záchvat kočky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Ún 25, 2011 12:28

Tak doufam Leni, ze pritel je normalni, ale vetsinou se tohle kopiruje ty vzory, tak bud opatrna, abys pak nebrecela, az by se z nej mohl vyklubat psychopat treba a uz bylo pozde.Bud hodne opatrna, je toho hrozne moc vsude.
Ja osobne bych s ni preruslila veskere kontakty, ponevadz jinak bych ji asi musela prerazit vejpul.Jesteze tohle nezazivam, ponevadz ani bych nechtela zit pod jednou strechou s rodici pritele, ac bychom vychazeli dobre.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Ún 25, 2011 14:16

No já doufám,že normální je,ale jsem opatrná.Snad takový není, protože na svoji rodinu nadává a hned jak se odstěhujem,tak s nima chce přerušit veškerý kontakty a vztahy. Už takhle se snima vůbec neschází. Jen tu trpíme tu jeho matku, která čučela jak puk,když jí řekl,že se bude divit,až se odstěhujem a ani ji neřeknem kam a telefon ji nezvednem.Ona je naštěstí takovej sobec a škrt,že nedá ten benzín a peníze,aby se na nás přijela podívat :)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Ún 25, 2011 22:52

no to doufam, ze ji to nenapadne babiznu.Ja bych ji tam nesnesla ani chvilku, zvlast, kdyz nekdo nema rad zvirata, tak je pak muj uhlavni nepritel.Hlavne ji sbalte tu kocku:-)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Ún 26, 2011 9:10

Jednou už nás popadlo takové zoufalství, že se odstěhujeme k nám a nějak tam přetrpíme moje malé sourozence :D ,ale protože jsou doma všici alergici, tak mi nedovolili v té době jednu činčilku si tam vzít.A tchýně: já se o něj klidně postarám, starám se o kočku,postarám se i o něj. Sem vybuchla,řekla,že to v žádným případě!!!!! :D To by bylo stejný,jako ho poslat do koncentráku :evil:

Disable adblock

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Příspěvekod chovamcoumim » So Ún 26, 2011 9:34

Řiď se vlastním srdcem.Já měla takové problémy s vlastními rodiči.Rok jsme u nich bydleli s přítelem,ale byly to denně nervy jelikožnázory mojí matky se nedaly tolerovat,pak jsme se odstěhovali do podnájmu a už šest let tak žijeme a je to svatý klid a s rodiči se nestýkám.Přeju ti s přítelem ať vám to stěhování výjde a snad bude vše v klidu a pohodě.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Ún 26, 2011 11:04

Děkuju :wink: No já už u tchýně bydlím skoro 3 roky a divím se,že jsem ještě psychicky v pořádku :D Teď už jen doufám,že se dostanu na VŠ do Plzně a budeme moct odtud v klidu odejít . A když ne,tak tam pujdeme i tak a zkusím to za rok :) Horší by bylo,když bych neudělala maturitu :D To bysme tu museli i s kočkou trpět o rok déle :shock:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Ún 26, 2011 12:41

Tak to Ti nezavidim.Jo, ne vzdy jsou rodice skveli:-( a je to smutny.
Bohuzel nekteri jdou dokonce tak daleko, ze kdyz netrapi aspon psychicky sve deti a okoli, tak si poridej zvira a trapi je.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”