sbohem

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

sbohem

Příspěvekod secreet » Pá Dub 04, 2008 9:11

Rozhodla jsem se opet a ted uz definitivne opustit toto forum.
Nelibi se mi tady pravidla, ale hlavne diskriminace nekterych clenu, hlavne me a jak vidim, nic se tady nezmenilo od te doby, co jsem zde byla predtim.
Napominana jsem vzyd hlavne ja, ikdyz nekdo novy urazky rozpouta a zacne s nima a kdxz se me nahodou nekdo zastane, tak se veze se mnou a jede se po nem.
Navic me admin nechce zpristupnit soukromku, takze opravdu se tady dal nehodlam doprosovat a jen cekat, az me vyhodi.
Timto se loucim se vsema, kteri me videli takovou, jaka jsem a ktere jsem tady mela rada.Doufam, ze moje posledni rady byly a budou nekomu uzitecne nekdy, ale preju, abyste je nikdo nepotreboval.
Te osobe, co to zde rozpoutala neverim ani slovo.
Naposledy upravil(a) secreet dne Pá Dub 04, 2008 9:18, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

Essi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: Pá Lis 09, 2007 11:10
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Essi » Pá Dub 04, 2008 9:14

Mě taky nechce zpřístupnit soukromou diskuzi :( . Tak pa, měj se hezky.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Pá Dub 04, 2008 9:15

Je mi líto jak ses rozhodla,alee chápu tě.Mohla bys mi napsat do SZ aspoň ICQ číslo,Skype jméno neco Mail?Díky a hodně štěstí v chovu

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Pá Dub 04, 2008 9:31

mě je to taky líto, tvý rady byly opravdu užitečný...sice moooc dlouhý příspěvky ale je vidět že tomu opravdu rozumíš...mohla bys mi kdyžtak taky prosím napsat nějaký kontakt na tebe? měj se krásně :(

Disable adblock

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Pá Dub 04, 2008 9:50

to je strasny :( budes nam tu chybet dystak prosim taky o nakej kontakt díky a papa mrzi mě ze odchazis

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Dub 04, 2008 10:05

Ino,
bohuzel s tebou nemuzu souhlasit. Sice jsem tu uz dlouho neprovadel zadnou exekutivu, ale ted mi fakt nic nezbyva.

1. forum opoustis kazdou chvili, na to uz jsem si zvykl a proste to patri k mistnimu koloritu

2. kdyz jsi dostala ban, misto toho, abys mi alespon trochu slusne (bez nadavek) napsala, jestli ho muzu zrusit, zalozila sis novy ucet - OK, toleroval jsem

3. s novym uctem jsi pokracovala a nevyhla se ti snad ani jedna nova hadka, kolikrat jsem ti daval napomenuti a kolikrat ho dostali ostatni?

4. chces pristup do soukromky s uctem, kterej neni zlatej, dokonce i to bych ti byl ochotnej poskytnout, ale rekni mi proc? Za co? Proc bych ja mel jednat, aby bylo po tvym, kdyz ty nerespektujes snad vubec nic, co ostatni ano?

5. tvuj prinos pro cincily je velky - dokazes skvele poradit, ale tohle forum patri lidem.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

Příspěvekod secreet » Pá Dub 04, 2008 10:28

Vaclav napsal:Ino,
bohuzel s tebou nemuzu souhlasit. Sice jsem tu uz dlouho neprovadel zadnou exekutivu, ale ted mi fakt nic nezbyva.

1. forum opoustis kazdou chvili, na to uz jsem si zvykl a proste to patri k mistnimu koloritu

2. kdyz jsi dostala ban, misto toho, abys mi alespon trochu slusne (bez nadavek) napsala, jestli ho muzu zrusit, zalozila sis novy ucet - OK, toleroval jsem

3. s novym uctem jsi pokracovala a nevyhla se ti snad ani jedna nova hadka, kolikrat jsem ti daval napomenuti a kolikrat ho dostali ostatni?

4. chces pristup do soukromky s uctem, kterej neni zlatej, dokonce i to bych ti byl ochotnej poskytnout, ale rekni mi proc? Za co? Proc bych ja mel jednat, aby bylo po tvym, kdyz ty nerespektujes snad vubec nic, co ostatni ano?

5. tvuj prinos pro cincily je velky - dokazes skvele poradit, ale tohle forum patri lidem.


Ano, bohuzel jsem forum opustila a chtela opustit uz nekolikrat a vzdy jsem se bohuzel vratila a porusila svoje predsevzeti, ktere jinak v zivote neporusuju.
Bohuzel tu diskriminaci vuci me osobe tady jsem nevidela jen ja. Ve svych pocitech se malokdy mylim.Nemas me v lasce a tusim, kym jsi ovlivnenej po delsi dobu, ale jmena zverejnovat nebudu.
Nebyl jsi nikdy spravedlivej a je to do oci bijici, ze vzdy, kdyz sem ja neco napisu a na neco reaguju i v minulosti, tak, ac sem normalne nechodis, tak Ti ten nekdo zrejme dava echo a Ty, aniz si vse poradne proctes, tak nepotrestas opravdove viniky, ale vzdy me a ted uz i dokonce ti, kteri se me nahodou zastanou a jsou mi pratele aspon zde.Kaktus dostal napomenuti prosim Te zaco?Jen proto, ze se mnou sympatizoval?Kdyby sis to poradne procetl, tak bys musel potrestat i Bibinu, ktera tam psala jeste po me a psala o me, coz se verejne nesmi podle Tebe.
Kdybys byl spravedlivej a meril stejnym metrem, tak bys musel napomenout i ji, protoze ona tam psala jeste po me, ale jen ja to vzdy odnesu.
Nechci to tady dal rozebirat, stejne by to nicemu nepomohlo.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Pá Dub 04, 2008 10:53

Ino, pořád tady zakládáš hádky! Já souhlasim s Vaškem. Jsem ráda, že tu jsi, hodně si lidi i mne naučila, ale prosím, už se přestaň hádat. S některýma lidma prostě nepořídíš a tím, že je začneš napadat a urážet to akorát zhoršíš - viz Bibina. (Já osobně se v takové situaci zaseknu a už kvůli tomu dělám opak.)

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Pá Dub 04, 2008 10:55

někdy je lepší nereagovat (sakra zase píšu někam kam vůbec nechci psát) a reaguji na něco na co reagovat nechci...
M.
PS: podstatné je Ino ahoj a hodně úspěchů ve všem co děláš... tvé příspěvky zde zůstanou a budou i prospěšné

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Dub 04, 2008 10:59

Zrejme myslis, ze jsem ovlivnenej Terezkou a reknu ti. Vy dve jste se nikdy nemely rady, ona byla moderator a porad si na tebe stezovala. Za normalnich okolnosti ma moderator vzdycky pravdu, ale po tom, co jsem vsechno vyhodnotil jsem musel Terezku moderatorstvi zbavit. V podstate jsi mi zdiskreditovala moderatora (muj respekt pro tvuj vliv tady).

Pro me, jako pro vlastnika webu je stezejni, aby se tu citili dobre VSICHNI lidi, takze mocensky extremy, jako jsi ty a Terezka je lepsi na foru nemit. To je pro me jednoducha rovnice.

Kaktus dostal napomenuti trochu nepravem - uznavam a parisse jsem ho chtel udelit taky, ale popletl jsem jmena. V kazdym pripade jsem jim napomenuti stahnul. Nebyl duvod nechavat.

Napomenuti je vlastne mezistupen mezi banem, aby, kdyz nekdo udela prehmat, aby nedostal hned ban. Kdybych byl opravdu objektivni, ty bys ho dostala uz mnohokrat a to i kdyz prihlednu ke sve neobjektivite. Proste ses motala temer u kazde hadky. Bud jsi ji vyvolala ty, nebo nekdo jiny a ty ses vulgarne branila.

Navic neustale zakladas temata, kde bud nekoho napadas nebo se branis. Dela to jeste nekdo jiny?

Doufam, ze je moje stanovisko jasny. Jde mi o blaho webu predevsim a hadky k nemu neprispivaji. Pokud jsem byl nekdy neobjektivni, uznavam, je to mozne, protoze jsem se tu moc nevyskytoval, ale od zalozeni tveho noveho uctu (secreet) te sleduju a presvedcujes me stale o tom, ze stojis za vetsinou problemu.

Ja nejsem objektivni clovek, to uznavam, ale moje vlastnost, za kterou si me vazi kazdej, kdo me zna je to, ze nikdy nikoho neodsoudim. A to je zaroven mozna moje chyba.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

Příspěvekod secreet » Pá Dub 04, 2008 11:17

žanda napsal:Ino, pořád tady zakládáš hádky! Já souhlasim s Vaškem. Jsem ráda, že tu jsi, hodně si lidi i mne naučila, ale prosím, už se přestaň hádat. S některýma lidma prostě nepořídíš a tím, že je začneš napadat a urážet to akorát zhoršíš - viz Bibina. (Já osobně se v takové situaci zaseknu a už kvůli tomu dělám opak.)

Jo Zando, jenomze, pokud by to melo byt objektivni, tak mel napomenout i ji, nemyslis? A o tom tady pisu, ze to napomenuti je vzdy jen jednostranne.
Mohla jsem se sem prihlasit a vubec neuvest, ze jsem to ja, jako to delaly nekteri hrdinni anonymove, kteri byli stalejsi uzivatele jen proto, aby me tady pomluvili a zesmesnili, ale tohle je pod moji uroven a dustojnost.
Stejne, jako to, ze kdyz jsem Vaska zadala pred casem, nez jsem se sem znovu prihlasila, jestli by mi na chvili neumoznil pristup pod drivejsim nickem, abych tady mohla napsat ty dulezite veci ohledne zubnich a korenovych problemu.A docela me urazilo, kdyz me odepsal, ze by musel dat o mem navratu tady hlasovat verejne.
Stejne, jako se tady tenkrat objevilo hlasovani nejakym anonymem, jestli jsem mrcha, nebo ne a to se tady neobjevil, aby aspon dotycneho anonyma-staleho a zbabeleho uzivatele, nebo manzela, ci pritele anonymni damy napomenul. Tohle, kdybych udelala ja, dala o nekom tady takto hlasovat, tak se tady objevi okamzite a mam ban rovnou a o to tady jde.A Kaktus opravdu vubec nic nenapsal, aby si to napomenuti zaslouzil, bylo to krajne zaujate a nespravedlive.

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Pá Dub 04, 2008 11:37

Ino nikam nechod. Ja myslim, ze Vaclav se vyjadril pomerne jasne. Neni treba to brat porad tak osobne. My si Tvych prispevku vazime, protoze jsou cenné a tak by to mělo zůstat.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

Příspěvekod secreet » Pá Dub 04, 2008 11:45

Jsem rada, ze jsi to aspon ted trochu priznal, nebo pripustil, ze to tak je.
Bohuzel to nebyla a neni jen Tereza, ale zacal to uplne nekdo jiny z jejich kamosek, ktery tady proti me zacal nenapadne stvat uz pred nekolika lety, schazovat moje rady a doporuceni a kdo me zacal nemit rad jen proto, zejsem zpochybnila jeho nektere rady, ktere se ukazaly pro cincily nakonec nevhodne, ne-li primo skodlive a komu asi hrozne moc vadilo, ze toho vim vic, nez ona.
Nekdo, kdo zde uverejnil inzerat pred casem, ze jedna cinca akutne hleda domov, jinak ji hrozi utraceni a kdyz jsem nekoho solidniho sehnala a dala to na vedomi, tak najednou ji smrt nehrozila a nekoho si pry sami sezenou. A kdyz jsem to zajemci tlumocila, tak mi odepsal, ze ho kontaktovala a jsou domluveni.Ferove jednani, ze? A takovych jednani jsem od te osoby zazila nekolik, takze ty jeji kamosky jsou pod jejim vlivem, stejne, jako jsi byl ovlivnovanej Terezou Ty a vse jsi ji veril.
Do te doby jsem tady s nikym problemy nemela, bylo to tady zpocatku vpohode a fajn.
Ikdyz osobne si myslim a muj nazor je, ze kdyz se tady objevi nejaky provokater, nebo clovek, ktery si ennecha poradit a jeste se zacne hadat a urazet, vyvracet rady, tak neni nemistne ho zchladit a zkrotit tady verejne a ja osobne bych sem takovymto jedincum zakazala pristup a ne porad napominat stale uzivatele, kteri jsou vyprovokaovani a provokovani.
Preci se stali uzivatele nebudou bat, co sem maji napsat a jak reagovat.Myslim, ze je dobre, ze jsem to tady vse napsala a vyrikali si to, protoze ve me ten pocit krivdy je dlouhou dobu.
To by si lidi museli zpetne procist vsechny prispevky i 4roky zpatky, aby to pochopili a videli.
A znovu by me zajimalo, proc nedostala nikdy napomenuti Bibi?

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Dub 04, 2008 11:57

Ino, tohle jsou zase osobni inzultace. Okamzite prestan! Ted je pritomnost. Uz se nebudem bavit o tom, co bylo. Jako secreet uz jsi napachala skody, ze by to davno bylo na ban.

Nikdo nejsme bez viny a Terezka ma jiste tisic protiargumentu. Tohle tema zamykam s tim, ze jestli chces jeste neco dal resit, tak mne na SZ. jestli zalozis dalsi novy tema, kde budes pokracovat, davam ban.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”