HLASOVÁNÍ O MODERÁTORECH do 5. ledna

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Út Pro 20, 2011 10:31

také mi to nedá - tergo poněkud špatně řekl, že já, minlub a mefoxinka máme své fórum - omyl - fórum není naše, ale je ZO ČSCH a CHSCJ.EU. Moderátorkami jsme proto, že na fórum máme dostatek času. A nemyslím, že bychom si tam vyřizovaly účty, jelikož kdyby tomu tak bylo, už jsme s tím mohly začít ;) navíc rozhodně nechceme, aby na fórum ZO vznikaly podobné "diskuze" jako tady na com.
Také nechápu, proč by mi to, že jsem někde moderátorem, mělo vadit v jiných činnostech. Mám doma kočky - takže kdybych byla moderátorem kočičího fóra, byl by to také problém? Myslím, že důležité je, aby moderátor byl spravedlivý, nestranný a tak a né jestli někde vyvíjí další činnosti. To už je přeci každého osobní věc, jak moc je aktivní...

Disable adblock

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Pro 20, 2011 11:37

citace z mé odeslané SZ
Dobrý den,
navrhuji pouze 3 moderátory-kvůli hlasovíní.lichý počet.Více mi nepřipadá vhodné,pokud budou zastávat funkci jak mají.
Takže Minlub určitě bývala tu neustále a radial okamžitě všem nemůže za to že jí někdo napadl a bránila se.Další asi Terezka moderovala dobře a pak asi Tarja666.To jsou uživatelé co radí a jsou vidět nejvíce a hlavně jsou lidem sympatické!!!
Děkuji za možnost vyjádření

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Pro 20, 2011 11:39

Nevidím problém v tom že by nemohl moderovat někdo kdo moderuje jiné forum.Spíš naopak,má přehled,zkušenosti a ví co se kde děje.A když má na to chudák nervy a čas proč ne.
Navíc fora si přeci nekonkurují ale jsou ku prospěchu :wink:

Kampi
Nový uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: Út Pro 20, 2011 11:20

Příspěvekod Kampi » Út Pro 20, 2011 11:40

Domcha, Martej, Romana, Terezka.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Út Pro 20, 2011 12:15

OT: jo a taky moderuju jedno fórum o motorkách :-D když už jsme u toho. A jsem tu celé dny skrytá a pozoruju vás ;-).

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Pro 20, 2011 12:45

Mě by spíše zajímal styl pozdějšího hlasování.Budou hlasovat členové?Anketou?To si dost dobře nedovedu představit-4 ankety?To každý může volit jen jednoho člověka ve všech anketách.Volit skupinky moderátorů?To není spravedlivé.
A hlavně kdo volit?Uživatelé?Když si vytvořím 20 účtů můžu volit 20x pro to co chci.Protože jak koukám nové účty se tu množí….. :lol:

tergo
Nový uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: Út Pro 13, 2011 8:22

Příspěvekod tergo » Út Pro 20, 2011 13:05

No je to stejně jedno, protože tohle všechno Administrátor smaže, ale třeba si přečtete odpověď :)

Nikde jsem nenapsal, že uvedené uživatelky výhradně vlastní ona fora. jen jsem napsal, že jsou na nich uvedené jako Administrátorky či moderátorky :)
Stejně tak jsem napsal, že si myslím, že by nebylo ku prospěchu tohoto fora, pokud by Moderovaly toto forum o činčilách a k tomu ještě druhé, taky o činčilách. A proč? Zkrátka protože tu denně vidím, jak si tu ten či onen vyřizuje své osobní účty s někým druhým a je mi jasné, že když jako Minlub, která tu byla v roli Moderátorky dostane do osobní pře s Michalw, tak si tu nevoli přenese i na své forum. Jinak řečeno, když by zabanovala účet někoho zde, tak to samé udělá, nebo se o to zasadí i na svém foru, nebo naopak. Pletu se? OK je to možné, ale kdo za to je ochoten dát ruku do ohně?

A k Chovcincil. Taky by mě zajímalo kdo a jak bude hlasovat, ale doufám, že to nebude jak píšete, tedy o tom kdo je komu nejvíc sympatický :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Pro 20, 2011 13:33

tergo napsal:
ergo napsal:Tak tedy jedním slovem - Václav

A pokud se to někomu nelíbí, pak navrhuji: Bibi, Minlub, Jasmin, Michalw


Nenašel jsem nikde poznámku o tom jak lze změnit své nominace, tak snad to Administrátorovi nebude opět vadit, ale rád bych změnil svou nominaci, v případě, že neprojde první, tedy že jediný moderátor zde bude Václav

Minlub, Tarja666, Mefoxinka, Wulfina, Terezka i Bibi mají svá fora, nebo na oněch forech dělaji Administrátory či Moderátorky. Myslím, že ač to Václav nenapsal jako podmínku, tak by zdejší moderátor neměl rozptylovat svou pozornost správou stejně či alespoň podobně zaměřeného fora :) Lehce by se mohlo stát, že si takový moderátor bude vyřizovat své účty jak na svém tak na tomto foru.

Takže nová jména: Jasmin, Michalw, Ajtik, Domcha (ač ji to upřímně nepřeji)


Nechápu proč bych si své účty měla vyřizovat přes fórum... :roll: na to je icq a také sz... :wink:

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Pro 20, 2011 15:39

Přijde mi, že když napíšu pouze jména, tak jako bych mluvil do větru. Všechny jména už myslím byla řečena, zamykám a připravím hlasování.

Ještě jsem udělal jednu změnu, zakázal jsem přístup na činčilu lidem, kteří si maskují ip adresu. Kromě zakládání si duplicitních účtu, což se stalo velkou módou je tohle druhá věc.

Přístu přes anonymizéry je odteď zakázán a připíšu to do pravidel.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”