Vitakraft Emotion Beauty

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Vitakraft Emotion Beauty

Příspěvekod Host » Pá Led 14, 2011 21:34

Chtěla bych se zeptat co si myslite o tomto krmeni a jake s nim mate zkusenosti. Diky moc.

Disable adblock

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Příspěvekod chovamcoumim » Pá Led 14, 2011 21:41

My jsme ho koupili nedávno na zkoušku.Přebrala jsem zvlášť mlsky(šípky,mrkev,svat.chleba),větší granule zvlášť a malé ze stébly taky a mají to na zpestření.Jelikož máme 23 činčilek tak by nemělo smysl je kupovat pořád,je to dost drahé.Ale myšky po nich neměli žádné problémy dostali je zatím jen jednou jako mlsek.Jinak jako mlsky taky používám od vitakraftu kuličky pro mimi a rolls jinak samozřejmě klasické mlsky.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 14, 2011 23:14

Ja s nim krmila jeden cas, pridavala jsem ho ke granulim a myslim, ze je to super zdrava smeska.Mohu jen doporucit.ty koule obsahuje tez.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » So Led 15, 2011 10:34

Davala by som ho ako pamlsok :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Led 27, 2011 16:35

Právě jsem ho donesl domů, popelka se uz neví dočkat třídění :lol: .

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Led 27, 2011 22:45

Ja ho netridila, pridavala jsem ho ke granulim, jako zdravou smesku:-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Led 29, 2011 0:08

U nás jsou v misce jenom granulky, max. tak regular a fit bits. Všechno ostatní hezky "z ručky a poprosit" :lol: .

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitakraft Emotion Beauty

Příspěvekod Wulfina » So Led 29, 2011 12:41

Jako pamlsek asi jo, ale jinak bych s tím nekrmila, já krmím tím, co je osvědčené a obyčejné, apetit... :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Led 29, 2011 14:46

Ale to se musi doplnovat, apetit je jinak dost chudy na ziviny, vitaminy a latky.
Ja tez krmim apetitem, ale denne k nemu pridavam zdravou smesku granuli s drcenymi sipky White mollen-country line pro cincily a minimalne 2zelene kulicky Vitacraft adult pro cincily dle stari.A samozrejme nezbytne denne jeden, dva kousky susene karotky, obden sipek, krizalka, dvakrat do tydne jedna goji, bylinky stridame a denne seno.:-)
A obcas zhresime dvakrat do mesice platecek malej biobananu cerstveho, jako vyjimecna mnamka.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Led 29, 2011 18:41

já též krmím Apetitem,ale denně dostávají zdravou směs na doplnění.Apetit je chudší na živiny.Už koukám po něčem lepším.

---------------------------------
přesunutí příspěvků do správného tématu

neposedna napsal:Super prémiové krmivo pre činčily.
Aky je váš názor? ci ostať pri klasickych peletach od Vitakraftu?

Nefertiti napsal:ja som spokojná s tým to krmivom...vždy lepšie ako tie zmesky čo u nás predávajú. A ak mu budeš do toho pridávať aj tie granule od Darwinu...aj keď je pravda, že aj v tom to sú granule, sušené šípky, sušená mrkvička a...naozaj si nájde čo z toho spapká, ale aj tak by som mala aj samostatne ešte granule ako hlavné krmivo.
K tým vojteškovým kolečkám...tie sú naozaj super, aj moji dropčekovia ich papajú moc radi....ale nedávaj mu ich každý deň, skôr tak tri krát do týždňa mu pridaj pár kolečiek ku krmivu.
A ako už písalo viac ľudí...nemusíš zbytočne zakladať nové téma, spýtaj sa to hneď v jednom...a predtým skús zadať hladané slovo do vyhladávania...bo by si sa viac dočítala, vzhľadom na to, že sa tu tie to témy preberali moc krát. :wink:

neposedna napsal:dakujem za vycerpavajuce info som tu nova preto este neviem ako zadavat temy a ako ich spájat dakujem :-)

Nefertiti napsal:to nevadí ...každý sa učíme časom :wink: :D

neposedna napsal:este sa chcem opytat aky typ sena je pre cincilu nalepsi dakujem za odpoved

Nefertiti napsal:tak najchválenejšie je od Vitakraftu - Alpské seno...a aj ja ho mám a chutí oveľa viac ako ostatné :wink:
Ale okrem toho mu môžeš dať aj sušenú mrkvičku, jabĺčko, sem tam hrozienko, ...ja zvyknem aj bylinky pridať do sena aby im to viac chutilo :wink: :D

Reňaaa napsal:Já jsem ted koupila super seno značky Limara s kopřivou, činčilákům strašně chutná, včera dokonce nechtěli rozinku a radši si dali seno :D

Nefertiti napsal:
Reňaaa napsal:Já jsem ted koupila super seno značky Limara s kopřivou, činčilákům strašně chutná, včera dokonce nechtěli rozinku a radši si dali seno :D

áno aj to to je moc dobré...len som nevedela ako sa to seno volalo...bo som ho kupovala už dávnejšie, teraz im sama vysuším bylinky a tak pridám do sena...ale určite je lepšie seno s kopřivouu, heřmánkem a ...ako len samotné lúčne seno a teda mojím chutí moc spomínané alpské seno od Vitakraftu.
Ale asi každej činčilke chutí jedno menej a jedno viac...niekedy treba pokupovať viac druhou značiek a potom človek zistí, že čo im vyhovuje...aspoň ja kým som natrafila na to pravé, som pokupovala už toľko druhou sena, že... :wink: :D

chocolate napsal:Já to střídám- seno s mrkví,seno s pampeliškou/kopřivou nebo jen luční seno.
Co se týče značek,tak nejraději mám Limaru,Pana Malinu nebo Akinu.
Nejhorší zkušenosti mám se Šumavským senem (plno hlíny,prašné) a Rasco (dva balíky po 5kg mi přišli zatuchlé).
Ale v létě se snad konečně dočkám a přítele strýc nám dá pár pytlíků domácích sena z chaloupky :) Přece jen u nás to jde těžce na dračku-především u morčat,pak na druhém místě ve spotřebě jsou činčily :)

LUCIA napsal:Emotion niektori ludia davaju ako hlavne jedlo ini len ako pamlsok. Ja by som ti farbene "utvary" davala obcas. :wink:

STYRO napsal:Ak ti žerú pelety od Vitakraftu, tak je to len dobre. Podľa mňa sú také zdravé, že ich skoro žiadna činča nechce jesť. Emotion je už skôr bližšie k zmeske, aj keď zdravej. Ja si ho kúpim občas, zahrám sa na popolušku a dávam im jednotlivé komponenty ako mlsky "pekne z ruky a poprosiť" :lol: .

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”