kousnutá samička

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jarka

kousnutá samička

Příspěvekod Jarka » Pá Pro 09, 2005 8:22

Ahoj,dneska ráno jsem si všimli, že samička je trošku od krve na čumáčku, vypadá to, že ji některá činčilka kousla.
Nevíme co se stalo, zatím to vypadalo, že se mají rádi.Máme je v kleci dohromady nikdy nebylo vidět, nějaké nesváry,nebo bitky.Terinka má teď mimino, které je staré skoro 3 týdny v kleci je s ní její sameček Vilík a z minulého vrhu sameček Bertík, ten má teď 4 měsíce, už jsem o Bertíkovi tady psala, je takový trošku jiný, proto u nás zůstal.Nevím zda se můžou činčily "pohádat"Ráno jseme museli do práce, tak jsme pro jistotu kluky dali zvlášť a Terinku nechali s miminem.Není to nějak velké poranění, než jsem odešli do práce, tak si to skoro stačila očistit.Zatím se nám to nikdy nestalo, trošku mě to vylekalo.

Díky za rady ahoj Jarka

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Pro 09, 2005 8:37

Sice se mi nic podobného nestalo, ale u našeho přírůstku jsem si všimla, že to s kousáním občas přehání. Když se kluci onipovali, kolikrát Mrňousek pořádně vykvikl. Určitě to pídě nemyslelo zle, ale asi to zatím špatně odhaduje. Mne nikdy nekousl, papání si bere z ruky velice opartně, ale občas prostě Mrňouska kousne. Šedivka je zhruba stejně starý jako Bertík - sice mi řekli datum narození, ale jsem si jistá, že je starší.
Hodně štěstí, ať už se to neopakuje a máte pohodovou rodinku :D

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: kousnutá samička

Příspěvekod Alice » Pá Pro 09, 2005 18:42

Jarka napsal:Ahoj,dneska ráno jsem si všimli, že samička je trošku od krve na čumáčku, vypadá to, že ji některá činčilka kousla.
Nevíme co se stalo, zatím to vypadalo, že se mají rádi.Máme je v kleci dohromady nikdy nebylo vidět, nějaké nesváry,nebo bitky.Terinka má teď mimino, které je staré skoro 3 týdny v kleci je s ní její sameček Vilík a z minulého vrhu sameček Bertík, ten má teď 4 měsíce, už jsem o Bertíkovi tady psala, je takový trošku jiný, proto u nás zůstal.Nevím zda se můžou činčily "pohádat"Ráno jseme museli do práce, tak jsme pro jistotu kluky dali zvlášť a Terinku nechali s miminem.Není to nějak velké poranění, než jsem odešli do práce, tak si to skoro stačila očistit.Zatím se nám to nikdy nestalo, trošku mě to vylekalo.

Díky za rady ahoj Jarka



4 mesacne mlada nema u mami uz co robit.4 mesacny samec ma silne pohlavne pudy a kedze su tam dvaja stavaju sa z nich superi.Budu sa bit o samicu.Musis toho 4 mescneho hned vybrat a umistnit ho do inej klietky.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”