sraz =)

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Máte-li zájem o sraz, jaké jsou vaše dojezdové možnosti?

a) Praha
27
35%
b) Brno
36
47%
c) Pardubice
5
6%
d) jinam, napište kam
9
12%
 
Celkový počet hlasů: 77

Myška =)

sraz =)

Příspěvekod Myška =) » Po Ún 06, 2006 21:03

Chtěla jsem se Vás všech zeptat jestli neplánujete nějaký ten sraz =) a pokud ne co byste na nějaký říkaly??=) bylo by to super ne??=) :wink: :D :?:

Disable adblock

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Po Ún 06, 2006 21:19

Myslím, že by sraz v Praze nebyl špatný =)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 10, 2006 8:53

Myško, představ si, že sraz je ve stádiu nápadu. Bavily jsme se o tom s Ivou asi před týdnem, že by bylo hezké uspořádat srazík někdy na jaře, až nebude tak hnusně. Na neštěstí jsou tu lidé z celé republiky(a dokonce i ze zahraničí), takže nikdy asi nebudou mít možnost se zúčastnit všichni, co by chtěli. Ale je možné třeba uspořádat nějaké lokální srazy třeba v Praze a v Brně nebo i jinak. Co se týče mě, já mám třeba dobrý spoj vlakem z Prahy do Pardubic a i z této oblasti je několik činčilářů. Možná by bylo dobré vyrobit anketu, kam by byl kdo ochotný dojet na srazík :)

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Pá Ún 10, 2006 13:35

ahojky =) teeda koukám, že to lidi chtěj hl. v Praze =) :wink: mně je to celkem jedno já ráda cestuji takže =) i když Praha je super =) a i v brně bych možná mohla kdyžtak u někoho přespat =).. jinak na jaře by to bylo opravdu nej teď je hrozné počasí =/ takže mi kdyžtak pomůžeš to ňák zkusit domluvit?=) myslim, že ten sraz by dal hodně lidem plno zkušeností atd. =) :wink: :D

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Ún 10, 2006 16:20

Já bych se určitě zúčastnila, jenom bych musela honem vytisknout nějaký fotky, celý počítač s sebou enpovezu... :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Pá Ún 10, 2006 16:22

Honem ne =) vždyť je dost času =) to já začnu dělat až budu mít skipyho doma =) ještě ho nemám =)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Ún 10, 2006 19:57

já každopádně přijedu, pokud nebudu mít zrovna ten den závody... to by mě fakt mrzelo :(. Takže jakmile se něco domluví, sem s tím :)

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Pá Ún 10, 2006 22:48

Já jsem teda na mateřské dost vytížená :lol: , ale do Brna bych snad dojela.

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Pá Ún 10, 2006 23:10

určitě dáme včas vědět =)

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » So Ún 11, 2006 9:31

:D To je super nápad,ale měli bychom asi zamluvit celý hotýlek a nebo nějakou chatičku,aby se nám tam nemotali nečinčilářáčci :lol: :lol: :lol:
Protože ptát se někoho jakou má činču a on na vás jen zíral :shock: by mohlo být v Praze doslova o " ústa" :lol: :lol: :lol:
Já bych byla pro aby to bylo někde v nějaké krásné přírodě,ale né zase moc zapadákov :wink: A aspoň na víkend,protože hodinka či večer nám breptům asi nestačí :lol: :lol: :lol: Mohli bychom to spojit s nějakými vycházkami do přírody,kde by nás někdo vzdělaný doučil,který stromky,dřevo a trávu jim můžeme dát k okusování a které nee :wink:
A tak,aby to bylo hezké pro všechny :wink:
Doufám,že mou paničku z práce pustí,jinak bych musela jet sama :( :D :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » So Ún 11, 2006 11:12

Joo tak s tim spanim nevim, nevim :cry: budeme muset teda shánět páč já nejsem z Prahy :? no ale juknu se na netu =) jinak by to bylo super ale co taky na to ostatní .. a hl. kolik by byli ochotni dát penízků ...

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » So Ún 11, 2006 11:32

Kdyby někdo z vás všech měl chatu a byl ochotný nás tam pozvat bylo by to super =)

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » So Ún 11, 2006 19:21

Nejsem si jistá, zda celý víkendík projde :wink: Spíš bych to viděla třeba na celou sobotu :wink:

Burýsko, Tvoje panička a Ty přece budete chrundit u nás, tedy pokud přijedete a pokud budete chtít :wink: :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » So Ún 11, 2006 20:30

No uvidíme podle toho jestli se něco najde a také podle většiny =) já beru cokoliv =) :wink:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Ne Ún 12, 2006 9:16

Iva napsal:Nejsem si jistá, zda celý víkendík projde :wink: Spíš bych to viděla třeba na celou sobotu :wink:

Burýsko, Tvoje panička a Ty přece budete chrundit u nás, tedy pokud přijedete a pokud budete chtít :wink: :lol:


:P :oops: Moc děkujeme :D Děkujeme za nabídku,za vše :!: :P
Uvidíme :wink: :lol: :lol: :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Ne Ún 12, 2006 13:48

Burýsko, myslim že by Tvá pánička na srazu neměla chybět =) páč možná by tam mohla potkat ňákého toho chlapa =))) :wink:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Ne Ún 12, 2006 14:03

:lol: :lol: :lol: :D :P Děkuji :!: Jste všichni moc milí :wink:
Jsem ráda,že vás tu máme :D :P :lol: :lol: :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Ne Ún 12, 2006 14:40

jen chceme aby se všichni měli fajn .. teda pokud to mohu napsat za všechny =) :wink: Těšim se až vás všechny poznám!!=) :wink:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Ún 12, 2006 20:33

No, ten nápad s tím penzionkem na jednu noc by nebyl špatný a i kdyby to bylo v někde v přírodě, bylo by to fajn :) v tom případě bych přijela ledaskam, když by bylo kam hlavu složit.
Tedy zvedli jste mi svým zájmem náladu, jen s těma chlapama nevím nevím :)
Ale kdyby to bylo v Brně, třeba by nás poctila i nějaká návštěva ze slovenska ;-)

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Ne Ún 12, 2006 22:07

Ale zase v brně .. no pro někoho to je daleko :( i docela pro mě i když bych tam teda klidně jela jo ale znáš to =) ale prostě podle většiny , já se umim přizpůsobit =) Koukala jsem na ňáké ty chaty a zatim moc nabídky nejsou, jen te´d na lyžování =/ .. ale budu hledat dál =) jen musim hledat Prahu i Brno =) ale zase nevim jak daleko od hl. města atd. =/

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Sraz činčilářů

Příspěvekod VeronikaL. » Po Ún 13, 2006 9:44

Kdyby nějaký sraz byl, ráda bych se ho zúčastnila, samozřejmě nejlépe v Praze (když jsem odtamtud), byla bych schopná dojet tak do těch Pardubic, ale nejvýš na jeden den, protože mám doma další početnou zvířenu a problémy s odjezdy.

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Po Ún 13, 2006 15:23

A mohla bys aspoň přespat?=)

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Út Ún 14, 2006 11:46

Ja by som tiez kazdopadne isla na nejaky ten sraz, ale Praha, no to je daaaaaaaaaaaleko. To skor to Brno.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Út Ún 14, 2006 14:51

taky bych se rada zucastnila, ale nemuzu bohuzel na dyl, jak jeden den, mozna nejvyse do druheho dne. A take doufam, ze bude jedna z mych holcin do te doby vporadku. Nejlepsi by bylo to jaro, tak ten konec dubna, kveten.

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Út Ún 14, 2006 15:22

Jj tak ňák by to bylo fajn =)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”