chodba-studena dlazba na vybeh?

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Veru ZZZ.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: Stř Kvě 12, 2010 7:39

chodba-studena dlazba na vybeh?

Příspěvekod Veru ZZZ. » Ne Říj 02, 2011 20:15

Ahoj,

mam dotaz, moje mysicky dostali celou predsin jen pro sebe.Nejsou tam kabely, nic ke kousani ani nic nebezpecneho.Mohou behat i bez dozoru, jelikoz je ta mistnustka krome jejich klece prazdna.

Jen mam strach, jestli nemohou pri vybehu nastydnout od dlazby.Dala jsem jim tam spoustu trubek a taky deku, kde vysadavaji.Diky za rady

Disable adblock

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » Po Říj 03, 2011 8:23

Naše činča je taky v chodbě, sice jsme v paneláku, tak není tolik studeno jako v domečku. Myslím, že pokud tam mají i místa , jak jsi psala ty deky a tak, kam si můžou sednout, neviděla bych problém. Taky si můžou vlézt do domečku, oni poznají, kdyby jim byla zima. :)

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Po Říj 03, 2011 9:14

Ahoj, asi by byl problém jen kdyby v té chodbě byl výrazný teplotní rozdíl od místnosti, kde byli předtím a myšky byly zchoulostivělý. Ale pokud mají někde místo, kde je dlažba něčím zakrytá, myslím, že to bude v pohodě :)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Říj 03, 2011 10:22

Já myslím, že v tom problém není, kdyby jim to vadilo, tak se určitě někam zalezou - třeba do klece:-)

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Po Říj 03, 2011 10:58

Než sme se odstěhovali, tak moje činčilaky dlažba studila a vůbec po ní nechtěli běhat :D si vylezli nekam do vyšky a nechteli dolu a z klece se jim taky moc nechtělo, oni se i báli zchlazeného písku v létě,šlapli do nej a rychle tu packu vyndali a vubec se nešli koupat :lol:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Říj 03, 2011 10:59

Ve studené dlažbě bych problém neviděla. Jen abys tam neměla dveře pod kterými táhne a jde průvan.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”