě chodí. Takhle se vychovavají děti, jinak byste byli všicni rozmazlení fracci. Taky jste se urazili na maminku, když si někdy nechtěla hrát? jistě urazili, ale co maminka, poslouchala dvouleté dítě na slovo? to už asi ne... takhle to má fungovat. Tahle to funguje s mou činčilou... jen tak pro zajímavost. Rozinku dostane za akrobatický výkon, ale jistě ne každý den. Teď vymyšlím, jak ji udělat nějakou prolízačku nebo tak a když ji vyřeší na konci bude rozinka. Jestli si myslíte že tohle je šikana, tak jste na omylu, to zvíře si cvičí smysly, a nezakrní tak jako vaše rozmazlené a vyžrané činčily. Peace Bulánci! No a taky mě dostalo to jak tady řešíte nějaké veterináře, opravdu to asi v hlavě v pořádku nemáte... :D škoda slov... Opravdu. Život Vás asi ještě nic nenaučil.

Host

John Franklin

Příspěvekod Host » Pá Bře 18, 2005 12:28

VeronikaL. napsal:Taky mě to napadlo, s tím fašismem a "nejsilnějším bojovníkem", nějak mi ty řádky vyzněly podobně. Ten člověk skutečně není psychicky v pořádku, ale to můžeme vykládat akorát sobě navzájem, protože jemu dělá asi dobře, když se takhle rozčilujeme a on vzbuzuje takový interes, možná bychom ho měli přestat komentovat, protože čím víc nás prudí, tím větší má asi touhu týrat zvířata a podrobně o tom následně referovat.


Já zvířata nikdy netýral, to si uvědom.... :P Je rozdíl mezi rozmazlovaním zvířat, chovem zvířat a tyráním zvířat. To že to máš ty v hlavě trochu popletené a nedokázeš tyto tři pojmy oddělit je tvoje vina, tak to prosím nehaž na jiné.

Host

John Franklin

Příspěvekod Host » Pá Bře 18, 2005 12:29

Milan napsal:
VeronikaL. napsal:možná bychom ho měli přestat komentovat, protože čím víc nás prudí, tím větší má asi touhu týrat zvířata a podrobně o tom následně referovat.

Mám stejný názor, a proto vyhlašuju KONEC REAKCÍ NA JOHNA FRANKLINA!!! Když už si budeme chtít něco sdělit, můžeme to udělat přes soukromé zprávy. :P


Podivín Milan tomu nasadil korunku! :D :D

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:41

Janča napsal:mám z toho prostě pocit že jsi vážně jen ujetý hovado, nic víc. To cos psal o tom pavoukovi... Jestli si myslíš že takhle to funguje v přírodě tak jsi vážně debil. Tohle je jednoznačně týrání, stejně jako pouštění zdomácnělých zvířat ven. Jak by se tobě líbilo kdyby tě zavřeli do klece se silnějším chlapem, kterej by tě umlátil k smrti? Vsadím se že máš prostě jen nějaký komplexy nebo tak něco. Přesně z takového, naprosto špatného pochopení Darwina vznikl fašismus. Hraješ si na boha a rozhoduješ, který zvíře bude žít a který ne, asi ti to dává pocit moci. Pak jako završení toho všeho zabiješ toho nejsilnějšího aby sis ten pocit ještě utvrdil, že máš moc zabít i jeho. Myslím že jsi případ pro psychiatra, a to myslím naprosto vážně. Tobě by se nikdy žádný zvíře do ruky dostat nemělo. Měl by ses spíš léčit protože nejsi psychicky v pořádku. A místo toho abys byl učitel na základce a svý ujetý názory předával dětem, tak se dej k armádě, aby sis tu svou vojnu užil na vlastní kůži, a pro mě za mě se klidně nech někde v poušti zastřelit.


Tak za prvé ohledně pavoka to takhle v přírodě funguje... Kolonie se požírají navzájem, než začneš argumentovat, tak si o pavoucích něco přečti. Nikdy v přírodě nenajdeš dva pavouky (s vyjímkou pavouků co žijí v koloniích) které vedle sebe mají pavučinu blíže než půl metru. Prostě se zabijí nazvájem, ostatně jako jiná zvířata. Jak asi tak vysvětlíš počin kocourů, kteří zadáví koťata po narození, zvláště pak malé kocourky??? :?

Za druhé, s tím, jak by se mi líbilo zavřít do klece se silnějším? To samozřejmě také funguje, přiměř poměr těla pavouka a jeho klec s místy, kde se pohybuje člověk, je to zhruba na stejné urovni, lidé se mlatí jen tak pro zabavu, stejně jako zvířata, ale jsou na vyšší evoluční úrovni proto se nezabíjejí, stačí se ovšem podívat, tam kam civilizace ještě nedosáhle, k domorodým kmenům, které dodnes žíjí kanibalismem. SILNĚJŠÍ zabije a následně sní SLABŠÍHO. Takže odpověď líbílo, či nelíbílo, není na místě, takhle to chodí. Poznal jsem to. A nejsi Bůh (jsi jen člověk) aby jsi to změnila.

Za třetí: toho nejsilnějšího pavouka jsem nezabil, jejich věk je velmi malý, takže po smrti jsem si ho vypreparoval, protože to je opravdu rarita... Nehraju si na Boha, jsme prostě člověk, který je v evoluci na nejvyšší urovni a podle toho se také tak chovám

Za čtvrté, si myslím, že toho psychiatra, respektive psychologa, by jsi potřebovala Ty. Protože nedokážeš smysluplně reagovat na názor jiného člověka a ještě ve svém příspěvku ventiluješ ohromné množství agrese. Ty máš opravdu co poučovat. Měla by ses nad sebou zamyslet, a hlavně než začneš oponovat argumenty, o kterých nevíš ani slovo, měla bys trošku studovat.

Za páte, takové názory předávat samozřejmě dětem na základce budu protože tyto názory jsou správné a zdravé.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:47

Vaclav napsal:Na plose 1x1x2 metry nikdy nebude mit podminky jako v horach. Pochybuju, ze se ti povede udelat takove podminky, aby to bylo jako v prirode. Nikdy nesezenes rostliny, ktere ma normalne jist, takze ji budes krmit senem jako my(ja ji teda rozinky nedavam) a jestli ji planujes dat na balkon, aby mela chladek, tak chcipne hned, protoze je tu prilis vlhko.
Zajimalo by me, jak by sis predstavoval TY zivot na plose rekneme 10x10x20 metru... Jestli ji neplanujes poustet, tak si kup radeji morce, kterymu je to vcelku jedno.


Když spočítáš, Václave, poměry činčilího těla a lidského, tak mě by život na ploše pro mě uměrný, stačil, zvláště pokud bychom byli na stejném urovni inteligence. Hlodavci jsou obrovsky hloupé zvířata, které žijí jen svými reflexy. Proto obrovskou plochu nepotřebují, když jim poskytneš vše potřebné. Ve volné přírodě plochu potřebují, protože na malé ploše nenaleznou tolik potravy a životní urovně. Morče je velice příbuzný činčily... jen taková poznámka, která mi vyzněla takto: "Ježíšmarja, já mam činčilu, nikdo nesmí šikanovat činčilu, raději šikanujte morče, to mě je jedno... " :)

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:49

Veronika napsal:
John Franklin napsal:no, na balkon ji samozřejmě nedám... bude v pokoji. S chovem hlodavců mám velmi dobré zkušenosti, s činčilou, ale ne. Samozřejmě, že jí dám klasickou stravu jakou si zaslouží tu krmnou směs, seno a vodu. Jde mi o to, že ji nechci rozmazlit tak žádné pamlsky dostávat nebude. Ještě nevím jestli si to zvířátko oblíbím, možná ji pak ven i pustím, umí činčili také šplhat? Zoo Tycoona jsem hrál a dohrál... :)

:shock: :evil: :evil: Ty si se asi zbláznil!!!Nejsi normální. TY si vůbec činčilu nepořizuj, raději si kup plyšový zvíře a dělej si na něm experimenty.
Jakmile činčilu pustíš ven, tak okamžitě zahyne, nemyslim si že máš velmi dobré zkušenosti s chovem hlodavců spíš naopak!!!!!


Kolik jsi odchovala ty hlodavců, a když nevíš jaké mám zkušenosti já, kolik jsem měl čeho, atd... jak můžeš vyřknout něco takového z úst? :roll:

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:50

Ilona napsal:Myslím,že John Franklin hlavně provokuje,ani mu nejde činčilu,ale o to vytočit všechny milovníky.Tak snad bude lepší nereagovat,protože tvrdit může co chce.Johne Frankline,lituji tě :!:


Děkuji za politování, hodí se, protože jak mám teďka v pokojíku klec, tak Kimiša dělá v noci rachot... ale zvyknu si. :wink:

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 12:56

Valkyrien napsal:
John Franklin napsal:Pak jsem ho smrtičkou (eterem) uspal na věčné časy, vypreparoval a mám ho v krabiče.



Mam chut urobit to iste tebe. :?[/quote

Přesněji to bylo tak, že ta samička, byla už stará, měla podle mého usudku asi dva roky, přestala už příjímat potravu, byla pro ni lepší smrt, usnutím než aby se trápila. To same dělají lidé s pejsky, když je nechávají utratit. Nevidím na tom nic špatného... :P

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 13:03

Terezka napsal:Co je to za hloupost vypouštět zdomácnělá zvířata do volné přírody? Psoun, ten by ještě mohl přežít, ale myši a křečci, o tom dost pochybuju. Činčila by podle mě v naší přírodě nepřežila ani týden. Četla jsem o pokusech vysadit kolonii činčil v horách Turecka, ale všechny pochcípaly a dodnes žijí volně jen v Andách. Proč si chceš koupit činčilu, trochu ji potrápit a pustit ven? Dělá ti to dobře? Uspokojuje tě to?
Kdyby tě to zajímalo, mám doma Brychypelmu pallidum a rozhodně chudáka Michaela nenechám preparovat, i když je to taky dost gigantický jedinec.


Když zvíře rozmazlíš a stane se z něj zdomácnělé je to samozřejmnost, já zvířata rozhodně nedomestikuji. Prosil bych jen kdyby jsi mi vysvětlila proč nemůžeš vypustit do volné přírody myš? A jestli jsi četla o pokusech vysadit kolonii činčil a byl to pokus neúspěšný, tak jej asi špatně provedli, ne? Činčili v horách žili, žijí, a žít budou. To že někdo spackal projekt a činčili nepřežili není chyba těch činčil, ale toho člověka co to vymyslel, imho kdyby činčili, které vypustili nebyly tak rozmazlené třeba by přežili. Ty jako běžnej konzument, nikdy nenahlídneš do toho projektu za jakých okolností vše probíhalo. Nemůžeš teda tvrdit lautr nic. :lol: Jinak žádné zvířata netrápím, a když chtějí do přírody je pustím, ostatně jako každý jiný zoolog, či botanik. Jinak přeji ti hodně štěští k chovu toho sklípkana. Každopádně po jeho smrti bych si jej vypreparoval, abych na něj měl památku. Také mám jednoho sklípkana vypreparovaného, je to mnohem lepší než svlečka... :o

John Franklin

Re: Házení hrachu na stěnu...

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 13:08

VeronikaL. napsal:Asi nemá smysl diskutovat s Johnem Franklinem. Asi to musíme vzít tak, že nemůžeme zachránit ani všechny trpící děti, ani všechna trpící zvířata, a prostě nemůžeme zabránit tomu, aby tenhle "zvláštní" člověk prováděl se zvířaty různé "zvláštní" experimenty. :evil:

Někdo anonymní se ptal, jestli umějí činčily štěkat. Štěkot říkám onomu prskavému zvuku, který činčily vydávají, když mají vztek. :D


Asi nejsi ten pravý člověk který se mnou diskutovat chce popřípadně má téma o čem... :) Děti trpět netrpí, na praxi mě mají moc rádí, zvířata mě také mají rádi, ale držím si ten správnej a zdravej odstup... To že mě pokladáš za "zvláštního" je tvůj názor, já ti ho brát nebudu. Také si myslím o plno lidech, že jsou "jiní"... :lol: Ale jsem aspoň natolik slušnej, že to neventiluju na veřejnosti, protože zvlástě nikdy se člověk nesmí dopustit aby člověka soudil z prvních dojmů... :roll:

Host

Re: Házení hrachu na stěnu...

Příspěvekod Host » Pá Bře 18, 2005 13:35

John Franklin napsal:
VeronikaL. napsal:Asi nemá smysl diskutovat s Johnem Franklinem. Asi to musíme vzít tak, že nemůžeme zachránit ani všechny trpící děti, ani všechna trpící zvířata, a prostě nemůžeme zabránit tomu, aby tenhle "zvláštní" člověk prováděl se zvířaty různé "zvláštní" experimenty. :evil:

Někdo anonymní se ptal, jestli umějí činčily štěkat. Štěkot říkám onomu prskavému zvuku, který činčily vydávají, když mají vztek. :D


Ještě dodatek: Tvé argumenty mi připadají uplně jako z nějakého ekologického hnutí. Přívážu se ke stromu, zachráním ho, ale za týden až odjedu tak ho stejně skácí. Nebo protestujeme proti temelínu, protože je to zlo, raději dělejte elektřinu uhelnýma elektrárnama, které devastují ovzduší 1000x víc než atomové elektrárny... :P

Katarina Trnková

Příspěvekod Katarina Trnková » Pá Bře 18, 2005 13:38

Neverim vlastnym ociam co sa to tu pise :shock: .Nemyslím si ze ten John je v poriadku, a o svoje stupidne nazory by sa mal podelit radsej s psychiatrom a nevypisovat take nezmysly sem.Pripada mi to ako keby si, John, fakt nemal zdravy rozum a niesom sama co ma na teba takyto nazor.Je mi ta luto.

Hanka G.

Příspěvekod Hanka G. » Pá Bře 18, 2005 15:32

Spíš bych souhlasila s názorem, kterej tady už padnul, že je to jeden z těch prudičů, co oblejzaj chaty.

XXX

Příspěvekod XXX » Pá Bře 18, 2005 18:47

vymazane
Naposledy upravil(a) XXX dne So Dub 02, 2005 20:01, celkem upraveno 1 x.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 19:20

Hanka G. napsal:Spíš bych souhlasila s názorem, kterej tady už padnul, že je to jeden z těch prudičů, co oblejzaj chaty.


Jejda chtěl bych vědět tolik co ty... určitě mám čas na to abych lozil na nějaký chaty a prudil lidi, já se chtěl slušně zeptat, vy jste mě zasipali spousty příspěvky na které odpovídám..

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 19:21

Valkyrien napsal:je to blbec, len strata casu sa mu venovat.


Tak to by mě zajímal stupeň tvé demence, když mě pokládáš za blbce... :lol:

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 19:26

Katarina Trnková napsal:Neverim vlastnym ociam co sa to tu pise :shock: .Nemyslím si ze ten John je v poriadku, a o svoje stupidne nazory by sa mal podelit radsej s psychiatrom a nevypisovat take nezmysly sem.Pripada mi to ako keby si, John, fakt nemal zdravy rozum a niesom sama co ma na teba takyto nazor.Je mi ta luto.


Mě je líto tebe, protože jsi asi docela opoždenej člověk, nevím co by se tu psalo nenormálního... napiš mi jedinou věc, kterou nejsem schopen obhájit logicky a vědecky a uznám vinu a půjdu tady z toho fóra pryč... Nechápu jak může někdo prostě napadat člověka a považovat ho za dementa, a že by měl navštívit psychiatra... Ty jsi paranoik. :D Neuveřitelné co tady jsou za individua. :P

XXX

Příspěvekod XXX » Pá Bře 18, 2005 21:15

vymazane
Naposledy upravil(a) XXX dne So Dub 02, 2005 20:01, celkem upraveno 1 x.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 23:51

Valkyrien napsal:
John Franklin napsal:
Valkyrien napsal:je to blbec, len strata casu sa mu venovat.


Tak to by mě zajímal stupeň tvé demence, když mě pokládáš za blbce... :lol:



je zvlastne ze si vsetci o tebe myslia ze si debilny dement .Napriek tomu sa tu pchas, vsetkych tu otravujes a urazas.nevies ani co slovo dement znamena, si pozri svoju zdravotnu kartu urcite to tam mas niekolko krat spomenute. Ale toto je pod moju uroven.Som sa nechala uniest ale snad ma ospravedlni fakt ze takeho "&#&#%"% clovek hned tak nestretne.


By mě zajímal stupeň tvého vzdělání, když se povyšuješ nad ostatními.... Neuvěřitelné, že takový lidé jako jsi ty, uražejí takové jako jsem já, přitom Ty jsi tisíckrát horší... :D Těším se, až si zase počtou rodiče, vždycky se hrozně smějí takovým příspěvkům co tady píšete, opravdu, je sranda pozorovat jak jste duševně nevyrovnaní a labilní.... :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”