konečně ho mám doma!!!!

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

konečně ho mám doma!!!!

Příspěvekod Ivanka » So Dub 08, 2006 20:36

Ahoj,
musím se pochlubit, dnes mi Janča s přítelem dovezli konečně mrňouska Šmudlíka!!! Přejmenovala jsem ho na Ebona, čili Ebíčka! Slyší na to, ale já myslím, že on slyší na cokoliv - zatím!
Od rána jsem Mikinka otravovala úpravami klece, bylo třeba ji přepažit, aby na sebe kluci zatím nemohli, bylo třeba připevnit houpačku a domeček atd. Až to bylo hotové, tak mi Janča po svém příjezdu oznámila, že Ebíček tenké pletivo prokouše (což třeba Miki po jednom pokusu již nikdy neopakoval). Zatím ale v pohodě, chrní. Jiné úpravy na radu Janči již mám za sebou.
Po poledni se Mikinek s Ebíčkem setkali tváří v tvář! Nejdřív se chvíli očichávali, pak se Miki snažil Ebíčkovi ukousnout packu!
Celý zbytek odpoledne seděli, každý na jiném konci klece, nespali, jen podřimovali, ale moc dobře o sobě věděli a byli ve střehu.
Po obědě jsem vzala Ebíčka na exkurzi po bytě, hned se s ním chtěl mazlit i můj přítel...
Navečer už bylo všechno v klidu, jen jednu chvíli vyšplhal Miki k pletivu, které je odděluje. Když se nedostal na Ebíčka, sebral mu aspoň kousek sena, které Ebíček neprozřetelně nechal viset skrz pletivo!
Teprve teď oba konečně spí tvrdým spánkem, doufám, že jim to tak vydží až do zítřejšího večera a dnešní stres oba zaspí!
Jinak se mi zdá, že Mikinek je žárlivec a nervák a Ebíček je drzý provokatér(sedí na pletivu a teší se z toho, že na něj Miki doráží, ale nemůže na něj)! Ale myslím, že je otázka pár dní, než se skamarádí...
Foto i další zprávy dodám, až se zítra oba vychrápou a začnou zase žít!
Je to skvělé mít tu prcka, ale bude to i dost náročné, aspoň než se skamarádí s Mikim... :wink:
Jina díky Janči, že mi ho přivezla tak brzy, jak to bylo možné a taky díky za to, jak ho za ty 3 měsíce jeho života vypiplala!
Jo, a díky moc Myšce, poslala mi úžasné keramické misky! Určitě je využiju, ale asi spíš pro nás na oříšky nebo tyčinky (i když uvidíme...)! Myško, Janča ti přiveze na oplátku ode mně pro Skipyho nějaký zdravý dobrůtky!
Tak já jdu zase na pravidelnou obhlídku klece... :wink: :D

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » So Dub 08, 2006 20:56

Ivčo, gratulujeme k přírůstku do rodiny :lol: Ať se kluci brzy skamarádí a užívají společných lumpáren :wink: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Ne Dub 09, 2006 10:53

Já taky moc,moc,moc gratulujuk k Ebíčkovi :P a at se s Mikinkem brzo skamarádí :lol: ...

Host

Příspěvekod Host » Ne Dub 09, 2006 14:11

Taky gratuluju,taky si budu ted porizovat nejakou malinkou slecnu tak se taky tesim.Preji oboum klukum hodne spolecnych lumparen:-)Vsak neboj zachvilu budou takovi kamaradi ze bez sebe neudelaj ani bobicek:-)

Disable adblock

Avatar uživatele
nemesisss
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: Čt Bře 23, 2006 23:10
Místo/Bydliště: Osová Bítýška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nemesisss » Ne Dub 09, 2006 14:12

[quote="Anonymous"]Taky gratuluju,taky si budu ted porizovat nejakou malinkou slecnu tak se taky tesim.Preji oboum klukum hodne spolecnych lumparen:-)Vsak neboj zachvilu budou takovi kamaradi ze bez sebe neudelaj ani bobicek:-)pa Kaca

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Ne Dub 09, 2006 15:07

já se taky přidávám ke gratulacím!!!!! :lol:
já se v nejbližší době taky chystám si pořídit činčilku(samičku)
a přeju ať se co nejdříve skamarádí!!!!! :D

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Ne Dub 09, 2006 15:36

Gratuluji ať si s něma užijes spoustu legrace

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Ne Dub 09, 2006 16:52

Tak to je parada, super, urcite mas velku radost. Neboj, skamaratia sa, chce to cas. Tesim sa na fotky, tak nech je co v galerii okomentovat :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Dub 10, 2006 7:38

Ebíku, gratuluju ti k nové paničce a Ivanko tobě gratuluju k Ebíkovi :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Dub 10, 2006 15:13

Taky se pridavam ke gratulacim, tak hodne stesti se seznamovanim, ja uz to mam konecne za sebou... :wink:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Út Dub 11, 2006 15:10

Také moooooc a moooc gratuluji =) konečně je poslední mimi ze 4 čátek u své nové maminky =) a má i nového kamaráda =) neboj, určitě budou super kamarádi =) moc Ti v tom držim palečky =) :!: :wink: Děkuji moc za dobrůtky a Skipýnek také a moc se na ně těší =) napísala jsem Ti vzkazík =)) :wink:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Út Dub 11, 2006 22:57

díky vám všem za povzbuzující slova - asi budou ještě mnohokrát potřeba :D :D :D
seznamování je snad na dobré cestě...
Myško, díky za vzkazík, velmi obsáhle jsem ti odepsala! A neděkuj, nemáš zač! To já bych pak musela děkovat mnohem mnohem víc za úžasné misečky, které jsi mi poslala (těm mým prďolům je ovšem nemůžu dát, okamžitě by do ni hňápli a vyklopili si celou večeři :D , jiné využití však misky u nás už našly!).

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » So Dub 22, 2006 15:54

to seznamovani je vzdycky trosku o nervy, ale jinak nezapomenutelny zazitek. Tak at jsou nerozlucni kamosi.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”