Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 16:51

To ale není z tvojí hlavy Moniko že?? :D ale jinak jsem ráda že se zapojuješ do debaty asi po týdnu, já osobně myslela že už jsi umřela.
A když teda už jsi tady co, takhle výsledky stěru???

Napomenutí- osobní inzultace !

Disable adblock

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod mefoxinka » Pá Srp 09, 2013 17:02

ja mam veroniko svou hlavu a svuj rozum....nepotřebuju mit za zady napovedu :D

nezapojuji se do debaty..jen už me vaše napadani každeho kdo ma ode mne zdravou činčilku prijde ubohe....

nehodlam zde nic řešit či se učastnit vašeho honu na čarodejnice či hledani vinika kdekoliv...

sama viš kolik sis činčilek dovezla ode mne,kolik od jinud a jake mely ktere problemy...a že prujem to rozhodne nebyl....

moje postřehy či jine veci preci nepotřebuješ....

jak koukam vystačiš si bez potiži sama....s napovedou...

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 17:18

ty nápovědo... já mám taky svojí občanku... přestaň osočovat Moniku, činčily byly rok u tebe jen jsi je nemohla zaplatit z nějakého důvodu, proto odjeli ke mě. Narozdíl od myšek které jsem si vezla odjinud byly ty tvoje uplně v nevyhovující kondici.Tak kde je asi zakopaný pes??? Nikdo tady nesepsuje lidi kteří projeví svůj názor , že maji zdravé činily ba naopak.To od vás přišel první útok že si za to můžem sami.

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod mefoxinka » Pá Srp 09, 2013 17:33

veroniko možna by sis třeba mohla nejprve overit fakta.....nebyly to moje čičnilky..an jsem za ne nemela monice platit [-X

a na rozdil od vas nemam zapotřebi nekoho osočovat....
dokonce ani co schovavat...

pokud byly dle tebe v nevyhovujici kondici,přestože vahy co mely byly dlouhodobe a bez vykyvu dolu..spiše pozvolna nahoru ..proč si je tedy minlub přebirala... :-k
trochu si protiřečiš...
každopadne si myslim že pokud si mi mela ty osobne co řict nebyl problem použit email....což se doted nestalo

každopadne by bylo vhodne prestat napadat a obvinovat okoli jen proto že s vami nesouhlasi..... [-X

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » Pá Srp 09, 2013 17:38

Veroniko, v klidu prosím.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 17:43

proč je od tebe přebírala??, protže se tě chtěla střepat.
Víš co ... 23.8. dopoledne mě čekej a připrav si všechny možné doklady co tady je požadováno po nás, kteří mají problém s tvýma myškama. Doteď jsi sama nebyla schopná doložit nic o své nevině na situaci a nás tadu budeš dupat.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod minlub » Pá Srp 09, 2013 17:50

Moniko, můžeš mi vysvětlit, která z těch činčil že byla moje? Nebo to bereš tak, že když jsi je nebyla schopná je vyplatit a našlo se jiné řešení tím jsou moje a nemáš s tím nic společného? Odjeli od tebe, nezajímají tě?
Jeli dvě samičky, které jsi před rokem měla Jitce vyměnit za svou samičku, ta nakonec byla březí, peníze jsi neměla a já Jitce dala svoje mimi s tím, že mi peníze dáš ty. Samičky sis do chovu nenechala a rozhodla je dát pryč, peníze jsi neměla, čekala jsem až je prodáš....Hetero beige, kterého jsi dostala zdarma.....Black velvet Avc/Sc, kterého sis koupila před rokem od Petry Adámků, opět nic mého....Jediné, co by se dalo říct moje je Yorinka, kterou jsem ti vyměnila za Queen na tvůj návrh.
Vůbec ses na ně nezeptala, i když jsi věděla že strašně hubnou. Na tvojí žádost jsem ti i posílala Veroniky adresu abys jí poslala koprologii, neposlala jsi.

A to tu povídáš něco o upravování a napadání? Neuznáš, že bys mohla udělat chybu, hledáš chyby jen u ostatních. Problémy řešíš tím, že přestaneš reagovat. Chyby dělá každej, i druhá strana nepostupovala úplně dobře, ale zpětně se to snadno hodnotí, když nejsme v jejich situaci. Loni ti umírali činčilky a řešila jsi nízké váhy, vzpomeň si jaké to bylo, tak se teď cítí oni. I jsem ti několikrát říkala, že není normální, aby ti tam tolik myšek umíralo a měli problémy s váhou....i jiné vyšetření než koprologii jsem zmiňovala. Od prosince o tvém chovu skoro nic nevím, naposled jsem u tebe byla někdy na podzim, o čem jsi mě informovala? O váze činčilek v den odjezdu, to ano.

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Schecke » Pá Srp 09, 2013 20:45

Jen chci uvést na pravou míru to osočení že mám ještě teď nemocné činčily. Protože jsem díky Vám paní Hrdá a Vašíemu mlčení a lhaní neměla tak dlouho správné léky protože veterináře nenapadlo že má samec v sobě s giardiemi a tasemnicí ještě protea! Ráda se k návštěvě připojím i s veterinářkou. Dál už tohle lhaní nemíním komentovat

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod jasmin » Pá Srp 09, 2013 21:35

Jen se vyjadrim k tem otresnym fotkam.Ty cincily na tech fotkach skutecne ani omylem zdrave byt nemohli, to by snad poznal i lajk.Takze nechapu, ze byli vyfocene tedy nekde u nekoho a proc, za jakym ucelem?A proc je tady kvuli tomu takove dusno a obhajoba, ze byli vporadku a zdrave?byly to jen odkazy na fotky a myslim si, ze tady mely, jako urcity dukaz zustat, neni na tom nic spatneho, tot muj nazor.Pokud se tady neco resi, tak to k tomu tematu a problemu proste patrilo.
Je to hodne smutna kauza, nechtela bych byt v kuzi tech poskozenych, je mi hlavne strasne moc lito tech cincil a za tohle by mel opravdu vinik pykat.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » Pá Srp 09, 2013 21:55

Jasmin, četla jsi, co psala Monika? Jedna činčilka má problémy se zuby a jedna nemá očíčko. Někteří z nás mají prostě nemocné činčily a s láskou se o ně staráme. Když jsem se starala o Ferdíka, taky jsem si dělala fotky, protože to byl miláček a taky jsem kvůli tomu slyšela dost ošklivých věcí, stejně jako píšete vy tady. Je to hodně nepříjemný, já ho považovala za velkéh bojovníka, a když mi někdo napsal, že vypadá hrozně, že ho trápím, fakt to bolelo.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 22:38

Terezko máš činčilu od paní Hrdé???

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Kobylatko » Pá Srp 09, 2013 23:20

Nechci se do toho míchat ale p.Hrdá popsala jen 2 činčilky proč takto vypadají.Ale co ten zbytek ostatních činčil na fotkách :?: :shock: .

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod jasmin » Pá Srp 09, 2013 23:39

Terko vim, ze to pak psala, ale pak sem psala i Minlub a kde ma clovek poznat, kde je pravda?Me na tom nejvic stve to, ze umreli a umiraji cincilky a dalsi maji problemy a muze se to rozjet dal, jako lavina.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » So Srp 10, 2013 7:36

Nemám činčilu od paní Hrdé, ani jasmin. Takže my dvě toto nebudeme komentovat.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod žanda » Ne Srp 11, 2013 19:14

Po dohodě s moderátory, jsme se rozhodli téma uzamknout. Pokud k tomu máte nějaké připomínky, vyříkejte si je skrze SZ či mejl.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”