Výstava činčilek 19.5.2012

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Terezka » So Kvě 19, 2012 19:27

Můj první dojem byl, že jsem to vůbec nemohla najít :-D. Na plakatu bylo DDM, tak jsem použila google :-D našlo to Husova 201, krásně jsem tam dojela bez navigace. Tam nic :-D koukam z mobilu na net znovu na ten plakat, a tam je za Májem. Nejsem místní a jestli je to nákupní dům jako v Praze, kde ho mám hledat? Znovu procházím diskuzi a hle, Purkyňova. Navigace ukazuje 500 metrů. Prima. Navigace se nakonec ztratila :-D mapy tuhle ulici neznají, to jsem v háji. Zastavila jsem na parkovišti u nákupního domu a třeba je to ono. Tam stála kartonová tabule se šipkou. Jdu podle šipky a nic. Jdu blbě, zkusím se vrátit a jít opačným směrem. Po 10 minutách jsem dorazila. Nějaký vtipálek ceduli zřejmě otočil. Jinak plno činčilek, všechny krásné :-) některé velmi roztomilé. Všechny dřímaly a tvářily se spokojeně. Nenechaly se rušit. Posuzování jsem zmeškala, vyhlašování jsem viděla, koupila myšákům granulky a písek :-) bylo to fajn.

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod minlub » So Kvě 19, 2012 19:40

:lol: tak to je dobrý. Ještě že máš mobil. Fotky úžasný, gratulace vítězům. Krásné činčilky, ale nejvíce se mi líbil beige BD :D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Reňaaa » So Kvě 19, 2012 19:55

Fotky jsou prosím kde? Ráda bych se podívala :) Kdyžtak SZ, pokud je problém uveřejnit odkaz na fóru...

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod žanda » So Kvě 19, 2012 19:58


Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katchenqua » So Kvě 19, 2012 20:55

Gratuluji k výborně vydařené výstavě ! :) Teď budu litovat, že jsem se nezúčastnila taky,ale tak příště bude možnost :))))

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Terezka » So Kvě 19, 2012 20:58

Žando, dáš odkaz na celou galerii? Fotila jsi tam každou činču :).

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod žanda » So Kvě 19, 2012 21:06


lara
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: Pá Říj 28, 2011 13:25
Místo/Bydliště: středočeský kraj

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lara » So Kvě 19, 2012 21:28

krásné fotečky :-) ! vypadá to velice hezky, gratuluji!!

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod marttaska » So Kvě 19, 2012 22:54

lara napsal:krásné fotečky :-) ! vypadá to velice hezky, gratuluji!!

výstava byla velice krásná i kontrola Krajské veterinární správy dopadla na výbornou
fotky a výsledky vyhodnocení budou doloženy v co nejbližší době

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Dora » Ne Kvě 20, 2012 1:30

Výstava byla moc krásná, pěkné činčilky, super organizace, šikovný posuzovatel, výborné domácí občerstvení a velice přátelská atmosféra pořadatelů i vystavujících. Všechno bylo v naprostém pořádku.Chválím pořadatele, gratuluji oceněným činčilkám :-) a zdravím všechny zůčastněnné chovatele!!!

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Reňaaa » Ne Kvě 20, 2012 8:34

Moc pěkné fotky a hlavně činčilky!! :) Výstava musela být vážně fajn :)

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Lída » Ne Kvě 20, 2012 8:43

Já bych chtěla taky poděkovat za pozvání... cesta byla dobrá, spoje se zlepšily... konečně jsem viděla a poznala lidi, které znám jen odsud....
já jsem přivezla ukázat jednu činčilku - byla to neplánovaná výstava a nechtěla jsem vystavovat zvířatka... mám je v páru..
já jsem přijela vlakem s paní co posuzovala.. všichni ví, že je to paní Jana.. je adeptkou na posuzování a jelikož tuto výstavu nepořádala žádná organizace, tak nám ona vysvětlila co chovatelé chtěli slyšet - co se týká barevných mutací.. vlastně ona s tím v ČR začala, tak jsme byli překvapeni informacema... v mých očích šlo o výstavu v duchu sblížení lidí, co chovají barevné mutace - malá, ale těch barevných mutací činčil se tam sešlo hodně a bylo na co koukat.. od Standardků po tmavé mutace... však pohárky vychytaly krásné činčilky a lidem se nejvíce líbila tmavá mutace - ale to ať se pochlubí ten, kdo má fotky.. já nemám ani jednu, jen jednu z vlaku:)z mobilu.
já jsem Victorku - Standard RPA dala na ukázku a byla v kategorii se Standardkama - nedá se posuzovat s nikým.. byla tam jen jedý. Ale bylo tam více vzácných mutací .. snad tu někdo dá fotku a popisky..
Tak bych si to představovala - hodně lidí, účastníci všech organizací (je jedno která), zástupci obou FOR a k tomu jen lidí co chovají pro radost a k tomu velkochovatelé .. všichni se mají co naučit a dozvědět..
Klimatizace tam byla, prostor velký a paní veterinářka tam seděla po celou dobu výstavy.. a kontrola také proběhla - vše měli v pořádku..... moc díky za mě .. guláš a buchty byly dobré...

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod žanda » Ne Kvě 20, 2012 9:18

Já se ještě přidám s názorem, že vlastně ta výstava byl takový sraz činčilářů, kteří si moc pěkně popovídali a ukázali svoje činčilky. Byli tam 2 obchůdky, které prodávali chovatelské potřeby a i ukázka skříňové klece která byla i na prodej. Přišlo tam docela hodně lidí i z venčí, kteří viděli činčilky třeba i poprvé. Ptali se na informace. No prostě suprová atmosféra. Slečna veterinářka byla taky fajn. Postávala u nás a naslouchala zkušenostem a příběhům, co jsme o činčilkách vyprávěli. Sama prý činčilku (činčilky) chová.
Areál kde se vystavovalo je vybaven na takovéto akce. Podle nástěnek a výstavek na chodbách se tam takové akce dělají nejspíš pravidelně. Myslím si, že pokud by pořadatelé měli chuť tuto akci někdy v budoucnu zopakovat, zúčastnilo by se již více lidí.

Já moc za tak fajn akci děkuji! Jsem ráda, že se konala a že sem měla šanci tam jet. :)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Ne Kvě 20, 2012 9:23

Výstava byla moc pěkná =D> =D> Na začátku jsem také trochu bloudila, ale nakonec jsem to našla :-)) Ale to je u mě normální a nevadilo mi to. Místnost měla klimatizaci, byl tam dostatečný prostor, abychom do sebe nenaráželi a aby si každý mohl sednout. Jídlo bylo suprový - hlavně guláš a buchty :wink: Paní Weingartová posuzuje velmi dobře a hlavně posuzuje barevné mutace. Byla velmi profesionální a každá mutace se posuzovala ve své kategorii a nemíchali se například béžové se safírama, což velmi oceňuji. A všem ochotně vše vysvětlila. Takže super volba posuzovatele :-) =D> =D>

Tímto bych chtěla poděkovat manželům Bydžovským, kteří si dali nemalou práci s touto výstavou a i přes všechny kopance od ostatních udělali příjemnou a profesionální výstavu a nasadili tak laťku výstav v Čr hodně vysoko. Gratuluji a doufám, že bude zase další !!! =D> =D> =D> =D>

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod žanda » Ne Kvě 20, 2012 9:38

Oddělila jsem vyjádření ke kontrole z KVS.
Myslím že si toto téma nemusíme znepříjemňovat..

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod marttaska » Ne Kvě 20, 2012 10:03

Moc děkujeme za slova chváli a jsme rádi,že se výstava líbila
Děkujeme všem zůčastněným a také paní posuzovatelce,že hodnotila spravedlivě
klece byli jen označené číslem,takže nevěděla komu činčila patří,nemohlo dojít teda k ovlivnění výsledků a vyhráli teda činčilky které jsou nejlepší,oprvadu posuzovala naprosto profesionálně

ještě k tomu jak někdo tu psal před výstavou,že posuzovatelé jsou registrovaní:tak jsme oslovily všechny co byli uvedení a každý jeden nám řekl,že barevné činčily neumí hodnotit a byli tam i tací kteří nám řekli že ze zdravotních důvodů už vůbec neposuzují
tím bych to chtěla uzavříct byla jsem velice ráda,že se účastnila Jana a profesionálně hodnotila super děkujeme

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod marttaska » Ne Kvě 20, 2012 10:04

příště to třeba zkusí někdo jiný udělat výstavu

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod minlub » Ne Kvě 20, 2012 10:43

Po dohodě moderátorů vše kolem kontroly KVS přesunuto do archivu a Lustici udělena pauza.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Wulfina » Ne Kvě 20, 2012 11:24

Výstava byla už podle fotečky moc hezká :)
Jen mě mrzí, že byla tak na rychlo :(
Bohužel, ikdyž jsem se chtěla zúčastnit, ale zkouška byla přednější...
Doufám, že příští výstava bude ohlášena aspoň měsíc dopředu, aby se mohlo na výstavu připravit a přihlásit více lidí :)

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod chovamcoumim » Ne Kvě 20, 2012 11:47

Moc krásný škoda že nám to nevyšlo doufám že bude další výstava a na tu bychom už rozhodně jeli buď s čičikama a nebo jen jako diváci :D

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod marttaska » Ne Kvě 20, 2012 12:03

Wulfina napsal:Výstava byla už podle fotečky moc hezká :)
Jen mě mrzí, že byla tak na rychlo :(
Bohužel, ikdyž jsem se chtěla zúčastnit, ale zkouška byla přednější...
Doufám, že příští výstava bude ohlášena aspoň měsíc dopředu, aby se mohlo na výstavu připravit a přihlásit více lidí :)

Jak jistě víte výstava se měla konat už v březnu to ještě s ČČK snimi jsme museli ukončit spolupráci
potom byl termín na 12.5.,ale majitel prostor musel zrušit termín a dali nám nový na 19.5. proto to bylo na rychlo nebyla to naše chyba,kdo měl opravdu zájem na výstavu přijed,tak se poslal přihlášku a byl na výstavě,jsme opravdu rádi že dojeli nejznámější chovatelky z celé republiky,všechny jeli hodně daleko a vyplatilo se jim to, když se jim výstava líbila
ještě k té adrese nějak jsem to nedomyslela tady v MB každý ví že to je za Májem ,to se příště už nestane a pokud to byla jediná chyba co na organizaci byla špatně tak si myslím na poprvé to je docela úspěch

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Wulfina » Ne Kvě 20, 2012 12:10

marttaska napsal:Jak jistě víte výstava se měla konat už v březnu to ještě s ČČK snimi jsme museli ukončit spolupráci
potom byl termín na 12.5.,ale majitel prostor musel zrušit termín a dali nám nový na 19.5. proto to bylo na rychlo nebyla to naše chyba, kdo měl opravdu zájem na výstavu přijed,tak se poslal přihlášku a byl na výstavě,jsme opravdu rádi že dojeli nejznámější chovatelky z celé republiky,všechny jeli hodně daleko a vyplatilo se jim to, když se jim výstava líbila


Nevěděla jsem o tom, že se výstava měla konat v březnu, bohužel...
Věděla jsem jen to, že jste se s ČČK rozešli...

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Ne Kvě 20, 2012 12:40

martej napsal:Takže super volba posuzovatele :-) =D> =D>
Tímto bych chtěla poděkovat manželům Bydžovským, kteří si dali nemalou práci s touto výstavou a i přes všechny kopance od ostatních udělali příjemnou a profesionální výstavu a nasadili tak laťku výstav v Čr hodně vysoko. Gratuluji a doufám, že bude zase další !!! =D> =D> =D> =D>

Posuzovatelem je pouze ten, kdo má platný doklad, má složeny zkoušky a je zapsán na www ČSCH. Nikdo jiný takto být nemůže označován a výsledky od něj nelze brát za platné. Kdo toto nemá, je hodnotitel :wink: a nejde o výstavu, ale expozici, přehlídku :wink: Každý výstava či přehlídka má určitě něco a je pěkná. Jde o setkání chovatelů a přiblíží činčilu veřejnosti aby věděli jak správně o ní pečovat a o to jde. Nechápu tu neustálou touhu určitých lidí hanit, rýpat a ponižovat vše co dělají lidi které nemusí a ještě s tisíci smajlíky :((

Pěkné fotky. Líbí se mi že je zde plno krásných barviček. Jen škoda že málo činčil :( Doufám že na další výstavu co se bude konat se budu moc dostat. Jen škoda že nemáte posuzovatele kdybych brala činčilky a umístila bych se ráda bych měla ceny platné a věděla že opravdu tu hodnotu činčila kvůli další křížení má. Můj postřeh je že bych dala více posuzovatelů. Je to tak všude na všech výstavách a je jedno jakého zvířectva. Kvůli nezávislosti a různosti pohledu….objektivnosti, nezaujatosti.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Terezka » Ne Kvě 20, 2012 13:41

Asi předbíhám zveřejnění výsledků, ale můžu se zeptat, kolik se celkem účastnilo činčilek? Díky.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek 19.5.2012

Příspěvekod minlub » Ne Kvě 20, 2012 16:17

Téma rozděleno viewtopic.php?f=3&t=13405

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”