Jaké dřevo činčilám "nevoní"

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Mederyx
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Po Lis 24, 2014 18:23

Jaké dřevo činčilám "nevoní"

Příspěvekod Mederyx » Ne Ún 01, 2015 18:12

Ahojte,
prosím o radu, plánuji si koupit tuto postel: https://www.sconto.cz/produkty/futonova ... o-140.html a jelikož jí budu mít v pokoji kde pouštím činčiláka, tak nevím zda ji nebude okusovat, protože všechen nábytek co mam v pokoji mi okusuje, ale o to nejde. Jelikož před koupí si můžu vybrat ze čtyř druhů: buk, artic, dub trufel, dub sagerau. Tak jestli to mohu trochu ovlivnit tím, že si vyberu daný druh dřeva, jestli mu třeba některé z těchto druhů prostě nevoní.. :lol: Doufám, že mě chápete... :D

Disable adblock

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké dřevo činčilám "nevoní"

Příspěvekod Dantha » Ne Ún 01, 2015 19:42

Vzhledem k tomu, že postel nevypadá, že by byla z masivu, tak volba jakékoli barvy asi činčilu nijak neovlivní. A v žádném případě ji neodradí od okusování.
Pokud by se mělo jednat o postel z masivu, pak bych volila spíše dub než smrk - dub vydrží dýl. Ale ještě jsem neslyšela, že by nějaké dřevo činčilu odradilo od hlodání. Okusovzdorná postel je kovová :-)

Mederyx
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Po Lis 24, 2014 18:23

Re: Jaké dřevo činčilám "nevoní"

Příspěvekod Mederyx » Ne Ún 01, 2015 20:49

Aha, tak to je škoda :( I tak děkuji za rady :D Tak uvidím jak to bude probíhat :D

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”