Sbírka

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Sbírka

Příspěvekod katchenqua » Pá Led 21, 2011 9:58

Zdravím,
ráda bych podotkla, že stále pokračuje sbírka pro útulky.
Měl by někdo zájem přispět? Sbíráme prakticky cokoli, staré autolekarničky, koberce, kusy koberců, deky, zachodky pro kočičky, písky do nich. Jedná se mi o to, že paní v Kozlech u České Lípy moc sponzorů nemá, i když se to o ní tvrdí , takže potřebuje všechno.
Taky mi psala, že jí stačí i granule Whiskas, že je to lepší než nějaké obchodácké značky. Je mi jí fakt líto, protože o ní neustále koluje, jak je zabezpečná atp, ale opak je pravdou. Potýká se neustále s nedostatkem materiálu a financí. :-(
Určitě se můžeme nějak dohodnout a udělat to tak, že bych si to případně u někoho i vyzvedla. Chápu, že v této době předávat finance je velmi nevděčné. Já osobně po Vás peníze nechci, stačí když mi písnete a já Vám předám přímý kontakt na útulky, kde se s nima o předání peněz můžete dohodnout. Také chápu, že doba je zlá a né každý je ochoten dát i ten materiál,ale věřte, že zvířata to potřebují. Doma se o ně staráme, jak nejlépe dokážeme, ale jsou mezi námi hyeny, které zvíře vyhodí, týrají , vypichují jim očička, atp... A pak musí příjít někdo , kdo těmhle chudákům pomůže.
Lidi si také umějí navzájem pomoci, když jsou povodně, když je nějaká katastrofa, tak prosím myslete i na ty,který si o tu pomoc říct neumějí!

Znovu bych ráda poděkovala TEREZCE A INĚ, obě dvě jste zlatý! Moc děkuji i já a zvířátka :-)
Katka.

Disable adblock

Vrátit se na “Chat”