Porod...

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Porod...

Příspěvekod Host » Stř Říj 31, 2007 18:29

Zdravim... :) Mam otazku? Ako zistim ,ze moja cincila zacala rodit? Nakolko je trosku divocejsia ( bola zachranena pred tym aby z nej bol kozuch) a neda sa chytit tak nemozem zistit ci je naozaj v tom... Pribrat,pribrala dost... A tiez neviem ci je normalne,ze kazde rano robi neuveritelny krik ale je to len posledne tri dni. Budem rada ak mi niekto poradi! :) Dakujem! :-)

Disable adblock

Leggy
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Stř Říj 17, 2007 20:20
Místo/Bydliště: SK

Příspěvekod Leggy » Stř Říj 31, 2007 18:42

Odkial si zobrala svoju cincilu?Neskusala si ju este skrtotit alebo ju mas este kratko?Neviem ci uz zacala rodit,nakolko tomuto sa velmi nerozumiem ale chcela som vediet odkial si ju zachranila.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Porod...

Příspěvekod LUCIA » Stř Říj 31, 2007 19:03

Hercegova Lubica napsal:Zdravim... :) Mam otazku? Ako zistim ,ze moja cincila zacala rodit? Nakolko je trosku divocejsia ( bola zachranena pred tym aby z nej bol kozuch) a neda sa chytit tak nemozem zistit ci je naozaj v tom... Pribrat,pribrala dost... A tiez neviem ci je normalne,ze kazde rano robi neuveritelny krik ale je to len posledne tri dni. Budem rada ak mi niekto poradi! :) Dakujem! :-)


Kazda cincilka to znasa inac...ina "knika" v domceku a druha je ticho a porodi....urcite treba pravidelne vazit.....
mozno to uz citi...ze sa jej blizi den D... :wink:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Říj 31, 2007 19:42

Pokiaľ ju nemáš ochočenú tak, že ju môžeš zobrať na ruky, tak to asi budeš musieť nechať kompletne na ňu. Keď sa nedá normálne brať na ruky, tak pri pôrode by sa mohla vyplašiť ešte viac a ublížiť si. Máš predstavu aká je stará a či je to jej prvý pôrod?

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Lis 01, 2007 9:33

STYRO napsal:Pokiaľ ju nemáš ochočenú tak, že ju môžeš zobrať na ruky, tak to asi budeš musieť nechať kompletne na ňu. Keď sa nedá normálne brať na ruky, tak pri pôrode by sa mohla vyplašiť ešte viac a ublížiť si. Máš predstavu aká je stará a či je to jej prvý pôrod?

Já mám s naší Kiki jinou zkušenost, ale zase záleží na činčile.. ;-) Kiki byla taky divočejší, když poprvý rodila... první porod byl těžkej, ale nechala mě,abych jí aistovala... mluvila jsem na ní, hladila jí... od tý doby je o dost krotší..
Jinak je fakt, že každá činčila to snáší jinak... většinou to poznáš podle toho, že činčila leží na boku a vypadá jak mrtvola... že do ní musíš maličko strčit, aby se pohnula... držíme palečky..

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Lis 01, 2007 9:44

Nebo pokud mas prenosnou digi vahu muzes ji skusit dat do klece a na ni treba rozinku a cekat jestli se sedne nebo ne :D , jinak moje cinca zasadne predemnou nerodi..pockala az konecne vypadnu z domu a pak vybalila dalsi dva myscky :D :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”