Mohou sepiovou kost i jiní hlodavci?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Lis 30, 2010 18:50

No právě,že když umřela před 14 dny,tak by týdenní mimčo nepřežilo určitě. Nechtěl mi ho ukazat,tak ja fakt nevím. Jen jsem mu teda řekla,že když je to samička,tak at ji včas da od táty a šla jsem. Zítra to zakončim rozhovorem s učitelkou, co tam pracuje a už se tim nebudu zabyvat. Prostě jsem jen měla starost,když mi původně bylo řečeno že mu jsou 3 týdny.

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Lis 30, 2010 19:30

Být mu 3 týdny tak to nepřežije.Spíš bylo starší.Jde o to jestli tam ještě vůbec bylo.A jestli je ti holčička,snad mjí rozum a oddělí jí,vždyť by jim to zkazilo kšeft kdyby prodali zabřezlou.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Lis 30, 2010 19:32

Oni nejsou na prodej,to je tam pro děti na přirodovědny kroužky.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Lis 30, 2010 19:33

Tak to je horší,to je asi nechají spolu a bude jim to jedno. :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Lis 30, 2010 21:03

No jsem z toho zmatená, jsem si ted uvědomila, že jsem tam byla 30.10 a byli tam činčilky 2 a potom jsem tu vlastně psala 4.11,že jsem jim tam byla odnést věci a domluvit. Takže to mimčo se muselo narodit až potom,bych ho přece videla v tom malym akvarku,když neměli ani domek

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Lis 30, 2010 21:15

Je to otresne a ja uz bych z toho ted necouvla.Podat stiznost na peci a koho tam maji zamestane a kdyz to nepomuze, tak podat dalsi uz na statni veterinarni spravu do Prahy Tesnov.Takhle tam byt nemuzou, ponevadz, pokud tam jsou uz dva samci a to mlade treba samicka, tak se pozabijeji a otec ji muze naparit.Navic, pokud mlade bylo predasne bez matky a materskeho mleka, nektera piji jeste i v 7tydnech, tak hrozi, ikdyz je schopne bastit pevnou stravu nedostatek vapniku a zivin, ktere v mlece jsou a hrozi mu velmi pravdepodobne problemy se zubama, kosti i dalsi.Takze tohle machrum vyrid klidne a chtelo by to poradnou kontrolu v celem ekocentru.To snad opravdu neni mozny.:-(

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Lis 30, 2010 21:19

Vidět jsi ho nemusela.mohlo být schované pod mámou,to skoro nejsou vidět broučci :lol:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Lis 30, 2010 21:35

To je pravda no,že mohlo být skované,proto to ještě radši proberu. No já jim nechci dělat moc zle,abych někam volala atak,to je jen takove krajni řešeni.Myslím,že když to přestanu řešit s tim pánem,kterému už nevěřím,ale s někým rozumným, tak pujde to v klidu a domluvime se.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Lis 30, 2010 21:36

Jinak děkuji za podporu :)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Lis 30, 2010 22:05

Zkus to jeste po dobrem, ale pokud to nepujde, tak bych to podala a nahlasila.Jde take o to, ze tam maji deti ziskavat info, jak spravne chovat ktere zvire a tohle rozhodne odporuje silne.Dokonce tam podle vseho skutecne dochazi k velmi spatne peci a tarni zvirat, aspon u tech cincil ano.Pokud byli tak dlouho v malem akvarku, samicka urcite neumrela jen tak a mlade nechat takhle a jeste tam poridit dalsiho ciziho samce, je naprosta idiotina.Pokud ovsem to tam vedou takovi "odbornici", tak se neni vubec cemu divit, ale resit se to musi, nebo by melo.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Lis 30, 2010 22:27

Snad budou soudný a začnou se lépe starat,chudáci činčilky :cry:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Lis 30, 2010 23:02

Já už Léně psala, ať skočí ve Varech na veterinárku a vyžádá si papír o přebrání činčily do vlastní péče - vim, že to jde, já si tam skákla a dali mi psa do péče...

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”