Toulavé Tlapky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Toulavé Tlapky

Příspěvekod katchenqua » Út Kvě 10, 2011 13:26

Dobrý den,
již delší dobu spolupracujeme s OS Toulavé Tlapky.
Toulavé Tlapky vybírají pejsky,kočičky s množíren (o kterých se již ví,ale nic se s tím neděje a dále množírny pokračují) Naše sdružení pro ochranu týraných a opuštěných zvířat se snaží jim pomáhat materiální formou, takže tímto Vás znovu prosím ,zda-li máte možnost se nějak zapojit udělejte to! Nechceme vybírat peníze, jak poněkolikáté opakuji!
V případě zájmu o zaslání peněz Vám poskytuji stránky,kde je jejich číslo účtu.
Tlapky potřebují jídlo, konzervy,jak já říkám ´´antiblešáky´´ ,deky prostě cokoliv na co si vzpomenete!
http://www.utulek-kocky.cz/
Já sama distribuuji přes e-shop značkové prémiové krmivo ANIMAL DELUXE , toto krmivo v případě pomoci,sbírky poskytuji za nákupní ceny. Samozřejmě jsem schopna dodat fakturu,poslat ceník atp.
Jen pro příklad. 36kg krmiva(suchého) za 1900,-atp,atp.Konzerva 2+1 70,-/3ks
Moc Vás znovu prosím o pomoc. Česká republika je v tomto zaostalé a tak se musíme spojit, musíme se spojit ti,kteří mají zvířata rádi a pomáhat.
Pro mnohé působím možná už ohraně, v pořádku pochopím to,ale já prostě nehodlám sedět doma na zadku ,brečet nad týranými zvířaty. Já chci pomoct. Kdo chce pomoci se mnou, ozvěte se.
Zastávám názor,že kdyby každý koupil jednu konzervu, vezeme tranzita a pomůžeme také.

Předem Všem děkuji.
Katka
OS na ochranu opuštěných a týraných zvířat.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Kvě 10, 2011 14:59

Kdyz budes mit cestu, tak Ti pro ne par konzerv take koupim

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Út Kvě 10, 2011 17:05

Kopírováno z Toulavých Tlapek.
Prosíme, sháníme dlaždičky, barvy na vnitřní stěny, kov, základové barvy - i načaté. Kdo byste měl doma něco, co nepotřebujete, určitě to užijeme. Stejně tak pletivo a dřevo.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”