korekce zubů

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

korekce zubů

Příspěvekod Jitka Řeháková » Čt Kvě 23, 2013 11:08

Včera jsme byli na krekci zubů, Hůrka, Lietavcová, tentokrát Amy přišla o stoličku, při poslední korekci už měla známky špatného usazení. Prý doroste ??? Jinak jsme dostali ATB, mám 1/4 tablety - prý zuby posílí ???? Máte někdo zkušenost? Jak činčilku oblafnete, že tu nedobrotu zbaští. Já jí udělala nastrouhané jablíčko, přisladila ještě hroznovým cukrem, ale stejně to vzala ve 3 dílkách, vstávala jsem v noci a dávala na lžičku. Dále jsem dokrmovala Recovery plus a ráno jsem kontrolovala misku, sama něco zchroupla. Předpokládám, že byla včera unavená z cesty v 7 ze Špindlu bus, pak metro, zpátky metro a bus dojel o půl sedmé večer. Výběh OK, dlouho se koupala, ale jinak OK. Podělte se o zkušenosti. Dík a zdravím všechny lidi dobré vůle a jejich chlupáčky :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
mates
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Říj 31, 2011 20:38
Místo/Bydliště: Brno

Re: korekce zubů

Příspěvekod mates » Čt Kvě 23, 2013 17:00

Naše zkušenosti s ATB byly rozdrtit čtvtku -dvě lžičky proti sobě vložit do nich tabletku nebo druhým koncem příborového nože proti pevnému stolu a přimíchat do čerstvého jablíčka pěkně se to vsaje do kousku nebo ho rozmačkat na kašičku. Doktor nám řekl, že je to vhodné, navíc jablíčko prý po takovém zákroku stimuluje chut k jídlu :) Jinak co se týče dorůstání zubů a nebo posílení zubů díky ATB tak o tom nic nevím, snad jen, že vitamin C posiluje dásně. Tak se mějte pěkně :)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: korekce zubů

Příspěvekod Terezka » Čt Kvě 23, 2013 22:17

Já jsem tabletku atb musela dávat na piškot a pokapat citrónem. Ono je to totiž dost hořký.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: korekce zubů

Příspěvekod Jitka Řeháková » Pá Kvě 24, 2013 9:26

Ahoj,
tak zkoušíme co se dá. Jablíčko miluje, ovšem ATB čuchá čuchá, takže kašičku speciál na třikrát :wink: Pokus s rozinkou nevyšel - pečlivě zabalené, rozinka mňam a tabletka vypadla :lol: Máme 5 x 1/4 tj celkem 3 týdny, takže rozinku už ne, až na Vánoce.
Jinak začala baštit překvapivě brzy, malinové lístečky i granulky, takže dokrmuji sice, ale jenom co si vezme. Vypadá dobře, má se k světu, na Žolinka nevrčí, jsou spolu zase nejlepší kamarádi. Koupe se, skáče, tak snad to bude dobré. Díky za rady a mějte se

Disable adblock

TaaraK
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: Út Lis 02, 2010 8:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: korekce zubů

Příspěvekod TaaraK » Stř Kvě 29, 2013 19:26

Super, že se činča tak rychle dala dokupy =D>

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”