značka krmiv versele laga

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

značka krmiv versele laga

Příspěvekod Host » Ne Zář 13, 2009 19:22

Zdravím,
zajímá mě, co si myslíte o o granulích (názory na směsky mě nezajímají)tohoto výrobce.
Něco málo jsem si tu o tom už přečetl a zdá se, že názory se dost liší, některé se mi zdají přehnané a neprávem zavrhují tyto granule.
Já používám granule chinchila complete už přes rok a činčily si je nemohou vynáchválit
dokonce jsem nedávno zkusil novinku Chinchila & Degu PRO a nemám s tímto krmivem potíže.Navíc složení se mi zdá být velmi dobré v porovnání s jinými krmivy(bohužel, někde se výrobce neobtěžoval nalepit etiketu se složením).
Znáte někdo i jiné krmivo stejné kvality nebo lepší, které je dostupné na našem trhu?

Disable adblock

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Ne Zář 13, 2009 19:49

Spousta lidí tady na foru dává přednost granulím přímo od výrobce /Žaludovi, pí Žďárská,.../. Granule jsou čerstvé, levné, voňavé a činčilám chutnají... ;) My si je nemůžeme vynachválit!!!

Avatar uživatele
Zorka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 298
Registrován: Út Kvě 06, 2008 16:28
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zorka » Ne Zář 13, 2009 22:34

My krmíme apetitem (protože máme jen jednu činčilku a granule od výrobce by se nám moc nevyplatili), ale chinchila complete přimícháváme.
Jediné, co mi na nich vadí, je že hodně drobí a jsou měkčí, takže si o ně činčilka tolik nebrouší zoubky.
A na chinchila a degu pro jsem narazila v jednom internetovém obchodě a taky mě to zaujalo, možná to časem jako mlsku zkusíme, protože složení je vyhovující.

Avatar uživatele
zuzietka a dva činčásci
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Pá Srp 29, 2008 17:28
Místo/Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zuzietka a dva činčásci » Pá Bře 19, 2010 19:35

Chinchilla complete je hodně kvalitní krmivo i ostatní krmiva od tohoto výrobce, navíc complete je vhodné i pro alergiky, protože se nemusí přidávat seno, na které lidi často bývají alergičtí. Bohužel je trošku dražší a činčilkám nemusí hned chutnat, protože nejsou navoněné a neobsahují oříšky a banány. Takhle je to se všemi premiovými krmivy jak u psů, koček i činčil.

Disable adblock

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Pá Bře 19, 2010 20:40

Kazdy dava cincilkam nieco ine. Hovori sa o Prestige i VL, ze nie su dobre. Myslim, ze to tu niekde v diskusii pisala aj Alice. Takze kazdy musi zvazit sam ci tym krmit, alebo nie :wink:

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » Pá Bře 19, 2010 21:46

Já je taky můžu vynachválit-složení je v pohodě a já je přimíchávám do Apetitu a Žaludovských granulek-Versele Laga má obecně dost dobré krmivo na vysoké úrovni a srovnatelné krmivo?
Možná Witte Molen.

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”