Kam se ztrácejí témata?

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Črc 17, 2008 18:22

To bude tim ze ty cincily vlastni lide, kteri se nekdy chovaji tak jak se to druhym nelibi...veta tohle forum je posledni dobou..je uz ohrana, tou se brani kazdy kdo chce pozornost strhnout jinam..ale nechci to resit, od toho jsou sz...jen sem napsala co jsem rychle chtela :D :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 18:28

boruvka311 napsal:jen mala pripominka (bez jakekoliv zaujatosti)...mohlas teda k Parisse na net Barco... :wink:
Opravdu nemohla,byla mim město dost dlouho (také bez jakékoli zaujatosti :wink: )

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 18:34

parisse napsal:
Terry napsal:To víš, ono je jednodušší před problémem zavřít oči, na nic se nekoukat a pak dělat hrozně překvapenou, jak se to jenom mohlo stát :wink:
Tery,Barča byla ale fakt dost dlouho bez netu. :wink: Vím to bydlíme kousek od sebe


A dva mobily, ze kterých mi předtím psala jí spadly do kanálu :?

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 18:36

Tak nevím,jestli to Barču potěší,že to sem píšu,ale na obou nemá kredit.Jsou teď docela v prekérní situaci.Ale to se konec konců může stát každýmu,že se dostane do srabu,ne? :wink:

Disable adblock

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Čt Črc 17, 2008 18:38

to je jasny, ze se kazdy muze dostat do srabu.. tak at si nezamlouva dalsi a dalsi cincilky :wink: Nakonec by nemusela mit ani na zradlo a leky pro ne..

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 18:51

Kač napsal:to je jasny, ze se kazdy muze dostat do srabu.. tak at si nezamlouva dalsi a dalsi cincilky :wink: Nakonec by nemusela mit ani na zradlo a leky pro ne..
To už zase já neovlivním,jen jsem se nažila Báru jako kámošku bránit,když vím jak tohle bylo.Doufám jen,že to zas někdo neobrátí proti mě :wink:

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 19:09

parisse napsal:Tak nevím,jestli to Barču potěší,že to sem píšu,ale na obou nemá kredit.Jsou teď docela v prekérní situaci.Ale to se konec konců může stát každýmu,že se dostane do srabu,ne? :wink:


Tak to je opravdu náhoda - během měsíce se jí rozbije PC, Parisse celý měsíc nebyla doma a ještě 2 mobily bez kreditu :wink:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 19:14

Terry napsal:
parisse napsal:Tak nevím,jestli to Barču potěší,že to sem píšu,ale na obou nemá kredit.Jsou teď docela v prekérní situaci.Ale to se konec konců může stát každýmu,že se dostane do srabu,ne? :wink:


Tak to je opravdu náhoda - během měsíce se jí rozbije PC, Parisse celý měsíc nebyla doma a ještě 2 mobily bez kreditu :wink:
Když nejsou peníze,není net ani kredit.A já doma byla,mimo město byla Barča. :wink:

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Čt Črc 17, 2008 19:27

parisse napsal:
Terry napsal:
parisse napsal:Tak nevím,jestli to Barču potěší,že to sem píšu,ale na obou nemá kredit.Jsou teď docela v prekérní situaci.Ale to se konec konců může stát každýmu,že se dostane do srabu,ne? :wink:


Tak to je opravdu náhoda - během měsíce se jí rozbije PC, Parisse celý měsíc nebyla doma a ještě 2 mobily bez kreditu :wink:
Když nejsou peníze,není net ani kredit.A já doma byla,mimo město byla Barča. :wink:
Neřeš to,ty víš jak vše bylo i já tak at se každý stará sám o sebe.Nejsem malá holka abych se tu obhajovala a zodpovídala všem co sem do tématu nahlídnou a něco připíšou.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 19:29

Jj,vím.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Čt Črc 17, 2008 19:30

JESTLI VÁM TO DĚLÁ DOBŘE TAK SI POSLUŽTE NA MŮJ ÚČET,HOLT SEM PO BIBINĚ DALŠÍ NA ŘADĚ KOHO CHCETE STOHOTO FORA VYKOUSAT.BYLO BY DOBRÉ ABY SE KAŽDÝ STARAL SÁM O SEBE A NÉ O OSTATNÍ.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Čt Črc 17, 2008 19:30

parisse napsal:Jj,vím.
Tak to už neřeš,nebo budeš po mě další na řadě :wink: :wink: :wink:

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 19:50

parisse napsal:
Terry napsal:
parisse napsal:Tak nevím,jestli to Barču potěší,že to sem píšu,ale na obou nemá kredit.Jsou teď docela v prekérní situaci.Ale to se konec konců může stát každýmu,že se dostane do srabu,ne? :wink:


Tak to je opravdu náhoda - během měsíce se jí rozbije PC, Parisse celý měsíc nebyla doma a ještě 2 mobily bez kreditu :wink:
Když nejsou peníze,není net ani kredit.A já doma byla,mimo město byla Barča. :wink:


V tom má Kač pravdu, když nemá korunu na SMS, tak příště nebude mít peníze na jídlo pro činči a taky se jí budeš zastávat? Jak už jsem ti Parisse psala včera, nic proti tobě nemám, ale co tady píšeš na obhajoju Barči, tak to jsou do očí bijící hlouposti - tomu snad ani sama nemůžeš věřit

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 19:54

Proč bych tomu neměla věřït,když vím,jak to u nich doma je?

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 19:56

parisse napsal:Proč bych tomu neměla věřït,když vím,jak to u nich doma je?


Jak chceš, ale v tom případě se tady akorát ztrapňuješ a to nemáš zapotřebí.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Črc 17, 2008 20:16

To, že zrovna někdo nemá peníze na kredit, neznamená, že se o činči stará špatně. Většina z nás se už do finančních potíží dostala, a i tak bychom udělali pro záchranu činči první poslední. Máme rodiče, kamarády, blízké, kteří by nám jistě v nouzi pomohli.

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 20:30

Terezko, já jsem ale nikde nepsala, že se Barča o činčilky stará špatně a ani si to o ní nemyslím. Jen mě mrzí ten její přístup ke mě a ostatním lidem, u kterých si něco zamluvila a pak není upřímná a vymýšlí si.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Črc 17, 2008 20:34

Já narážím na tu větu s tím, že nemá kredit.
K tomu, co máte mezi sebou ... já nevím a to komentovat nebudu. Prostě jsem chtěla podotknout, že peníze nejsou měřítkem lásky ke zvířatům.

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

komentar

Příspěvekod jáša » Pá Črc 18, 2008 15:31

no, tak do tohoto se jeste opravdu naposledy pripojim svym komentarem, protoze jsem si tohoto zde vcera nevsimla.
Ze se budete vzajemne vy dve Barca s Paris obhajovat je uz snad jasne i jinym lidem, ale tady jde uz hlavne o zpusob arogance a hrubosti, jakym Barca Terry napsala a co si ji vubec dovolila napsat za urazky.Jelikoz jsem od ni dostala stejne hrubou a urazlivou sz pred casem, ikdyz kvuli jine veci, to na stylu ale nic nemeni.A opet v tom hraly roly obe dve, jako nyni.
V te sz me Barca urazela ohledne mych vedomosti a ze o ne pry tady stejne vsichni ostatni nestojite, abych nekomu radila, no dosahly tenkrat sveho.
A Paris asi vubec nevi, nebo si nepamatuje, co kde rika, ale spis je to o tom, jak se ji co v danou chvili hodi, aby byla ta hezka.
Stejne, jako na lidech, kde se zastala mnozitele, ktery se opravdu hnusne zbavoval svych cincil, jednu chvili prohlasi na stejnem foru,ze mozna sve cincilky da nekdy take pryc, kdyz se rozhodne pro papousky, aby se mu zalibila a zanedlouho potom, kdyz vyjde najevo, ze tam chodi nekdo i odsud tak zase prohlasi dalsi perlu, ze sve cincilky miluje a nikdy by je z ruky nikomu nedala.:-)
No, a myslim, ze po komentari Barci, kde zminuje ted Bibinu, jako chudaka a obet, ktery byl vystvan z fora musi byt nekterym lidem jasno, ke komu vlasne tato, tyto osubky maji sympatie.
Litovat tady cloveka, ktery jen lhal vsem, stval, rozpoutaval rozbroje a co horsiho, lhal i co se tykalo svych cincil a jejich nevhodneho krizeni, kdy krizila i pres upozorneni lidi, ze se to nesmi jedince s letarnim faktorem a pak se tady chlubila a provokovala s jejich narozenym mladetem, ktere si ponese pravdepodobne dedicnou vadu, jen, aby nam tady neco dokazala a ktera dala samici k samcovi uz ve 2mesicich a jen provokovala, to uz mluvi za vse.
Jeste zbyva politovat tu dalsi jejich kamaradku odsud vystvanou ze, ktera chudaka cincu kvuli plisni soupla zpet do zveraku a jeste ji nazvala smradlavou svini, no oni si holky vsechny zase spolecne poplacou na svem ruzovem foru:-)
Nechci v tom dal pokracovat, ale myslim, ze by bylo opravdu dobre, aby se o techto vecech dozvedeli lidi verejne a jelikoz jsem si jeste vzpomnela na dost dulezitou vec, tak ji sem musim pripsat.
Neni to totiz prvne, kdy ma zminena Barca asi financni tisen, protoze uz pocatkem roku, je to nekde zde na foru zrejme v nemocech nemela ani na osetreni sve zranene cincily, kterou myslim pokousala jina a musela ji pujcit tenkrat kdo jiny, nez Paris:-).
Takze je to docela dost nahod najednou a pokud je nekdo kazdou chvili v nejake tisni, tak je vic nez pokrytecke a divne, ze si chce porizovat dalsi cincily.Je rozdil, pokud se nekdo do takove situace dostane, kdyz uz zvirata ma necekane a snazi se to nejak vyresit, ale kdyz je to opakovane, tak uz tady neco dost smrdi.Rozhodne bych nikdy takovemu cloveku neprodala zadne zvire, protoze kdyby bylo nutno resit veterinu, tak by zvire bylo v ohrozeni, jako tenkrat ta jeji cincila.A je to dost divne, protoze se nejedna snad o 12lete dite, ktere by bylo zavisle na rodicich, ale snad dospelou zenskou, ktera by si mela v hlave srovnat, jestli ma podminky a penize na porizovani zvirat a jejich naslednou nutnou peci a osetreni.
A Paris opet lhala, protoze jednu chcvili v tom smazanem tematu, ktery se tady resil tvrdila, ze je Barca dlouhodobe mimo na dovolene, zajimave, kdyz nema penize:-) a ze o tom, proc si cincilu nevyzvedla, kdyz ji mela zamluvenou nevi a potom tady zase tvrdi i Barca, ze o tom Paris vedela, jen to sem nechtela psat.Mely byste se holky aspon poradne domluvit, lhani vam moc nejde:-).
Tot vse, ale povazovala jsem to za dulezite to sem jeste zminit.
Naposledy upravil(a) jáša dne Ne Črc 20, 2008 15:10, celkem upraveno 2 x.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Črc 18, 2008 16:09

Neznáš mě tak mě tady nesud jako malý dítě s kým se bavím a kam chodím.A když se vrátím k těm sz cos mi psala tak ty vybranej slovník zrovna taky nemáš.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 18, 2008 16:57

Já osobně taky souhlasim s kač. Bejt tebou Báro, nezamlouvám si další činčily a taky myslim, že když Parisse věděla o tvé tíživé sytuaci, věděla i o tom, že máš zamluvené činčily a tak mohla těmě lidem napsat. Nevim co se tam přesně dělo, protože sem toto přehlédla a nikdo mě a ani domču neupozornil, že tam jenějaka hadka či pomluva. Pro příště aspoň víte, že mě na toto máte upozornit ;-)

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Črc 18, 2008 17:38

Martej napsal:Já osobně taky souhlasim s kač. Bejt tebou Báro, nezamlouvám si další činčily a taky myslim, že když Parisse věděla o tvé tíživé sytuaci, věděla i o tom, že máš zamluvené činčily a tak mohla těmě lidem napsat. Nevim co se tam přesně dělo, protože sem toto přehlédla a nikdo mě a ani domču neupozornil, že tam jenějaka hadka či pomluva. Pro příště aspoň víte, že mě na toto máte upozornit ;-)
Ono by bylo ale taky dobré vědět jak to vše bylo a pak dělat o mě témata.Každý máme svý problémy,tak to sakra pochopte a je fakt že Parisse to věděla,ale proč by psala za mě.Proto aby se sesypaly kritiky na její hlavu že mluví za jiný?Myslím že jí stačí to že Ina jí bombarduje urážejícímy sz.A taky si myslím že už toho bylo dost o mě a o lidech co se mě zastaly.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Pá Črc 18, 2008 17:54

Barča napsal:
Martej napsal:Já osobně taky souhlasim s kač. Bejt tebou Báro, nezamlouvám si další činčily a taky myslim, že když Parisse věděla o tvé tíživé sytuaci, věděla i o tom, že máš zamluvené činčily a tak mohla těmě lidem napsat. Nevim co se tam přesně dělo, protože sem toto přehlédla a nikdo mě a ani domču neupozornil, že tam jenějaka hadka či pomluva. Pro příště aspoň víte, že mě na toto máte upozornit ;-)
Ono by bylo ale taky dobré vědět jak to vše bylo a pak dělat o mě témata.Každý máme svý problémy,tak to sakra pochopte a je fakt že Parisse to věděla,ale proč by psala za mě.Proto aby se sesypaly kritiky na její hlavu že mluví za jiný?Myslím že jí stačí to že Ina jí bombarduje urážejícímy sz.A taky si myslím že už toho bylo dost o mě a o lidech co se mě zastaly.


Proc by se mely sesypat kritiky na jeji hlavu, kdyz by zadnych nebylo treba, kdyby jsi po ni vcas dala lidem u kterych jsi mela zamluvene mlade, ze si ho nevezmes?? Nebo si pujcit mobil na jednu pitomou smsku, ze ti to ted proste nevyjde a at se nezlobi..clovek by pak mohl s klidnym svedomim nabizet mlade jinemu cloveku..ale takhle musel cekat az se rozhodnes jestli jo nebo ne, a ve finale, aby nepadla spina na tvou hlavu radeji narknes Terryiny cincilky z toho ze jsou zmrsene..??!! Tak pardon, ale kde to jsme? Nakonec muze Terry za tvou situaci a za to ze Parisse rychle chtela opet hajit tebe a nemohla najit tema kde uz se to rozebiralo...?? Nezlob se, ale z me strany nepada spatne svetlo na Terry, ale na tebe (i za styl jakym se hajis). Bavim se nad tim jak se s Pariss hajite navzajem..a pokud si ona pise s Inou sz, je to jen a jen jejich vec, nemusis strhavat pozornost zase na jineho cloveka od sebe...proste to na me pusobi stylem: ja se neozvala chovateli u ktereho mam mimca zamluvene, nemohla jsme to po nikom ani vzkazat, ale INA PISE PARISSE HNUSNE SZ.... :roll: :?

A zase je tu Ina, i kdyz prispiva minimalne, ale vinikem je za vsechno ona...pritom tema na uvodni strance zni: Kde se ztraceji temata?? Stejne jako ty mas pocit ze jsi dalsim clovekem ktereho odtud chteji lidi vystvat, tak Ina muze mit ten samy pocit, a opravnene...a to ji nebranim, to rikam jen jak to na me cele pusobi...

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Črc 18, 2008 18:11

Může to na tebe působit jak chce,ale kde to sme že se pořád řeší to že sem se neozvala Terry,je to snad naše věc a né vaše.A o Ině sem začala psát až když ona do mě začala ject první,vůbec jsem nevěděla že tu opět je a pod jiným nickem.Takže nepiš že já první začala a že to obracím na jinou osobu,přečti si pořádně téma Ovlivnění moderátoři a pak se tady někoho zastávej nebo ne.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 18, 2008 18:13

nikdo nikoho vyštvat nechce. Jen by bylo doré, aby ses třeba všem Báro omluvila, než kolem sebe kopala a nadavala.. Ono je možná dobré, že se to téma smazalo a že nikdo nevi, co se tam psalo

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”