nejen krute masakrovani zvirat:-(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Bře 13, 2011 12:37

dovolim si sem jeste ohledne tech delfinu dat odkaz, ktery je konkretnejsi a rozhodne si ten dokument objednam.Spravne, jak pise autor strane, tenhle film by mel videt kazdy.Omlouvam se, ze odkaz davam sem, ale tady se to nacalo.Jen dodam po precteni a shlednuti obrazku jedno.Oh, jak miluju a ctim Tibetany.Asi i proto, ze jsou tak mirumilovni ke zviratum a vsem zivim tvorum jsou tak krute potlacovani.Takovi jedinec je dnes asi spis vyjimka a exot, smutne:-(
http://www.romannemec.cz/text-the-cove- ... i-odhaleno

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Ne Bře 13, 2011 15:51

Ten Ric, kdo sestavil tu skupinu, tak se ho tam ptaji : kolikrat jste byl ve vězení? a on odpověděl: myslíte letos? Jakmile někdo dělá něco dobrého,tak ho za to ještě zavřou :evil: a v Japonsku je pod stálým dohledem policie. Přirom je to tak obdivuhodný člověk, který jen nemluví,ale činí!

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Bře 13, 2011 16:09

Tak to je bohuzel dnes tvrda realita:-(.Jen zlo je inn:-(.Ale proc to maji odnaset nevinna zvirata a navic tak inteligentni a krasna, ktera jeste do te zatoky nazenou i s mladaty a nemaji uniku?At si to s nima ty srabaci rozdaji primo ve vode holyma rukama.To ne,takhle je to daleko ferovejsi, ze:-(.Ja jen doufam, ze zrovna akorat na tyhle vrahy delfinu, velryb a vsem tem, kteri to podporovali doslo.Proste, ze doslo akorat na ty zli a bezohledny lidi a tem hodnym se to vyhnulo.

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

nejen kruté masakrování zvířat:-))

Příspěvekod vera novotna » Út Bře 15, 2011 2:54

Viděla jsem doporučená videa,dík všem za příspěvek a podepsala jsem petici.Aspoň trošku jsem přispěla proti těmto zrůdným vybíjením inteligentních zvířat :evil: ,jestli to takhle půjde dál,tak naše děti,vnuci a pravnuci se budou pouze učit o zvířatech v encyklopediích :cry: a ten pravý důvod nesmyslného vybíjení se stejně nedozví,pokud sama příroda nezvítězí nad veškerou faunou včetně člověka:příklad katastrofa v Japonsku. :shock: Snad se tak nestane a musíme doufat v lepší zítřky :P ,zatím s pozdravem...Věra.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Bře 15, 2011 21:46

Ahoj, mas pravdu.:-(.Ahojky a vitame Te tady na webu, mezi milovnikama cincilek.:-)

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vera novotna » Stř Bře 16, 2011 22:43

Čau,veliké díky za pozvání...už jsem to nemohla přenést přes srdce...mám taky špatné zkušenosti s naším miláčkem kocourkem,který se dlouho nevracel a pak jsem se dozvěděla od nebožky sousedky,že ho soused nalákal a zabil jenom proto,aby měl POHNOJENOU ZAHRÁDKU!!! :evil: :cry: Tak jsme Macíčka oplakali i se zlostí,ale mlýny mlely opravdu rychle a soused podlehl své nemoci.A z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro miloučké činčilky,které aspoň nemusejí ven,zlatíčka naše. :P Pá...Věra.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Bře 17, 2011 11:39

Vsak ja to rikam uz dlouho, ze ty bozi mlyny melou jiste, dobre mu tak.
Osobne vim o spouste podobnych pripadu,kdy na ty bestie doslo.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Čt Bře 17, 2011 17:02

Já se s vámi musím podělit o 2 články,které jsem si ted přečetla a zasmála sem se :D trošku pro odlehčení :)
Názory na zemětřesení v Japonsku:

Plně se divím tomu, co se stalo v tom Japonsku. Lidem se tam naprosto zbytečně ničil majetek a ještě ke všemu přišli o život. Navíc si za to můžou sami stejně, jako lidi tady u nás, když si postaví domek v povodňové oblasti.

Věděli, že tam to zemětřesení může být a stejně tam bydlí. Proto bych jejich obydlí pověsila na nějaký pevný lana, například z bambusového lýka. Ty lana by byly na sloupech a chudý lidi by svoji chatrč mohli mít na silným stromě. Takže když by začalo zemětřesení, tak by to jenom houpalo, ale nic by nepadalo. Prostě řešením je být ve vzduchu. Když už někdo musí mít v takové oblasti domek normálně na zemi, tak ať nemá potom základy, ale jenom nějaký slabý. Při zemětřesení by se ty základy jako záměrně utrhnuly a domek by se jakoby posunoval po zemi než by všechno utichlo.

:D :D :D

a ještě lepší :

Strávila jsem hodiny nad fyzikálními výpočty a dospěla jsem k nepřekonatelnému řešení. Stačilo by, aby se Japonci chovali následovně - pokaždé, když
by přišlo zemětřesení - a zem by se začla cukat - tak by sebou všich...ni Japonci začli také cukat, ale přesně v opačném směru, než zrovna cuká země.
Bylo by to jako kdyby chtěli roztočit obruč kolem těla, taky musí působit opačnou silou.
Výsledná síla, s proměnným vektorem, ale vždy opačným vektoru síly zemětřesení, by byla tak velká, že by zemětřesení zneutralizovala.
A kdyby se zapojili všichni Japonci, včetně kojenců, Yakuzy a přistěhovalců, tak by dokázali odvrátit zemětřesení o síle až 8,49825 stupňů Richterčiny
škály.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Bře 17, 2011 21:06

Tak to nema chybu:-)

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

nejen kruté maskrování zvířat

Příspěvekod vera novotna » Čt Bře 24, 2011 15:10

Hezky se to čte o domech rekonstruovaných proti zemětřesení,ale příroda se svými trumfy má vždycky na vrch;moji bývalí kolegové z práce zažili o své dovolené tehdy zemětřesení v Turecku, :shock: taky měli strach a byli rádi za předčasný odvoz domů.Když mně to vykládali,tak se u toho ještě třepali.Ale v Japonsku to bylo spojené se tsunami,o to to bylo horší,prostě příroda je nevyzpytatelná,zůstávají škody nejen na ní díky moderním vymoženostem jako atom.elektrárny,ale další škody na fauně a floře.Tak potom po nějakých takových nebezpečných havárií to odnášejí všichni a nikdo s tím nic nedokáže ani bojovat s následky katastrofy,protože žádný ani nemohl být na to dřív připravený,možná pár zvířat,která takové nebezpečí dřív vycítí a snaží se uprchnout. :)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”