Mladá činčilka???

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 19:54

boruvka311 napsal:Aha....tak my tam nemame zatim zadnou mezeru.....o treba jeste jak povyroste to bude lip videt ale zatim to vypada na holcicku.... :D


No hele Ájík tam tu mezeru měl už hned

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 12, 2006 19:58

Acha tak to mame asi fakt holku :D tak vymyslim jine jmeno :D jeeeeee tak to dekuji :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 12, 2006 20:04

dobře to má vyfocený doktorka Švehlová http://www.cincily.cz tak se jukni

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 20:15

camilla napsal:dobře to má vyfocený doktorka Švehlová http://www.cincily.cz tak se jukni


Už sem ty fotky sem dala 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 20:15

boruvka311 napsal:Acha tak to mame asi fakt holku :D tak vymyslim jine jmeno :D jeeeeee tak to dekuji :wink:


Nemáš vůbec zač:-))

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 12, 2006 20:21

Martina Tejnilová napsal:
camilla napsal:dobře to má vyfocený doktorka Švehlová http://www.cincily.cz tak se jukni


Už sem ty fotky sem dala 8)


aha Obrázek sorry :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 20:25

camilla napsal:
Martina Tejnilová napsal:
camilla napsal:dobře to má vyfocený doktorka Švehlová http://www.cincily.cz tak se jukni


Už sem ty fotky sem dala 8)


aha Obrázek sorry :lol:


V pohodě 8) Ja jen, aby to tady nebylo pak dvakrát :lol: :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Út Říj 17, 2006 10:44

Bohuzel se dnes stalo neco za co si prikladam nejvetsi vinu a asi i vy mi budete davat za pravdu.dnes jsem se rano probudila a miminko nebylo u rodicü-uz pred tim byly nejake naznaky ze se mu chce ven a dnes se tomu tak stalo.klec byla zajistena ze 3 stran a z jedne byla volna-klasicke mrize-v dobrem umyslu aby mely dost prirozeneho svetla a vzduchu a proste normalni vyhled.no cely pokoj sem prevratila vzhuru nohama ale miminko uz jsem nenasla ted jsem ve skole a mam obe dve cincilky v pokoji pustene,matce se z klece ani moc nechtelo ale chtela jsem aby litala po pokoji treba kdyby ji maly uvidel vratil by se.jenze matka litala ale nehledala-ani u toho neknikala a obcas se zastavila u dveri a zacala na ne skrabkat.tak nevim jestli mohlo miminko proklouznout pode dverm,nevim nic jsem mo smutna zk¨lamana a nestastna a nejvetsi vinu mam asi ja mohla jsem ty strany zajistit vsechny a maly mohl byt v poradku u rodicu.sice je jeste nejaka nadeje ze ho najdu jenze domu prijedu az osm vecer takze vubec nevim.snad me nebudete moc odsuzovat myslim ze s tim si vystacim sama,ani nevite jak je mi to lito,jeste vcera jsem ho vazila a mazlila se snim a dneska rano koukam a o nikde :cry: :cry: :cry: :cry: zitra rano by mel tyden a vazil 54g......moc me to mrzi :cry: :cry: :cry: ahojky :cry:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 17, 2006 10:59

to se může stát, je mi to líto, ale naděje umírá poslední...

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Út Říj 17, 2006 11:10

boruvka311 napsal:Bohuzel se dnes stalo neco za co si prikladam nejvetsi vinu a asi i vy mi budete davat za pravdu.dnes jsem se rano probudila a miminko nebylo u rodicü-uz pred tim byly nejake naznaky ze se mu chce ven a dnes se tomu tak stalo.klec byla zajistena ze 3 stran a z jedne byla volna-klasicke mrize-v dobrem umyslu aby mely dost prirozeneho svetla a vzduchu a proste normalni vyhled.no cely pokoj sem prevratila vzhuru nohama ale miminko uz jsem nenasla ted jsem ve skole a mam obe dve cincilky v pokoji pustene,matce se z klece ani moc nechtelo ale chtela jsem aby litala po pokoji treba kdyby ji maly uvidel vratil by se.jenze matka litala ale nehledala-ani u toho neknikala a obcas se zastavila u dveri a zacala na ne skrabkat.tak nevim jestli mohlo miminko proklouznout pode dverm,nevim nic jsem mo smutna zk¨lamana a nestastna a nejvetsi vinu mam asi ja mohla jsem ty strany zajistit vsechny a maly mohl byt v poradku u rodicu.sice je jeste nejaka nadeje ze ho najdu jenze domu prijedu az osm vecer takze vubec nevim.snad me nebudete moc odsuzovat myslim ze s tim si vystacim sama,ani nevite jak je mi to lito,jeste vcera jsem ho vazila a mazlila se snim a dneska rano koukam a o nikde :cry: :cry: :cry: :cry: zitra rano by mel tyden a vazil 54g......moc me to mrzi :cry: :cry: :cry: ahojky :cry:


Uvidíš, třeba se někde najde. Jestli Ti proklouzla podedveřema (čemuž bych moc nevěřila, přeci tam nemáte takovou díru??), tak ji třeba někdo objeví a dá někam informaci, že ji našli nebo se třeba jen někde zatoulala po bytě /baráku/..naděje umírá poslední, už tady byl jednou případ, kdy se hledala činčilka a našla se...tato je sice malušenká, ale třeba je to "dítě" štěstěny. Tak držím pěsti.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Út Říj 17, 2006 11:36

taky držím palce, aby se našel! prohledej všechny kouty a škvíry, zkus sedět pár minut nehnutě - třeba ho uslyšíš, já takhle svý myšky taky vždycky hledala když se mi zatoulali, a většinou se takhle našli, nebo je to přestalo bavit a vyšli z úkrytu sami. Taky o tom informuj celou rodinu, aby si dávali co nejvíc bacha kam šlapou, aby mrně nezašlápli. A neboj, váhu má dobrou, takže ho pár hodin o hladu určitě nerozhodí. Taky až bude mít hlad tak nejspíš dám bude volat mámu, a jestli si je pustila tak se určitě najdou :wink: . A nemluv o něm jako by už nebyl!!! Fakt si myslím že je hodně velká šance, že to dopadne všechno dobře, činčilky jsou odolný a poradí si, a týdenní mimčo už není žádná trasořitka(hrozný slovo :lol: ). Tak držím pěsti a dej nám vědět, jak pokračuje pátrací akce :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Říj 17, 2006 11:50

Taky si myslím, že to bude dobrý! Nám se stalo něco podobnýho, když jsme o prázdninách hlídali starší sestru od aktuálních mrňat a potřebovali jim vyčistit klec tak jsme je na chvilku šoupli k ním, no a nějak nám nedošlo že klec není jak ta naše kostičkovaná a ale má šprušle a širší :? no a za chvilku Michal zjistil že mu něco oňufává nohu (fousky trošku lechtají :lol: ) mrňous z té nečekané volnosti byl tak vybitej že se do 5mn nechal chytnout! ale za chvilku to zkoušel další ten ale už přistál rovnou v mích dlaních :lol: to už měli měsíc tzn. žádný mrňata, ale potvrdilo se mi že opravdu kam narvou hlavu tam vejdou celý...

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Říj 17, 2006 14:28

Zkus převrátit izbu naruby, určitě je někde zašité. Je šance, že den přespalo a ikdyž je to mrně, mohlo se to obejít bez následků. Nevím jak bobkuje, ale možná by se dalo něco vystopovat podle nich. Určitě nám dej vědět. Držíme palce :wink:.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Říj 17, 2006 16:56

Taky mi malej vylezl z klece :oops: Vůbec sem nečekala, že takovej malej drobek mohl vlíst a našla sem ho zašitýho v rohu u plišáku 8) On bude určitě ok-musíš se dívat na místa, kde by si nečekala, že se vejde-zkus taky na něj různě mlaskat-obvykle se ozve, protože bude mít hlad, po tak dlouhé době a jestli máte koberce, tak by neměl ani prochladnout zespod :wink:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 17, 2006 16:58

ono si snad někam zalezlo...zkus zkontrolovat malé škvíry za stolem skříní apod...držíme palce ať je mrňous v pořádku :wink:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Říj 17, 2006 17:05

Ale prohledej úplně všechno, i místa kam by se normálně nedostal. Třeba nahoru na skříň může vylézt mezerou mezi skříní a a stěnou. Tak mi tam šplhal plch. Mnoho štěstí.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Út Říj 17, 2006 20:09

Diky moc z apovzbuzeni stale pokracuju v hledani bohuzel zatim nic :cry: :cry: dam vedet co nejdrive zase....jen jsem se te Marti chtela zeptat co jsi teda delala s tim mlikem aby nezatvrdlo...ja vim ze je jeste treba nadeje ale ja uz ji pomalu nemam :cry: :cry: .

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Říj 17, 2006 20:11

boruvka311 napsal:Diky moc z apovzbuzeni stale pokracuju v hledani bohuzel zatim nic :cry: :cry: dam vedet co nejdrive zase....jen jsem se te Marti chtela zeptat co jsi teda delala s tim mlikem aby nezatvrdlo...ja vim ze je jeste treba nadeje ale ja uz ji pomalu nemam :cry: :cry: .


jak nezatvrdlo???Jako, když nekojí??To tak rychle nejde a ja ho hlavně hned za 5 minut našla. Hele nemáte nějaký zvíře??PSa kočku?? :?

mrkni se v pokoji kde máš klec-za klec, pak se mrkni k topení, do rohů a do různých škvýr a pak začni postupně prohlédavat byt-tak pušt mamču-třeba ho chodí krmit a pak hopsá okolo

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 17, 2006 21:43

nemáte vážně nějakého pejska? náš je teda navyklej, že když se řekne, hledej myšku, tak je okamžitě najde, neboj....určitě ho najdeš!

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 18, 2006 12:04

:cry: No bydlime na vesnici takze mame i psa a taky 4 kocky+4 kotata :( mimiska uz sem nenasla :cry: :cry: :cry: cely pokoj sem mela naruby,hledala sem i v uloznych prostorach ve skrinich ve vsech polickach za skrinema pod kobercem-kde byly nejake bubliny,v kosickach,v odpadkovem kosi v pisku pro kocky no proste vsude-ve vsech nohavcich u kalhot v dekach ale nic.ta mezera pode dverma je dost velka na to aby tam prolezl-aspon mylsim podle toho ze prolezl mrizkou. Je mi to tak lito:-( byla sem do 2 do rana vzhuru a chodila po baraku a cekala jestli neuslysim nejake kvikani nebo neco-narazila sem vsak jen na mys :cry: .Nadeje uz neni vubec zadna,mamina byla pustena nonstop i s tatou,jenze se nahaneli a pak si udelala sama neco s ocaskem a tekla ji krev prvne sem se vydesil ze je to jeho krev a pak sem prohliodla vsechny a zjistila ze ma ranku na ocasku :( navic mi pripada ze ji samecek znovu naparil-sice nevim bo sem to nevidela ani na poprve,ale skakal po ni a ona se nechala a pak po nem skakala ona-myslela sem ze ten tyden po porodu uz by nemeli.....no takze ted nevim co mam delat-urcite ji mlecne zlazy stale produkuji mliko tak nevim jestli nemuze zatvrdnout tedy kdyz ho nikdo nebude odsavat...bobek mala vcera byla porad v kleci a obcas se sla probehnout ale bylo videt ze na nej ceka :cry: :cry: .......je mi to lito :(

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Říj 18, 2006 12:35

to je fakt smutné :cry:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 18, 2006 13:07

JJ je desne sem si na nej zvykla a co to teprv musi byt pro nej!!!navic dneska prisla dalsi vec ktera mi hodne asi zneprijemni zivot...no kdyz uz se se....tak se se....(zprominutim!).myslela semze bych treba pomohla zachranit nejakou malou cincilku ze zverace a dat ji k te me aby nemela tak moc velky pocit ze ji chybi miminko(vubec si nedovedu predstavit jak to vnima...)jenze je maji za hrisne penize a ja si nemuzu tohle dovolit...snad to prekona!!!boze nejhorsi je kdyz si vzpomenu n ten oblicejik roztomily,mela sem fotecky v mobilu ale segra rikala vymaz je vyfotime ho az bude vetsi a tak se stalo...a ted nemam nic.... :( :cry:

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Stř Říj 18, 2006 13:17

Tak to mě taky mrzí. A nezkoušela jsi prohledat i třeba okolí domu? Na zahrádce a tak? Vím, je to hledání jehly v kupce sena..ale za pokus by to mohlo stát, jestli si myslíš, že mohla prolézt pode dveřma.....Je to pech. :cry:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Stř Říj 18, 2006 13:23

To je mi lito :cry: :cry: Ale nevzdavej to a zkus ho jeste hledat, nadeje umira posledni...

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 18, 2006 13:42

Zahrada je naprosto vyloucena-mame kocky a ty jsou dost dobre lovkyne -bohuzel :( :cry: .nevim myslim ze kdyby byl doma uz by davno mel hlad a bylo by ho i slyset urcite:-( chodila sem po baraku a mlaskala a pokousela se napodobovat zvuk cincilky ale nic...jeste to tedy ksusim ale myslim ze uz je to ztracnene, nadeje uz mi vazne umrela-vcera me holky ve skole uklidnovaly ze ho urcite najdu a ja se zacla tak tesit ze az prijdu domu tak to bude v pohode a hned ho najdu a ono nic takze sem byla jeste vic zklamana,jen doufam ze kdyz uz, tak ted nekde neumira hlady bobek!!! :cry: :cry: :cry: ,navic pokoj je ve druhem patre a u zabradli jsou otvory takze pad z druheho patra by asi neprezil a ze by sel po schodech....nevim no fakt to vypada jako uz bych to zavrhla uplne ale je to skoro tak ,proste uz tomu neverim :cry: :cry: :cry: .tak moc bych chtela ho najit...no pokusim se ete hledat kde sem nebyla...diky moc :roll: pisnu jak to vypada....

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”