Zajímavé knihy

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Zajímavé knihy

Příspěvekod Terezka » Po Ún 07, 2005 12:13

Ahoj lidičky!
Chtěla bych vám, chovatelům pejsků doporučit knížku První pomoc pro psa od Franka Lausberga. Považuju tuto knihu za nesmírně užitečnou a je dobré ji otevřít dřív, než k nějaké krizové situaci dojde. Je dobré naučit se rozlišovat různé tělesné projevy, když něco není v pořádku. Psal ji skutečný veterinář a sám se svým psem pózuje na fotografiích, kde předvádí různé techniky.
Je tam šikovných spousta rad a to nejdůležitější je nakonec shrnuto v bodech.

Disable adblock

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Knihy o psech

Příspěvekod VeronikaL. » Čt Ún 10, 2005 10:26

Mám doma knihy DOMÁCÍ LÉKAŘ PRO VAŠEHO PEJSKA (L. Adamová, vyl. Železný s.r.o), tam jsou dostupné a levné rady na kde co, myslím, že ta kniha je zajímavá.
Kniha DOMÁCÍ LÉKAŘ PRO VAŠEHO PSA je od veterinářů (E.Allan, R.Blogg), a je myslím dost dobrá.

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Přírodní medicína pro psy a kočky

Příspěvekod VeronikaL. » Pá Ún 11, 2005 9:23

Před časem jsem si koupila knihu PŘÍRODNÍ MEDICÍNA PRO PSY A KOČKY od R. Pitcairna. Při čtení se mi zdála ta knížka úžasná (žádná komerční krmiva, krmit zvíře přírodně a zdravě...), jenže asi po měsíci toho zdravého krmení dostali psi strašlivý průjem, který se nedal dlouho a dlouho a dlouho vyléčit.
Nakonec jsem se zase vrátila k tradiční stravě, kde je obsaženo i to komerční krmivo, a nevím, jestli jsem jen udělala chybu a dávala psům té zeleniny třeba moc, nebo jestli se to prostě takhle dělat nedá. (A ze psa prostě zeleninožrout nebude a nebude).
Kočkám se nestalo nic, ty to prostě nežraly a nehnula jsem s nimi.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 11, 2005 10:52

Kočka i pes jsou od přírody masožravec, takže na zelenině by stava založena být neměla, ale jako doplněk proč ne.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”