Kvalita chovu v čechách

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Stř Srp 03, 2011 12:55

Mě také myslím že každý má právo na vyslovení názoru a Evu znám vím že píše moc impulzivně.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Srp 03, 2011 13:02

Jo, to ja jsem take byvala impulsivni:-), ale tohle je prehnane.Stacilo napomenuti.Ja jsem treba odpurce vystav cincil, ale jinak si myslim, ze ma dobry chov a snazi se chovat opravdu tak, jak se ma, akorat svuj nazor podavala arogantne, ale stacilo napomenuti.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Stř Srp 03, 2011 13:32

Ráda bych všechny upozornila na skutečnost, že zde na fóru nebyla uživatelka lustici nijak potrestána. Bavíte se o trestech v rámci ZO.

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Stř Srp 03, 2011 14:30

nejsem členem ZO a jednání lustici mi tuto organizaci dost oddálilo. Navíc z toho pro mě, člověka neznalého hierarchie organizace, vyznělo, že mluví nejen za sebe, ale i za ZO. Ať tak, nebo tak, od člověka, který má něco nebo někoho reprezentovat, bych očekávala určitou úroveň jednání, ne verbální agresivitu, napadání členů fora a neutuchající aroganci. Mě do vašich trestů nic není, ale překvapuje mě, že se tady s lustici dostáváte do vyhrocených křížků a pak otočíte a bráníte ji. Nějak to nepobírám, to je vše.
S většinou jejích názorů nesouhlasím, ale to není to, co by mě vytáčelo. Narozdíl od způsobu jejich podání.
Nejspíš se do mě teď někdo obuje, ale takhle to cítím já.

Disable adblock

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Stř Srp 03, 2011 14:37

Bodlinka-h napsal:Nejspíš se do mě teď někdo obuje, ale takhle to cítím já.

Neobuji, víceméně souhlasím. :wink:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Srp 03, 2011 14:43

neboj, já s tebou též souhlasím...
Já jako moderátor, bys to zavřela okamžitě, když bych viděla že diskuze se řítí směrem k hádce (ostatně to tak dělám normálně). Nenechala bych to zajít tak daleko, náznak hádky, zamknout a je to... :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Srp 03, 2011 14:49

jo, kazdy mame holt jiny nazor.Zpusob jejiho podani neschavaluju, ale to je vse:-).

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Stř Srp 03, 2011 14:58

Vzhledem k tomu, že dané téma byla pouze živější diskuze, nebyl důvod téma zamknout. Ale věřím, že kdybychom téma zamknuly, tak bychom byly opět osočovány, že vás nenecháme svobodně se vyjádřit k danému tématu.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Srp 03, 2011 16:55

Myslím, že kdybyste k tématu napsaly důvod uzavření, pochopili bychom to... :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Srp 03, 2011 21:13

Ja bych to nezamykala, proc?Nikoho neurazela, nebyla sprosta, nebyl duvod.Ze to podala akorat hodne arogantnim zpusobem pak a dogmaticky je ved jina, ale duvod k zamceni bych nevidela.Ale ted uz to nema cenu dal resit, je vyreseno.

Avatar uživatele
lulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: Stř Pro 03, 2008 21:21
Místo/Bydliště: Kraslice-Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lulka » Čt Srp 04, 2011 10:48

Bodlinka-h napsal:nejsem členem ZO a jednání lustici mi tuto organizaci dost oddálilo. Navíc z toho pro mě, člověka neznalého hierarchie organizace, vyznělo, že mluví nejen za sebe, ale i za ZO. Ať tak, nebo tak, od člověka, který má něco nebo někoho reprezentovat, bych očekávala určitou úroveň jednání, ne verbální agresivitu, napadání členů fora a neutuchající aroganci. Mě do vašich trestů nic není, ale překvapuje mě, že se tady s lustici dostáváte do vyhrocených křížků a pak otočíte a bráníte ji. Nějak to nepobírám, to je vše.
S většinou jejích názorů nesouhlasím, ale to není to, co by mě vytáčelo. Narozdíl od způsobu jejich podání.
Nejspíš se do mě teď někdo obuje, ale takhle to cítím já.


Sohlasím.
Dobře každý má právo na svůj názor,ale osočovat všechny,že jsme množitelé atd.atd. mě teda dost pohoršilo!!!!
To že nejsem členem ZO neznamená,že mám příšerný činčily a že jsem nejhorší chovatel.
Každý kdo je rozumný nebude množit mezi sebou příbuzné a malé činčily,ale kouká na to,aby se mu narodila krásná,velká a zdravá mláďata,tohle je pak vizitka chovu a to nemusím patřit mezi členy ZO.

michalw
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: Út Črc 28, 2009 22:18
Místo/Bydliště: Sedliště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod michalw » Čt Srp 04, 2011 11:13

Dorý den,
mám ted omezený přístup na internet ale nemůžu si odpustit opět tady něco okomentovat.

Ve svém příspěvku jsem jen konstatoval, že to lustici zde píše, není oficiální názor ZO.
Pokud si dobře vzpomínám, nikdo z členů nechtěl po vedení ZO aby byla potrestána a aby ji bylo zakázáno se veřejně vyjadřovat.

Jen si prostě jako i někteří z Vás myslím, že její způsob vyjadřování a některé názovy nejsou v souladu s tím kam se chce naše ZO dále ubírat.

Každý ať si zde vyjadřuje svůj názor, to je normální. Já jen nechci aby tento její názor byl brán jako oficiální názor ZO.

To je vše.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Srp 04, 2011 18:16

lulka napsal:
Bodlinka-h napsal:nejsem členem ZO a jednání lustici mi tuto organizaci dost oddálilo. Navíc z toho pro mě, člověka neznalého hierarchie organizace, vyznělo, že mluví nejen za sebe, ale i za ZO. Ať tak, nebo tak, od člověka, který má něco nebo někoho reprezentovat, bych očekávala určitou úroveň jednání, ne verbální agresivitu, napadání členů fora a neutuchající aroganci. Mě do vašich trestů nic není, ale překvapuje mě, že se tady s lustici dostáváte do vyhrocených křížků a pak otočíte a bráníte ji. Nějak to nepobírám, to je vše.
S většinou jejích názorů nesouhlasím, ale to není to, co by mě vytáčelo. Narozdíl od způsobu jejich podání.
Nejspíš se do mě teď někdo obuje, ale takhle to cítím já.


Sohlasím.
Dobře každý má právo na svůj názor,ale osočovat všechny,že jsme množitelé atd.atd. mě teda dost pohoršilo!!!!
To že nejsem členem ZO neznamená,že mám příšerný činčily a že jsem nejhorší chovatel.
Každý kdo je rozumný nebude množit mezi sebou příbuzné a malé činčily,ale kouká na to,aby se mu narodila krásná,velká a zdravá mláďata,tohle je pak vizitka chovu a to nemusím patřit mezi členy ZO.

Tak v tom s Tebou musim hluboce souhlasit.Bohuzel si neuvedomila a v tom prestrelila, ze clovek nemusi byt velkochovatel, aby mel kvalitni a zdravy chov, nekdy to muze byt prave naopak, ze u mazlickare, ktery ma jeden, dva pary a dobre si hlida, kdy samice maji zabreznout,vhodne krizeni, odstav mladat a odpocinky samic je predpoklad opravdu zdraveho a kvalitniho chovu, nez treba u nekoho, kdo jich ma hafo a jen pouze na vydelek, krzi mezi sebou pribuzensky, ci predcasne odstavuje a dokonce prodava mladata, predcasne nechava zabreznout samice atd.A bohuzel taci si maji tu drzost rikat dokonce chovatele cincil.
Takze, zadna vystava, ani nekdo, kdo ma mnoho cincil a rika si chovatel nezaruci, ze cincila z vystavy, nebo od takoveho chovatele bude vporadku a zdrava a nema zadelano v budoucnu na problemy.
A nazor na vystavy cincil jsem uz svuj rekla.Zrovna u techto zvirat, ktera jsou stresova a chteji byt pres den v klidu se mi to zda brutalni.Beru to podle sebe.Take bych byla nas...., kdyby me nekdo v noci strcil do maleho prostoru a tahal nekam, kde by byl hluk a nekdo tam na me svitil a zloumal me.Nene, zvire je pro me clen rodiny a hlavne kamos a ikdybych mela nejkrasnejsi cincilu na svete, tak ji nikam tahat nikdy nebudu.

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Pá Srp 05, 2011 8:06

Tak tohle uz vazne prestavam chapat, muze mi to nekdo prosim vysvetlit?
Tak Lustici tu napise o tom, jak by spravny chovatel mel chovat cincily a jak to nakonec prosazuje i ZO ČSCH. Jeji prispevky se nekomu libi a nekomu nelibi, to je snad preci normalni. Kdo se s nimi stotoznuje, tak se prihlasi do ZO a jezdi na vystavy, komu je to proti srsti, tak holt chova cincily doma a nikomu je neukazuje. Ikdyz je opravdu zvlastni, ze se to nelibi dalsim clenum ZO, kteri by to měli nejen znat, ale i se tim ridit.
Pak, ale napise Michalw, ze ac je Lustici clenkou statutarniho vyboru ZO, tak za organizaci se smi verejne vyjadrovat jen on a předsedkyne ZO Ajtik (podle stranek ZO tak ale nesmi cinit ani ona sama). Na to kontruje Ajtik, ze Lustici dostava napomenuti a zakaz psat verejne na jakakoliv fora.
Az za par dni napise moderatorka Romana, to uz se tu vsichni prou zad trest Lustici je ci není tvrdy a spravedlivy, ze Lustici vlastne zadne napomenuti nedostala a ze to je ciste vec ZO.
Tak Ajtik napise, ze je to sice pravda, ze Lustici dostala ono napomenuti a zakaz psat, od vedeni ZO, ale doda ze si to clenove ZO prali, ikdyz ona s tim osobne nesouhlasi.
A jako poslední sem napise Michalw, ze to není pravda, protoze on nevi o zadnem clenovi ZO, ktery by zadal jeji napomenuti ci zakaz vyjadrovani se.
Sorry, ale verim ze nejsem jediny kdo by rad vedel, jak to tedy je ve skutecnosti. Ma Lustici napomenuti a zakaz? A je to potrestani od ZO nebo od zdejsich moderatoru? A smeji ci nesmeji clenove ZO vyjadrovat nazory, nebo u ZO plati cenzura, ci diktatura co se smi a co se nesmi? A kdo tedy vubec v ZO skutecne rozhoduje o tom, kdo a jaky trest dostane? A na zaklade ceho jsou jednotlivy clenove ZO vubec trestani?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Srp 05, 2011 8:47

Mě by zase zajímalo, kdo z uživatelů má potřebu zakládat nové nicky aby s ním tyto otázky nebyli spojovány.
Pochybuju, že někdo neznámý zrovna získal potřebu se poptat, navíc vše je psáno bez háčků a čárek .....

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Srp 05, 2011 9:13

Pockej, to ja nebyla, take pisu bez hacku a carek, tak, aby to nebylo nakonec na me:-).Tohle jde mimo me, ja se jen vyjadrila ohledne vystav z pohledu cincil a ze se mi ten trest pro Lustici zdal neadekvatni, jinak me vystavy jsou uplne sumak a i nejake ZO atd.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Pá Srp 05, 2011 13:57

Jak už jsem jednou psala, na fóru cincila.com nemá uživatelka lustici žádné napomenutí, natož zákaz přispívat.

S informací, že lustici dostala zákaz přispívat na fóra, přišla ajtik - předseda ZO. Co se děje v ZO, je věc členů a vedení, s fórem to nijak nesouvisí.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Srp 05, 2011 14:36

Hlavne, at nejsem v podezreni z toho, ze jsem novy uzivatel Potr.To by me opravdu nenapadlo si kvuli tomuto tematu delat novy nick:-).Proste blba nahoda ta diakritika

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 19:29

Dekuji moderatorce romana, ktera jako jedina alespon zodpovedela na cast mych otazek. To same se ovsem neda rici o moderatorce minlub, kterou vice nez odopvedi na otazky zajima, kdoze vlastne jsem a proc pisi bez diakritiky.
Je skoda a s podivem, ze jsem nedostal odpovedi na vetsi cast otazek smerujicich k ZO CSCH. Vim, ze jediny kdo se podle stanov ZO smi vyjadrovat na forech je jednatel ZO michalw, presto za tak dlouhou dobu tu byl již nekolikrat a presto nenasel cas odvedet. Vtira se otazka proc asi?
Pokud tedy lustici byla za poruseni stanov ZO potrestana predsedkyni ZO, podle jejich slov, protoze si to urciti clenove ZO prali, ale v zapeti toto potrestani zpochybnil jednatel ZO, s tim, ze nezna ani jednoho clena, ktery by to zadal, pak bych nejen ja docela rad slysel odpovedi na me otazky.
Nejsem, jako vetsina uzivatelu zde, clenem ZO presto by me docela zajimalo, jak to s onim potrestanim-nepotrestanim je, nebot je to uz vic jak 20 let, co jsme v revoluci zavrhli omezovani svobody slova, ale jak to alespon u ZO vypada tak asi jen naoko, nebo nevim komu prijde normalni, v dnesni dobe, zakazovat druhemu, byt jen radovemu clenu obcanskeho sdruzeni, hovorit verejne k cinnosti sdruzeni jehoz je dobrovolnym clenem?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Srp 18, 2011 20:05

Nejlepší obrana je útok, že? Aby náhodou někdo nezačal přemýšlet kdo se ptá..... že by náhodou někdo z .eu :roll: komu je ZO trnem v oku, jak se tam dočteme v každém druhém tématu
Kdyby někdo měl potřebu něco vysvětlovat, už to dávno vysvětlil. Takže opakováním otázek asi těžko někoho donutíš :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Srp 18, 2011 20:39

Asi bude lepší, když napíšete rovnou do ZO, my Vám tady neodpovíme, co se děje v organizaci :-)

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 22:04

Copak tohle forum nema nic spolecneho se ZO? Vzdyt 2 ze 6 moderatoru jsou clenove ZO a dokonce je moderatorem i jednatel ZO michalw. Proto jsem sve otazky polozil zde, nebot zde Lustici, clenka ZO a dokonce treti osoba ve vedeni ZO, dostala trest za to, ze napsala jak se chovaji, nebo spise jak by se mely chovat, cincily v ZO.
Proc se podle vas mam ptat primo ZO, kdyz vetsina, ne-li vsechny cleny naleznu zde? Proc kdyz Lustici dostala oznameni o zakazu verejneho projevu zde se zde nemam na nic ptat? Proc se zde nesmi nikde napsat byt jen jedina pochybnost o cinnosti ZO, nebo chovani jejich clenu? Je snad toto forum jeste pristupne vsem, nebo je jiz ovladano vyhradne cleny ci sympatizanty ZO?
Podivejte se jak reaguje moderatorka, clenka ZO, Minlub. Misto odpovedi, zda dostala, ci nedostala Lustici zakaz verejne se vyjadrovat zacne vymyslet nejake komloty ze strany .eu. Jelikoz se ptam na otazky, ktere se tykaji ZO, tak automaticky, dle jeji predstavy, musim byt minimalne clenem .eu, nebo jineho sdruzeni. Pisi v muzskem rode, nebudu snad dokonce Sepp? Tohle je fakt smesne.
Stesti, ze bylo tema presunuto do jine sekce, kdyby zustalo v puvodi, uz by ho minimalne uzamkla, nebo jeste radeji smazala.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Srp 18, 2011 22:29

A nemůžeme se přestat schovávat za přezdívkama a zkusit jednat narovinu?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Srp 18, 2011 22:44

Potrefená husa se vždy ozve, o seppovi tu nepadlo ani slovo, takže.......
Je dobře patrné, že celé toto fórum má 4 moderátory a 1 moderátor je v ZO. Máme snad demokracii, můžu si být kde chci...... rozhodně ne pod CHL... a zamknout to můžu kdekoliv, ale zde nejsme na .eu, takže pokud se téma nevyhrotí, nikdo ho nezamyká jen proto, že se to moderátorovi nehodí. A upřímně řečeno mi tohle připadá spíš směšné, ne nehodící se. Prostě jen potopit jinou organizaci než které sympatizuju (nebo jí vedu :lol: ). No, někdo na to má žaludek lhát a překrucovat, někdo ne.....
A to že tu má ZO malé místo pro své příspěvky neznamená, že je to fórum o něm. Holt někdo toleruje snahu jiných o zlepšení a dá jim prostor a někdo jen pindá :!:
Toť vše, stačí že na tohle téma se dost diskutovalo na .eu, takže se opět přesuň tam, tady je fórum o problémech a radách s činčilkama ne o tom co kdo komu provedl :wink:

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 23:18

Ladus, jsem pro, namisto smesnych vymyslu a dedukci moderatorky Minlub, jednejme narovinu. Staci zodpovedet otazky na ktere jsem se zeptal.
Kdyby bylo vse v poradku a nic se nedelo, tezko by mi Lustici dnes mohla napsat, ze by rada neco napsala, ale ze ma zakazano cokoliv napsat.
Ptam se, je tohle v poradku a je to jednani narovinu?
A nebo jeste jinak. ZO ma myslim 15-16 clenu. Staci, kdyz jsem jednotlive, po pravde napisi, zda zadali, aby Lustici dostala trest ci nikoliv. Snad to nebude povazovano za vyjadreni nazoru ZO a clenove tak nebudou trestani stejne jako Lustici.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”