Hracky

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Led 23, 2006 10:22

camilla napsal:mám něco nového....
činčilky jsou z toho unešený....
http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... at=1&pos=0


Je tam foto kurciho, to asi neni ono vid?

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Led 23, 2006 12:22

Jak se to stalo? vždyť jsem kopírovala odkaz na tu mou fotku? :shock: No, udělala jsem to jinak, fotku jsem vložila rovnou do příspěvku...

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Led 23, 2006 12:30

camilla napsal:Jak se to stalo? vždyť jsem kopírovala odkaz na tu mou fotku? :shock: No, udělala jsem to jinak, fotku jsem vložila rovnou do příspěvku...


stalo se to jednoduše... nedalas tam odkaz na svou fotku, ale na poslední nahranou fotku, už se to tady nedávno někomu povedlo. Když se kopírujou odkazy fotek tak se na tu fotku nesmíte dostat tou cestou přes poslední nahrané fotky, nebo přes poslední komentáře, ale hezky přes svou galerii. Když se podíváš na ten odkaz co jsi sem napsala tak je tam "lastup" - poslední nahraná :lol: . kouzlo internetu, víc cestiček vede ke stejnýmu místu, ale některý jen dočasně :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Led 23, 2006 13:22

Janča napsal:
camilla napsal:Jak se to stalo? vždyť jsem kopírovala odkaz na tu mou fotku? :shock: No, udělala jsem to jinak, fotku jsem vložila rovnou do příspěvku...


stalo se to jednoduše... nedalas tam odkaz na svou fotku, ale na poslední nahranou fotku, už se to tady nedávno někomu povedlo. Když se kopírujou odkazy fotek tak se na tu fotku nesmíte dostat tou cestou přes poslední nahrané fotky, nebo přes poslední komentáře, ale hezky přes svou galerii. Když se podíváš na ten odkaz co jsi sem napsala tak je tam "lastup" - poslední nahraná :lol: . kouzlo internetu, víc cestiček vede ke stejnýmu místu, ale některý jen dočasně :wink:


ten internet je ale prevít... :roll: :wink: :lol: :shock:

Disable adblock

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Po Led 23, 2006 17:30

Camill, z čeho to je?? To je z nějaké role látky,papíru nebo koberce??vypadá to zajímavě =))

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Led 23, 2006 17:38

ja mam podobne v robote.Ukladaju sa do nich obrazy, litografie a pod. aby sa neposkodili.

:D
Skvela vec, ja to tiez pouzivam a mysky to miluju. :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: =)

Příspěvekod camilla » Po Led 23, 2006 19:30

Myška =) napsal:Camill, z čeho to je?? To je z nějaké role látky,papíru nebo koberce??vypadá to zajímavě =))


je to papír asi tak 0,7cm širokej...je to v podstatě, jak Pete.cz napsal v galerii jako rulička toaleťáku pro slona... :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Po Led 23, 2006 19:50

No vypadá to tak :lol: A to jsi nor. slepovala jo?Hmmm =))) :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: =)

Příspěvekod camilla » Po Led 23, 2006 19:53

Myška =) napsal:No vypadá to tak :lol: A to jsi nor. slepovala jo?Hmmm =))) :D


:lol: :lol: :lol: ne, to je role, na který se do našeho závodu dováží folie...

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Po Led 23, 2006 20:22

Joo taaak =))) :lol:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Inspirace kapesníkem s uzlem

Příspěvekod Ivanka » Po Led 23, 2006 21:18

Jůůůů, tak jsem se nechala inspirovat nápadem s kapesníkem s uzlem. První reakce bylo ztuhnutí, když Miki uviděl novu věc ve své herně (tu má úplně nahoře, uprostřed má jídelnu, v přízemí pak ložnici a WC). Pak se na kapesník vrhnul, začal ho převracet a hned i likvidovat...moc se mu takové zpestření líbí, je mu to vidět na očích a na nadšení z likvidování něčeho doposud netknutého. Hned jem to fotila, je to v galerii: http://fotogalerie.cincila.com/thumbnails.php?album=226

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

vilverin

Příspěvekod vilverin » Pá Dub 21, 2006 20:00

Chcem sa spýtať, oni ten kapesník zožerú alebo len ho roztrhajú? Rozmýšľala som totiž, či nemôžem použiť ako podstielku toaletný papier, ale ak by ho jedla, tak to asi nie je tak dobrý nápad, alebo? :roll:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Inspirace kapesníkem s uzlem

Příspěvekod Terezka » Pá Dub 21, 2006 21:36

Ivanka napsal:Jůůůů, tak jsem se nechala inspirovat nápadem s kapesníkem s uzlem. První reakce bylo ztuhnutí, když Miki uviděl novu věc ve své herně (tu má úplně nahoře, uprostřed má jídelnu, v přízemí pak ložnici a WC). Pak se na kapesník vrhnul, začal ho převracet a hned i likvidovat...moc se mu takové zpestření líbí, je mu to vidět na očích a na nadšení z likvidování něčeho doposud netknutého. Hned jem to fotila, je to v galerii: http://fotogalerie.cincila.com/thumbnails.php?album=226

No má tam úplně slastný pohled ;-).

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Inspirace kapesníkem s uzlem

Příspěvekod ivik » So Dub 22, 2006 8:30

Ivanka napsal:Jůůůů, tak jsem se nechala inspirovat nápadem s kapesníkem s uzlem. První reakce bylo ztuhnutí, když Miki uviděl novu věc ve své herně (tu má úplně nahoře, uprostřed má jídelnu, v přízemí pak ložnici a WC). Pak se na kapesník vrhnul, začal ho převracet a hned i likvidovat...moc se mu takové zpestření líbí, je mu to vidět na očích a na nadšení z likvidování něčeho doposud netknutého. Hned jem to fotila, je to v galerii: http://fotogalerie.cincila.com/thumbnails.php?album=226


no je u toho tak roztomiloučký :lol:

Maki

Příspěvekod Maki » Stř Dub 26, 2006 11:49

kapesník jsem zkoušela, ale přišlo mi, že ho spíš jen žral, tak jsem mu ho vzala :(

Host

Příspěvekod Host » Po Kvě 01, 2006 10:06

AHOJTE, jAK MATE TY SPACAKY A TY VINOVE STOJANY S TIM FLEESEM, NESLO BY TO NAHRADIT TAKOVYM TIM FROTE RUCNIKEM? DEKUJU ZA RADU :D

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Po Kvě 01, 2006 10:28

Anonymous napsal:AHOJTE, jAK MATE TY SPACAKY A TY VINOVE STOJANY S TIM FLEESEM, NESLO BY TO NAHRADIT TAKOVYM TIM FROTE RUCNIKEM? DEKUJU ZA RADU :D


Vtip je v tom, že flees činčilky nežerou, kdežto froté ručníky ano. Proto je lepší flees, ručník by mohl způsonit zdravotní problémy.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Po Kvě 01, 2006 14:14

Já si myslím, že záleží individuálně na činče, některé to žrát můžou, ale určitě ne všechny. Já bych to nejdřív zkusila. A když by to žrala tak bych jí to vzala.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Po Kvě 01, 2006 19:39

já jsem taky dělala tu houpačku a dělala jsem ji z ručníku ,ale je to dobrý Kulíšek to nežere vlastně si toho ze začátku ani nevšímal ,ale teď tam spinušká skoro furt :wink: :D

Zuzka Š

Příspěvekod Zuzka Š » Stř Kvě 03, 2006 10:55

Taky jsem se pokusila vyrobit flleesovou houpačku. Dopadlo to líp než jsem čekala. Mia je z ní úplně mimo. Chtěla jsem se zeptat na ty papírové kapesníčky a ruličky od toaletního papíru. Nemůže jim to nějak ublížit když to sežerou. Jsem začátečník, ale činčilky mě naprosto uchvátili. Díky

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Kvě 03, 2006 19:43

kapesníky pokud jsou neparfemovane tak jim neublíží s tou ruličkou toaleťáku si nejsem jistá, protože to myslím obsahuje lepidlo nebo ne :?:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Kvě 04, 2006 7:49

tak to u mě houpačka úplně vyhořela...
Začala jsem sušit celé krajíce chleba, do kterých jsem udělala díry - pak je celé pověsím na motouz - a to máte vidět ten tanec - Lucky s Casynou se o ten chleba vždycky přetahujou. A když maj dost, tak do něj jenom tak strkaj čumáčkem. A nebo strkaj hodně a mlátí s ním o pletivo - a to je rachot :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Maj i dřevěný hračky se zvonečkama, Casy s Luckym občas cinknou, ale toho dřeva se ještě ani nedotkli, zato Amálka s Chickem - cinkaj pořád a dřevo už dostalo zabrat... :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
jan.svehla
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: Út Kvě 11, 2010 3:20
Místo/Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan.svehla » Čt Kvě 13, 2010 0:10

Jak jsem tady procital tohle vlakno, tak jsem si vzpomnel, ze jsem nedavno cetl v jedne knizce, ze by se cincilam nemelo do klece nic veset za provazky, aby se na tom neobesily. Myslite teda, ze je to bez rizika jim tam neco zavesit na provazek? Mel bych z toho trochu obavu, aby se mu neco nestalo...

Avatar uživatele
jan.svehla
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: Út Kvě 11, 2010 3:20
Místo/Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan.svehla » Čt Kvě 13, 2010 12:33

Vcera sem Kubikovi dal rolicku od toaletaku a dneska papirovej kapesnikem s uzlem uprostred, jak tady bylo zmineno a ten trouba mi to vsechno zere, tak sem mu to z klece vyndal. Mam pocit, ze by sezral uplne vsechno - je to takova popelnice :lol: Mate nejakou podobnou zkusenost? (Zuzka S. asi podobnou, jako ja :-))

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Kvě 13, 2010 14:58

Oni to škubou,mi dáváme roličky od toaleťáku při každém čištění klece.Oškubané vyhodíme.Hrajou si s tím rádi,to vůbec nevadí že to ožírají. :D

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”