Pátek třináctého

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Věříte na pátek 13.?

Ano
6
24%
Ne
19
76%
 
Celkový počet hlasů: 25

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pátek třináctého

Příspěvekod Dantha » Pá Srp 13, 2010 17:32

Tak se s vámi musím podělit o to, co se mi dnes přihodilo. Předem upozorňuji, že na pověry o pátku 13. nevěřím, ale po dnešku možná začku.

1) Mám arachnofobii a ráno, když jsem si šla chystat snídani, čekal na mě velký hnusný pavouk ve dřezu.
2) Přijela jsem do práce ke koním a zjístila jsem , že jsem ztratila klíče od skříňky.
3) Přes noc utekl poník a sežral všechny granule, takže jsem neměla co dát půlce koní ke žrádlu.
4) Zjistila jsem, že jeden z koníků má rozbitou napáječku a má úplně vyplavený box.
5) Sedla jsem si ke snídani, pustila jsem televizi a zjistila, že je pátek 13.
6) Přijela kamarádka a servali se nám psi.
7) Jak jsme psi odtrhávali, tak nás u toho zvládli ještě pokousat.

A co úžasného se stalo vám na pátek 13.?

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Srp 13, 2010 18:07

Tak nám nic,zatím všechno vyšlo.Odvezli si miminka jak měli,žádná pohroma.
Ale ještě není konec dne :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Srp 13, 2010 18:18

Mně se stalo to, že jsem dneska podepsala pracovní smlouvu do jedné velké firmy, kam jsem se už dlouho chtěla dostat. Je to jen shoda náhod, že to vyšlo zrovna na pátek. Jinak se nic zvláštního nedělo, kromě toho že jsem úplně mrtvá a chce se mi strašně spát.

kkarollkaa
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Po Bře 01, 2010 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kkarollkaa » Pá Srp 13, 2010 18:59

Já měla jízdy v autoškole a nikoho jsem nesrazila ani jsem nebourala :D naštěstí

Disable adblock

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Pá Srp 13, 2010 22:12

Já na pátek 13 nevěřím, nikdy sem mi nic nestalo. Je to jako s černou kočkou, která jde po cestě že se stane něco špatného.

Co mám mluvit já, já měla jednou svátek na pátek 13 (13. říjen-Renáta) :D . Ale nic se mi nestalo.

Jenom jsem dneska málem umřela horkem, protože byla jsem v centru Ov a na slunku bylo asi 35°C jasno. :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Srp 13, 2010 22:44

ja na to taky nevěřim, ale od rana samy blby zpravy:-) Na černou kočku taky nevěřim, protože bych musela bejt už mrtva, protože mame černyho kocoura doma :D

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dantha » Pá Srp 13, 2010 22:50

Já na pátek 13. taky nevěřím, ale dneska je to opravdu pikantní celý den, tak jsem radši ani myšáky nepouštěla, protože při mým dnešním štěstí by se dneska určitě něco stalo... (myšáci by si něco udělali, mimina by utekly z klece a schovaly se za skříň a nebo by si pes otevřel dveře a někoho zakousnul) Jak na to nevěřím, tak dneska už nebudu nic riskovat.

Avatar uživatele
Chuckova Veverka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: Pá Kvě 11, 2007 22:40
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chuckova Veverka » So Srp 14, 2010 10:57

Já na pátek 13. nevěřím. Už je to pár let, co jsem v pátek 13. dělala ústní závěrečné zkoušky. Byla jsem stašně nervozní. No a dopadlo to tak, že jsem dostala za 1 a prospěla jsem s vyznamenáním. Nechci se tím chlubit, chci tím jenom říct, že je to jen pověra. :oops: :oops:
Jinak včera jsem byla na oslavě a dopadla lépe než jsem čekala.
Takže mě spíš nosí pátek 13.štěstí. :lol: :lol: :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Srp 14, 2010 12:04

Já jaksi vůbec nesleduju datum, pohybuju se mimo prostor a čas, takže že byl pátek třináctého jsem si přečetla až tady na fóru :lol: .
Na pověry nevěřím, ale můžu tu říct, jedno takové přísloví, které platí pro spoustu lidí na 100 %, a to "...když se něco nedaří, tak se se*e všechno..." :twisted:

EDIT: upravena pouze barva písma.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pátek třináctého

Příspěvekod Wulfina » Ne Srp 15, 2010 0:23

Tak mi nic zvláštního, jen Sunny znásilnil Bublinu :-D

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Ne Srp 15, 2010 18:58

hmm na pátek 13. nevěřím v 9 ráno mi pes sežral vosu a bylo jí celej den blbě, když jsem ji ve 4 odpo vyvedla jen se vyčůrat tak jsem ji odchytila až v půl 6., protože najednou ji stihl stihomam, že nemůže domů... Takže pohoda jo a ten můj po středečním styku s automobilem (jel na kole) si začal píchat heparin a dostal berle a ortézu, takže vlastně pohodovej den jako každej jinej (pes mi snědl včelu i na Cyrila a Metoděje a to jí byly 3 měsíce a tenkrát to bylo horší protože odpadla) a psisko přestalo poslouchat i jindy když jí bylo špatně

sun.care
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: Čt Črc 08, 2010 13:32
Místo/Bydliště: Mikulášovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sun.care » Ne Srp 15, 2010 21:03

Ja taky na patek 13 neverim, tehle patek jsem si pekne uzila, prijel mi pritel a prinesl mi ruze...moc krasne na to, ze bylo patek 13...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Srp 16, 2010 7:01

Tak ke mně přišel pátek třináctého včera, bylo tu neuvěřitelné krupobití. Všechna auta na sídlišti jsou poškozená, každé druhé má vymlácené okno a můj ani ne měsíc starý miláček má celou karoserii na odpis. Okna to naštěstí ustála, těsně před druhou vlnou krup jsem s nasazením života dala na okna kartony a na auto prostěradla a následně kličkovala mezi kroupama 150 metrů domu. Všude to tu vypadá jak po výbuchu. Fakt padaly kroupy jak vejce, některé i větší, to jsem nezažila. Takže první den v nové práci budu trávit vyřizováním škody s pojišťovnou.

http://zpravy.idnes.cz/prahou-se-prohna ... domaci_mad doporučuju zhlédnout fotky, i když jich není moc.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domac ... -auta.html

http://www.novinky.cz/domaci/208730-pra ... enych.html

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”