Jak poznam ze je cinca brezi?

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Pá Kvě 05, 2006 17:19

to nic nebude :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Kvě 05, 2006 18:03

neboj, Kami, dočkáš se... s Casynou to tipuju tak, že budou tři nebo čtyři... já když Kikča čekala ty čtyřčátka, tak jsem taky byla přesvědčená že už musí přetahovat (kdyby to nebylo tři měsíce po narození čertíků :lol: )... bylo to ale jen zdání, porodila přesně v termínu (109 dní po porodu čertíků), jenže jak jich tam měla hodně tak ztloustla mnohem víc než minule a bylo to na ní poznat dřív, takže jsme čekali dýl... těsně před porodem se už skoro nepohla, byla jak kilovej chlupatej balvan :lol: :lol: ... a když jsem jí pak našla po porodu, jak se kolem ní míhaj ty čtyři barevný prckové, tak se na mě podívala takovým výrazem, jako by říkala "no konečně je to venku!" :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Kvě 06, 2006 12:07

už jsou na světě !!!! :lol: standartek a černobílej.... Casy a Lucky jsou rodičové... a vypadá to na dva kluky...

Avatar uživatele
nemesisss
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: Čt Bře 23, 2006 23:10
Místo/Bydliště: Osová Bítýška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nemesisss » So Kvě 06, 2006 21:57

Tak to blahopreju!!!!!!Tak at se tem tvej malejm mimcum moc a moc dari!!!Urcite musijou bejt nadherni:-)Tak at ti dobre rostou :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
flutefo
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Ne Led 21, 2007 21:37
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod flutefo » So Ún 24, 2007 15:11

Ahojte, ako spoznám tehotnú činčilku?? po koľkých tyždňoch to spoznám??? moja často leží na boku, papá rovnako, behá rovnako, tak neviem, fakt naviem. prosím poradíte mi???? ďakujem.pa :P

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Ún 24, 2007 18:39

flutefo napsal:Ahojte, ako spoznám tehotnú činčilku?? po koľkých tyždňoch to spoznám??? moja často leží na boku, papá rovnako, behá rovnako, tak neviem, fakt naviem. prosím poradíte mi???? ďakujem.pa :P

Najjednoduchšie je kontrolovať váhu. Aj keď teoreticky by nemusela pribrať, v praxi je to najbežnejšie. Mne Miška rapídne pribrala cca 70 dní pred pôrodom.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”