Výroba Volier

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

barus.nm
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: Stř Lis 26, 2008 11:34

Příspěvekod barus.nm » Pá Led 23, 2009 8:54

Ahoj! Já jsem se tedy úplně lekla, cena 4000 za klec, to je teda síla. Pokud je doma šikovný chlap, tak si jí zvládnete udělat sami, stačí si od truhláře objednat jakoby kostru ze dřeva, ten Ti jí i spasuje a pletivo si koupíš v železářství a nastříháte a přišroubujete sami, dvířka na NK panty, ty stojí pár korun a poličky buď koupit, nebo Ti je ze zbytků taky za pár kaček uřízne truhlář, to není vůbec žádná práce. My máme krásnou klec, výška 100 cm, šírka 75 a hloubka 60 cm a dole máme ještě 40 cm vysokou dřevěnou skříňku na činčilí věci, Max aspoň není přímo na zemi, to taky není dobré, no a vyšla nás na necelách 1000 Kč se vším všudy, podotýkám že je opravdu celá ze dřeva, žádná náhražka. Jo ještě bych poradila oplechovat nerezovými úhelníčky všechny vnitřní hrany, jinak mám pocit, že bysme už měli prokousanou díru ven :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Alexandrius
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: Ne Kvě 03, 2009 16:28
Místo/Bydliště: Lom (západní Čechy)

Příspěvekod Alexandrius » Út Kvě 26, 2009 12:19

Cena klece se pohybuje podle toho z čehose dělá,velikost a kolik doplnků (police)
Jeslti si budete dělat klec z masivu tak vyjde celkem drahá jelikož kubík smrku se pohybuje o kolo 4500.- ale to by byla obrovská klec ale jestli vám jí bude dělat celou truhlář tak má i cenu za práci a není to málo
Podle mě je nejlepší si materiál objednat třeba OSB desku a nechat jen nařezat zas tak drahá není a sešroubovat pár desek dohromady zvládne snad každý mno a oličky dvířka a takový už není zas takový problém

Avatar uživatele
faník
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 182
Registrován: Ne Kvě 17, 2009 12:13
Místo/Bydliště: Klatovy (blízko Plzně)

Příspěvekod faník » Ne Kvě 31, 2009 13:24

jé vy jste šikovní :wink:

Avatar uživatele
faník
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 182
Registrován: Ne Kvě 17, 2009 12:13
Místo/Bydliště: Klatovy (blízko Plzně)

Příspěvekod faník » Ne Kvě 31, 2009 13:26

klec za 4000 no to je síla:)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”