Reklamace klece

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Út Črc 08, 2008 14:42

tuta napsal:Jo, bohužel zálohy jsou nevyhnutelné... Stává se to bohužel i u klecí... Když dojde na předání, najednou zájemce zjistí, že nezvládne dojet... A pak přemluví na to abych klec poslala přepravou... Klec nedojde v pořádku ale to zájemce zjistí až po 22 hodinách co ji má doma a teprve začne smlouvat o ceně... Zajisté v tom hraje blbost prodávajícho (mě), že klec poslal přes celou republiku ne na dobírku (ale zase jsem se snažila, aby to vyšlo co nejlevněji)... Teď čekám, jestli mi tu klec, na kterou už mám nového zájemce vrátí (abych ji opravila) nebo ne...
Martina


Ano , ale co když později při důkladnější prohlídce zájemce zjistí , že klec není v takovém stavu , jako by měla ? Dvířka nefungují , klec není dostatečně ohoblovaná. ( poličky a vnitřek) , zvenčí to samé. Jak se má pak zájemce zachovat , když neví , jestli je to vina dopravní firmy nebo prodávajícího ?

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Út Črc 08, 2008 15:38

no bohužel na dřevotřísce s dekorem borovice není co hoblovat ani lakovat. Na latích z Hornbachu taky nevím co bych ohoblovala. Že jsem hrany dřevotřískových desek olepila klasickou zažehlovací páskou? No nevím, kupující mi neposlala ani fotky, toho jak je klec zničená. Jesse, já už tě s tím otravovat nebudu, každý kdo chce tak si tu klec může prohlídnout na mých stránkách... Proč ta slečna, která si tu klec koupila, ji zatím neposlala zpátky je mi záhadou... A proč mi tolikrát lhala taky...
M.
PS: http://tuta.rajce.idnes.cz/klec/
PS2: klec došla ve 4 odpo, v 10 (2.den) slibovala, že posílá prachy, v 1 najednou výhružný správy, že jsem jí poslala vergl... (velmi zkráceně)

Host

Příspěvekod Host » Stř Črc 09, 2008 16:12

tuta napsal:no bohužel na dřevotřísce s dekorem borovice není co hoblovat ani lakovat. Na latích z Hornbachu taky nevím co bych ohoblovala. Že jsem hrany dřevotřískových desek olepila klasickou zažehlovací páskou? No nevím, kupující mi neposlala ani fotky, toho jak je klec zničená. Jesse, já už tě s tím otravovat nebudu, každý kdo chce tak si tu klec může prohlídnout na mých stránkách... Proč ta slečna, která si tu klec koupila, ji zatím neposlala zpátky je mi záhadou... A proč mi tolikrát lhala taky...
M.
PS: http://tuta.rajce.idnes.cz/klec/
PS2: klec došla ve 4 odpo, v 10 (2.den) slibovala, že posílá prachy, v 1 najednou výhružný správy, že jsem jí poslala vergl... (velmi zkráceně)


No když ten, který klec chtěl zjistí, že ten který ji pro něho vyrábí, snaží se pochopitelně nějak zajistit, aby klec nakonec dostal. Ale o žádné smlouvání nešlo. Klidně si mohla říct, že klec posílat nebudeš, když jsem se tě na to ptala a bylo by. A když pak klec dostane (která se měla vejít do 2000 a je teda i s dopravou ochotný za to dát 2500) nejspíše bude v mírném šoku, když klec je otlučená, vrátka rozbitá a navíc skoro nepouživatelná, mnoho míst uvnitř klece, kde se pak zvíře může lehce zranit. A nejlepší ze všeho je, když ti to napíšu a ty na mě začneš nadávat a posílat zprávy, ze kterých si můžu vyvodit víc věcí a hrozně se divíš, že taky přestanu být příjemná, protože klec vůbec neodpovídá ceně. Je hezký svádět to na dopravu, jo to je možný je to přes půl republiky, ale den před tím mi píšeš, že ste to balili přes hodinu a opravdu, klec byla perfektne zabalená. Čili je blbost, aby se některé věci při té dopravě staly a že něco enjde obrousit? Tak proč to z toho teda vyrábíš? A když to řeknu svýmu kamarádovi, který ti pak něco napíše, ale za to já nemůžu nechtěla jsem to a ty mi řekneš že si zvu na to lidi a po pár dnech, když říkám, že tolik peněz za to nedám, že míň nebo teda klec zpět mi pošleš fotky, jak měla údajně ta klec vypadat, když si ji posílala, mě začneš lakovat jak tě to mrzí a za chvíli ... kdo tady píše tyhle příspěvky a píšei jinam? Jako dělej si co chce, když cítíš potřebu psát a řešit je to tvá věc, ale jsem názoru, že je to mezi náma a ten kdo by si měl stěžovat, jsem spíš já. A rozhodně taky nemůžu za to, že jsem jela pryč (to si věděla) a rodiče to měli PPL dát a že se na to vykašlali co mám dodat. Jasné je, že klec ti dojde až se vrátím informace si dostala čili by bylo na místě aby ses trošku zamyslela nejdřív nad tím, co chceš psát. A klidně tenhle příspěvek smažte, je mi to už jedno.

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Čt Črc 10, 2008 7:48

a je to tu.. Zkontaktovala jsem maminku, která mi sdělila, že klec odešlou na konci července (to jsem ráda, ale o nového zákazníka jsem přišla)... Chtěla bych ti Jesse poděkovat za podporu (i když jsi špatně dopadl)... Nechci tu zveřejnit historii ICQ z osudného dne... Elle ještě jednou se omlouvám, měla jsi klec vrátit obratem (teda druhý den, když jsi ji nestihla zkontrolovat 1. den)...
M.
PS: desky opravdu je zbytečné hoblovat a brousit, jsou přece hladké od výrobce... a lakovat a brousit dřeovtříšku? Třeba někdo tuší o čem mluvím

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Čt Črc 10, 2008 23:20

tuta napsal:a je to tu.. Zkontaktovala jsem maminku, která mi sdělila, že klec odešlou na konci července (to jsem ráda, ale o nového zákazníka jsem přišla)... Chtěla bych ti Jesse poděkovat za podporu (i když jsi špatně dopadl)... Nechci tu zveřejnit historii ICQ z osudného dne... Elle ještě jednou se omlouvám, měla jsi klec vrátit obratem (teda druhý den, když jsi ji nestihla zkontrolovat 1. den)...
M.
PS: desky opravdu je zbytečné hoblovat a brousit, jsou přece hladké od výrobce... a lakovat a brousit dřeovtříšku? Třeba někdo tuší o čem mluvím


Jn je to tu.. zkontaktovala a řekla ti přesně to, co říkám já. I když tak jak to nazýváš ty, bych to já nenazvala. Ono spíš maminka se do toho více zapojila a údajně ti i něco víc řekla a nevím jestli zrovna příjemným tónem. Vcelku mě je to jedno, řeš si to přes koho chceš (můžeš zkontaktovat i tatínka), faktem ale zůstává, že platí to, co platilo i předtim a co jsem psala i říkala. Převeď si to jak chceš, mě je to už jedno a taky to tím uzavírám k ničemu to nevede.. jo maximálně sem psát další a další příspěvky na nesmyslné téma a vždy jen čekat na další odpovědi a zase nesmyslně odepisovat. A s tím materiálem.. rozhodně ne lakovat.. ale vlastně řekla jsem, že už je to jedno, ne? Čili, nechávám to být.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 11, 2008 0:16

NO mylsím Elle, že by ses měla postarat o to, aby Tuta dostala klec zpet. Jinak myslim, že ti dala tuta solidni nabidku a kdyby to byla nějaka firma, tak se na tebe vykšlou a ještě ti to pošlou na dobirku.
Toto téma zamykam, prootže opravdu nikam nevede.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”