Čincila a cigareta

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

neposedna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: Čt Bře 18, 2010 20:20

Čincila a cigareta

Příspěvekod neposedna » Čt Zář 02, 2010 20:40

Ahojte chcem sa opytat stalo sa mi ze mi vypadla pri vybehu mojho cincilaka cigareta a ked ju zanuchal tak sa skoro za nou isiel zblaznit a kym som ja zareagovala tak mi ju celu zjedol.
Neviem ako a ci mu moze suseny tabak uskodit ale vyzeral ze mu to strasne chutilo. Dufam ze som mu nijako neublizila.
Aky je Vas nazor na taketo nieco?Stalo sa to aj u Vas?

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Zář 03, 2010 22:57

Bohuzel ho to muze i zabit, takove pripady se staly:-(.Je to pro ne prudce jedovate.Sledovala bych ho a dala mu neco na vycisteni organismu, nejake bylinky, urcite ostropestrec mariansky na spicku noze ted obden asi 10dni

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Pá Zář 03, 2010 23:54

Jajince se tady stalo taky že ji činčilka snědla kousek cigarety a činčila žije do dnes...Nevim jestli to ublíží, je to tam všechno nasušené:D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 04, 2010 0:23

Uz jssem slysela o asi dvou pripadech, kdy cincila snedla vajgl, ktery byl v hoblinach a umrela.Byl to ale vajgl od vykourene cigarety a je fakt, ze se me uz stalo tez nekolikrat, ze jsem ho v kupovanch hoblinach nasich nasla tez.Od te doby hoblina pravidelne kontroluju, kdyz je davam do klece.V cigaretach je nikotin, urcite to dobre neni.Kazdopadne bych ji davala ted ten ostropestrec a pokud by zacala mit nejake problemy, at zazivaci, nebo jine, tak by se to melo resit u veta.
Otravu u cincily jsem jednou zazila, ztracela chvilema vedomi

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 04, 2010 0:25

Reňaaa napsal:Jajince se tady stalo taky že ji činčilka snědla kousek cigarety a činčila žije do dnes...Nevim jestli to ublíží, je to tam všechno nasušené:D

jo, Jajinka, tak o te radeji ani nemluvit:-(.Nestalo se to ji, ale te kamosce, co ji soupla Hopa a pokud se vi, tak na tom byl Hop pak celkove zle, rapidne zhubnul a byl pry na umreni:-(.Ale asi to nebylo az tak zle, jen se hledal duvod k utraceni.-(

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » Ne Led 23, 2011 14:43

Teda to je dobře vědět, mě by to nenapadlo, že je to může i zabít. :shock:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Čincila a cigareta

Příspěvekod Wulfina » Ne Led 23, 2011 14:47

A byla to cigareta, jako nezapálená, jen prostě zabalená, nenačatá?
Kdyžby ti vypadla z krabičky "nová cigareta" tak by mu to nemělo nic udělat, tabák je jedná bylina, obal je celulóza - dřevo, jen filtr je nějaká vata...

A nebo sežral vajgl? Načatou cigaretu?? Tam už by se dalo říct, že by mu to mohlo něco udělat...

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”