Jaká rychlovka ....

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Jaká rychlovka ....

Příspěvekod moniqua » Čt Bře 26, 2009 8:31

Tak jan hlasim ze nase Blackie (Velvetka) vcera opet porodila :( ac sem to tak brzo nechtela a necekala....
Po porodu v prosinci jsem ji hned oddelala z klece (prcek byl jeste mokrej, kdyz sem je oddelovala), no ale i tak ten nas kanour stihl zamichat na dalsi kousek :(
takze pozor pozor, sama sem neverila, ze by to mohl stihnout tak rychle, ale musel ji **** snad jeste kdyz rodila, neuveritelny :?

Jinak porodila 3 kousky, jeden zakousla, jeden byl mrtvej a jeden mel po narozeni 48g (vcera) a dneska rano ma 52g, vypada to na velvetka, pohlavi jeste nevim.

A dotaz... v prvnim vrhu i v tomto mela mrtvy mlade.... to neni dobre.. poprve to mohlo byt tim ze byla prvorodicka a ted MOZNA ze zabrezla hned, nevim... otazkou je jestli nekdy v budoucnu zkouset jeste jeden vrh, co myslite?

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Bře 26, 2009 11:22

Zkusila bych to, ale s jinym sameckem...pokud by se i pak narodily mrtve miminka, tak bych ji vyradila z chvou :wink: ..jinak moc gratuluju k prckovi, tech dvou je mi moc lito :( , ale snad ten jeden bude i s mamcou v poradku! :wink:

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Čt Bře 26, 2009 12:32

Zkus zavolat Jeklovi. Celou druhou polovinu březosti dostávala Sněženka denně 1/4 tbl. B komplexu a 1/8 Calcifitu. Ten mám dávat ještě 10 dní po porodu v dávce 1/4 tbl. denně. Fakt je, že tentokrát byl mimiňák macík - jeden, ale 66 gr.
Gratuluji a přeji, abyste to zvládly.

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Příspěvekod moniqua » Čt Bře 26, 2009 12:35

Silva: diky za info. ted ji nedam k sameckovi dyl at ma klid... ale je mi to divny.... nebo fakt jen zatim zkusim vymenit samecka :!:

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”