Napájačka

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Pá Ún 23, 2007 18:27

A už toho bylo dost :evil: Protože jsem tu určitě nejstarší (je mi 105), tak vás chytnu a naplácám oběma - všem. Tohle je o činčilách. Kdo má to vaše "kočkování" stále sledovat? Každý se snažíme co nejlíp, jinak bychom si činčilu asi nepořídili, tak v čem je problém?

Disable adblock

Avatar uživatele
yanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 426
Registrován: Út Říj 31, 2006 18:29
Místo/Bydliště: Liberec

Příspěvekod yanka » Pá Ún 23, 2007 20:34

Sepp napsal:
yanka napsal:
sorry, ale napsal, ne? a neber všechno hned jako útoky. zdá se mi, že se pořád jenom bezdůvodně urážíš. no ale jestli tě to baví.. z tebe aby si člověk fakt nedělal srandu, podle tvých reakcí to totiž vypadá, že když se rozdával smysl pro humor, zřejmě jsi chyběl.. :)

češtinářské vysvětlení mojí reakce: když pokračuješ větu za pomlčkou, zpravidla toto pokračování rozvíjí to, co se píše před pomlčkou. kdybys to nějak jinak oddělil, nebrala bych tě za slovo. když napíšeš "Zadnou napajecku nepouzivam - mam natolik svou cincilu rad, ze se ji denne venuji a tak ji dopreji misku s cerstvou vodou kazdy den", tak to celkem razantně pozmění význam toho, co jsi chtěl napsat.

taxi pro příště dej pozor na formulaci, aby tě náhodou někdo jako já nedejbože nechytil za slovo, když ti to tolik vadí.. 8) :D


Pane boze, to je stale dokola a dokola. Proc "rejpes do me" a pak sama napises "taxi" ... ovsem - u tbe se jedna o vtip, ze? Ale kdyz neco podobneho napisu ja, tak je to hned duvod reagovat ve smyslu, ze ja napsal to a to a protoze tam je pomlcka misto carky, tak to znamenaze to a to .... zkus radeji mene uvazovat nez neco napises. Nebo hodlas "prudit" kazdeho? Kazdy prispevek, ktery se ti bude zdat, ze neco jineho rika, nez je tam napsano?? Navic nechapu, proc me urazis? Urazim snad ja tebe?? Co ti je vubec do toho, jestli mam nebo nemam smysl pro humor.


jo, u "taxi" se jedná o vtip(který navíc nemění význam). já si ze sebe srandu dělat umím a když to udělá někdo jiný, tak mi to nevadí. nikoho neprudím a kdyby to napsal kdokoli jiný, taxi z něj tu srandu udělám, vůbec nejde o tebe. že si to vztahuješ na sebe a myslíš si, že do tebe prudím, prosím. neurážím tě, nemyslím to špatně, ale jestli si to tak chceš vykládat, tak jen do toho, já ti v tom nebráním.

co je mi do toho? uznávám, nic. ale snažím se ti ukázat, že nemusíš pořád reagovat tak nabroušeně, jak už ti tady naznačilo dost lidí. ale tobě se to zjevně líbí, budiž to pro mě poučení, že až dostanu chuť si z někoho neškodně utáhnout, musím si ji nechat zajít, protože by se z toho mohlo dělat víc, než to je. howk, domluvila jsem.

sharono a silvii, já si z toho srandu dělám :D :wink: právě kvůli tomu to celé vzniklo.. :roll: :oops:

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » So Ún 24, 2007 12:40

seppe promin, taky jsem to pochopila tak, ze ten kdo ma rad cincilu a venuje se ji,m nedava napajecku... je to tim, ze cestina je muj velky konicek takze jsem to s tou pomlckou pochopila, tak jak je to podle cestiny... rozviti predesle myslenky... prijde mi, ze od ty doby, co ti alice rekla, at nepropagujes tak moc svoje stranky, jsi protivny na vsechny...

jinak ja pouzivam napajecku, denne ji cistim horkou vodou, davam vodu cistou a jednou za tyden octovy roztok

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Ún 24, 2007 12:54

Nic proti nikomu, ale kdo rozumí trochu výrokové logice, tak to s tou miskou pochopil tak, jak to pochopil...proto to nedorozumění.

Disable adblock

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Příspěvekod Sepp » Po Ún 26, 2007 10:00

Fajn - kdyz jste tu tak vsechny skvele cestinarky /ikdyz mnohda to tu tak rozhodne nevypada/, tak mi napiste spravnou variantu:

1. Je rodákem z Dubé u Mladé Boleslavi.

2. Je rodákem z Dubé u Mladé Boleslavy.

3. Je rodákem z Dubé u Mladé Boleslavě.

Jsem na vas vazne zvedav. Je to sice Off Topic, ale kdybych to dal do noveho vlakna, tak to pravdepodobne bude zamceno...

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Rozvolněnost témat

Příspěvekod VeronikaL. » Po Ún 26, 2007 12:07

Ad čeština: Správně je "Boleslavi".

Nicméně to opravdu nepatří do tématu strava.
Nejsem za každou cenu pro dodržování všech vláken, ale ta témata jako "strava", "nemoci" atd. jsou zbytečně nabubřelá osobními dohady a strkanicemi, a jak se potom má v tom vyznat nějakej chudák, který potřebuje něco najít pokud možno ihned a je to důležitý?
Možná mám mylné představy, ale na fóru specializovaném na nějaké zvíře bych hledala především věcné rady, nikoli příspěvky plné emocí. Navíc skutečně, potřebuju-li rychle něco najít, tohle hrozně zdržuje a každý nemá čas hrabat se v příspěvcích celé hodiny.

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Re: Rozvolněnost témat

Příspěvekod Sepp » Po Ún 26, 2007 12:16

VeronikaL. napsal:Ad čeština: Správně je "Boleslavi".



Takze prvni moznost. Sice je to spatna odpoved, ale dekuji, alespon za to, zes mela odvahu vyslovit nazor. Slecny cestinarky ti snad spravnou odpoved napisi.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvolněnost témat

Příspěvekod Vaclav » Po Ún 26, 2007 12:31

VeronikaL. napsal:...Nicméně to opravdu nepatří do tématu strava.
Nejsem za každou cenu pro dodržování všech vláken, ale ta témata jako "strava", "nemoci" atd. jsou zbytečně nabubřelá osobními dohady a strkanicemi, a jak se potom má v tom vyznat nějakej chudák,


Presne tak :evil:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”