Mláďata

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Eva

Mláďata

Příspěvekod Eva » Stř Zář 08, 2004 13:56

Ahoj, mám doma párek činčil.Samička má dva roky a sameček jeden rok. Dohromady jsou spolu něco přes rok.Čekala jsem, �e za takovou dobu u� budou mláďata ale pořád nic. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví za jak dlouho mívají činčily mladé nebo nějaký důvod, proč se to nedaří. Eva

Disable adblock

XXX

Příspěvekod XXX » Stř Zář 08, 2004 14:28

Ako mozu byt spolu ,,pres rok,, ked samcek ma len rok:-)
Samcek pohlavne dospieva okolo 9mesiacov a samica byva breziva 111dni takze ono to niekedy trva.Samcek je pomerne mlady, daj mu trochu casu :D Doporucujem kontrolovat narast hmotnosti u zamicky.Mozes pouzit kuchynsku elektronicku vahu.Akej su farby? Nie vsetky farebne kombinacie sa k sebe hodia.Napr biela/biela, TOV Violet/TOV Violet....vtedy byva oplodnenie problematicke alebo sa rodia mrtve mladata.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Re: Mláďata

Příspěvekod Ina » Stř Zář 08, 2004 20:31

Eva napsal:Ahoj, mám doma párek činčil.Samička má dva roky a sameček jeden rok. Dohromady jsou spolu něco přes rok.Čekala jsem, �e za takovou dobu u� budou mláďata ale pořád nic. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví za jak dlouho mívají činčily mladé nebo nějaký důvod, proč se to nedaří. Eva

To je různe a nekdy se to opravdu muze stat, ze to trva takto dlouho. Vydrz, urcite se to jednou povede:-). Bud na jednu stranu rada, zase nemusis resit tak casto, kam co nejvhodneji s mladaty. Zkratka, bud je samec nemehlo:-), nebo je samicka moc upejpava :-).

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Re: Mláďata

Příspěvekod Ina » Stř Zář 08, 2004 20:32

Eva napsal:Ahoj, mám doma párek činčil.Samička má dva roky a sameček jeden rok. Dohromady jsou spolu něco přes rok.Čekala jsem, �e za takovou dobu u� budou mláďata ale pořád nic. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví za jak dlouho mívají činčily mladé nebo nějaký důvod, proč se to nedaří. Eva

nojo sakra, ted jsem si to uvedomila, to spolu byly uz jeste nez se samecek narodil:-)?To je nejaka blbost asi:-)

Disable adblock

Eva

Příspěvekod Eva » Čt Zář 30, 2004 20:33

Jasne, je to blbost, prehnala jsem to, ale rok uz spolu jsou. :oops: Asi jsem tim chtela naznacit, jak uz mi to pripada dlouho. Celkem jste me uklidnili, myslela jsem, ze uz jim ujel vlak. :lol: Oba dva jsou �edí. V�imla jsem si, �e sameček by často �el na věc, ale samicka se k tomu nema a v�dycky ho ode�ene. Třeba ho napína, ne? Tak jo, budu čekat.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”