Jsem tu nový

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lída » Pá Lis 16, 2007 13:44

Je hodně lidí, co chtějí jen standardní - šedou činčilu :P
jinou prostě nechtějí. Klasika je klasika.

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Lis 16, 2007 14:14

v Brně ve Zvěrokruhu ve Vaňkovce te´d mají jedno bílý a jedno standardní mimčo (pohlaví nevím), jsou to určo mládˇátka, tipla bych tak max.3 měsíce, jsou malí a rozkošní, krásně si chrupkali v domečku, kožíšky mají úplně výstavní - hned by je oba brala! :)
byl tam ještě jeden standardek,a le toho jsem tam za 3 dny už neviděla, tak se snad dostal do dobrých rukou
kdybyste měl někdo o myšky zájem, tak se tam stavte :wink:

Avatar uživatele
vacicka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: Stř Zář 19, 2007 11:20
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vacicka » Pá Lis 30, 2007 8:51

obcas me ale stve, ze v nekterych zverimexech u nas v hradci maji cincilky, ktere jsou stare 3-4 tydny. To si myslim, ze je dost malo, aby uz byli od maminy pryc. :(

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Pá Lis 30, 2007 9:10

Ivanka napsal:v Brně ve Zvěrokruhu ve Vaňkovce te´d mají jedno bílý a jedno standardní mimčo (pohlaví nevím), jsou to určo mládˇátka, tipla bych tak max.3 měsíce, jsou malí a rozkošní, krásně si chrupkali v domečku, kožíšky mají úplně výstavní - hned by je oba brala! :)
byl tam ještě jeden standardek,a le toho jsem tam za 3 dny už neviděla, tak se snad dostal do dobrých rukou
kdybyste měl někdo o myšky zájem, tak se tam stavte :wink:


Ja tiez chvalim Zverokruh v Brne....o cincilky je pekne postarane.... :D :wink: zatial nejlespi obchod co som videla....v starostlivosti o mysky...

Disable adblock

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

zeee

Příspěvekod zeee » Pá Črv 13, 2008 18:00

podle mě je jen pár zwerimexů v ČR kteří se dobře starají o činčily a mají je fakt v dobrém stavu... :? ale třeba nedavno sme byli v jednom zwerimexu myslím si že v tescu ve zwerimexu a tam měli činčily strašně mastnou srst a neměli tam vůbec písek na koupání :roll:

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zeee » Pá Črv 13, 2008 18:01

zato Zvěrokruh ten má velký klece a činčilky jako vyšitý :D krása

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Pá Črv 13, 2008 18:30

no to bych se teda hádala,asi jak kde.U nás ve Zvěrokruhu jsou činče v terárku.Brrrrrrrr,hnus :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar uživatele
Simona Obrdlíková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: Ne Led 20, 2008 16:59
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simona Obrdlíková » Pá Črv 13, 2008 19:11

u nás v Brně taky mají v obou Zvěrokruzích činče ve velkých klecích...takové menší voliéry...paráda...a králíčci tam mají oplocené prostory taky v obou prodejnách

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Po Črv 16, 2008 20:14

v Pardubicích nic moc :( terárko má na výšku 40 cm , na šířku 60,malej domeček a tím to hasne ... a to je jen zveráč u Intersparu :(

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zeee » Stř Črv 18, 2008 21:17

ooo,ahoj čiko,vítej tady :D

Avatar uživatele
davidhr
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 163
Registrován: Út Led 13, 2009 11:25
Místo/Bydliště: HK

Příspěvekod davidhr » Čt Led 15, 2009 9:28

Zdravím všechny,
kteří se starají a mají rádi činčilky. I my máme jednoho chlapáka, Cipíska, po včerejším boji s fotogalerií, jsem fotky uložil až dnes, takže se už můžete podívat, jak mu to sluší. V současné dobe jsou mu 2 roky a 4 měsíce. Takže je to takový :twisted: .
V poslední době začínáme přemýšlet, jestli mu nepořídíme kamaráda či kamarádku. Pořád jsme na vážkách. Koukal jsem na další stejnou klec, že bych dal druhé poschodí, ať pak mají kde běhat. Čas ukáže.

Avatar uživatele
RazoRko
Nový uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: Pá Dub 25, 2008 20:33
Místo/Bydliště: Pezinok City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod RazoRko » Ne Led 18, 2009 11:49

Vítam ta čiko ... ;)

ziggyA
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Stř Črv 10, 2009 6:58
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod ziggyA » Pá Črv 12, 2009 14:51

Když mi přítel koupil činčiláka jako dárek nic o nich nevěděl, prostě mi chtěl udělat radost. Ve zvěrimexu mu dali skleněné pajedlo(na konci skleněná tyčinka) jako nejlepší na pití pro činčilu, potom jsme se dozvěděli že se muže o to hodně ošklivě poranit! Dala mu to prodavačka která tvrdila že má taky činčilu doma, chudák!

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Re:....

Příspěvekod 1victoria1 » Pá Črv 12, 2009 22:35

A jak to děláš? Standartky už moc lidi nechcou :roll: mám s tím zkušenosti.... :roll:[/quote]

Jak může někdo říct, nechci standart chci třeba violet. Copak je jiný druh než standart lepší? Možná má o malinko hezčí kožíšek ale to z nich nedělá hezčí činčilky. Tohle je činčilý rasismus. Až budu pořizovat další činču je mi jedno co to bude. A klidně si vezmu standartka od tebe.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » So Črv 13, 2009 14:48

Tak já mám třeba standardky doma 3 :) Neměla sem problemy mladé udat:) a to si celkem vybírám komu svoje činčilky dám. Ale je pravda že se prodávají hůř než ostatní barevné mutace. Bohužel podle mě, bude zachvíli problém prodat i ebona. Protože většina chce violety, safíry a jejich barevné mutace :). Já osobně se přikláním k názoru že barevné mutace jsou náchylnější k nemocem(třeba ne). Ale přiklámím se k tomu hlavně z důvodu že Tan white mi umřela a Dark ebony je nemocnej :(. Standardi mi vážněji nezastonali ani jednou musim to zaklepat... Ale zase záleží na tom co se člověku líbí ;) někomu se nelíbí bílá někomu černá a někomu se nelíbí standard ;) Tak proč si nevybrat

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » So Črv 13, 2009 16:04

Ja si vzdy zvíře vybrala podle chování. Nějak mi nezáleželo na barvě. Třeba všechny činčilky mi chtěli z rukou prchnout a jedna mi hezky v klidu seděla v rukách. Bylo jí u mne na ,, rozdíl od ostatních ´´ asik dobře. :lol: Jinak jak se tady bavíte o zverimexech, tak si pamatuji že před pár lety jsem vídávala na vsetíně v nějakých chovatelských potřebách činčilu. Byla v malinkém akvárku jak pro morče bez poliček a za výlohou. Navíc je ten obchod v centru města a asi 2 metry od hodně rušné silnice. Předtím jsem o činčilách nic nevěděla, ale teď vím že to bych chudák.

Avatar uživatele
kanya212
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: Po Srp 03, 2009 17:08
Místo/Bydliště: Puchov

Příspěvekod kanya212 » Út Srp 18, 2009 13:42

mam otazku na was wsetkych...ked widite cincili wo zwerimexoch ako s nimi zaobchadzaju, preco to neoznamite?

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Út Srp 18, 2009 14:05

kanya212 napsal:mam otazku na was wsetkych...ked widite cincili wo zwerimexoch ako s nimi zaobchadzaju, preco to neoznamite?


protože s tim většinou nic neudělaj. Kontrola se musí ohlásit a je jasny že když tam přijdou budou mit všechno co je špatně skovany.

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Po Bře 29, 2010 17:29

Ahoj, aby jsme se nenudili, tak se k nám před pár dny nastěhoval malý činčilí chlapeček Kubíček. Měl by to být afro violet a je moc hodný. Lítá sice jak splašený ale pak když je unavený, moc rád si lehne k paničce do křesla nebo postýlky a spinká. Tak doufáme, že mu to vydrží napořád.


Obrázek

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » Po Bře 29, 2010 17:31

Moc gratuluji k novému přírůstku a ať přináší hodně radosti.
Je moc pěkný a violetek to určitě je :wink:

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Po Bře 29, 2010 17:40

Aj ja moc gratulujem k činčilke :D nech prinesie veľa radosti :wink:
Je moc krásny :D :D :wink:

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Po Bře 29, 2010 17:53

Moc děkuju. Jak jsem tvrdila, že činčilu už nikdy, tak na něj se kolikrát těším víc jak na manžela :D Akorát, že tahle fotka je nějak moc malá. No, vkládala jsem fotky do diskuse poprvý a takhle to dopadlo.

Avatar uživatele
jaji-nka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: So Dub 04, 2009 21:20

Příspěvekod jaji-nka » Po Bře 29, 2010 18:22

Je moc krásný :-) Ať přináší doma samou radost :-)

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Po Bře 29, 2010 18:31

Kubíček je celá Esk :lol: (taky violetí miminko)

Jak může někdo říct, nechci standart chci třeba violet. Copak je jiný druh než standart lepší? Možná má o malinko hezčí kožíšek ale to z nich nedělá hezčí činčilky. Tohle je činčilý rasismus.


Já zas nechápu, co je na tom rasistického :). Když je možnost výběru, tak proč si nevybrat, ne? :wink: Já třeba už v minulosti měla dva standartní kluky a chtěla jsem pro změnu nějakou jinou barvičku- nejdřív jsme si sice přinesli zase standartku :lol:, ale nakonec se zadařilo a máme k ní i violetku :wink:

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Po Bře 29, 2010 19:07

Vignette napsal:Kubíček je celá Esk :lol: (taky violetí miminko)

Jak může někdo říct, nechci standart chci třeba violet. Copak je jiný druh než standart lepší? Možná má o malinko hezčí kožíšek ale to z nich nedělá hezčí činčilky. Tohle je činčilý rasismus.


Já zas nechápu, co je na tom rasistického :). Když je možnost výběru, tak proč si nevybrat, ne? :wink: Já třeba už v minulosti měla dva standartní kluky a chtěla jsem pro změnu nějakou jinou barvičku- nejdřív jsme si sice přinesli zase standartku :lol:, ale nakonec se zadařilo a máme k ní i violetku :wink:



S tím rasismem uznávám, že bylo asi přehnaný. :) Já jen nemám ráda když někdo si vybírá ať už jde o člověka nebo zvíře, to hezčí, zdravější a svým způsobem lepší. V té diskusi, kde se řešilo že se standarti méně prodávají mi prostě přišlo vůči nim nefér, že je po nich menší poptávka.

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”