Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod jasmin » Čt Srp 08, 2013 21:38

Osobni inzultace a jaka proboha?To uz clovek nesmi napsat ani svuj nazor na jednani nekterych lidi, cloveka?Ani jsem nikoho nejmenovala, takze fakt nechapu.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » Čt Srp 08, 2013 21:40

Off Topic.
Téma se jmenuje bakterie proteus, takže prosím k věci.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod jasmin » Čt Srp 08, 2013 21:58

Snad ten muj komentar s tim ale souvisi, nebo se toho tyka ne?Proste se mi a nejsem sama nelibi styl jednani, kdyz poskozeni resi takto zavazny problem.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » Čt Srp 08, 2013 22:05

Osobni inzultace a jaka proboha?To uz clovek nesmi napsat ani svuj nazor na jednani nekterych lidi, cloveka?Ani jsem nikoho nejmenovala, takze fakt nechapu.

Toto není komentář k věci.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Terezka » Čt Srp 08, 2013 22:07

S moderátory jsme se shodli, že toto téma necháme běžet, aby si zúčastnění mohli věci mezi sebou vyříkat, tj. ti, kteří si od Moniky činčily zakoupili, ať už problémy měli, nebo naopak neměli.

Ostatní prosíme, aby se zdrželi komentářů. Děkujeme.

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Zrzka » Čt Srp 08, 2013 23:35

Schecke napsal:ps: pokud fotky smažete, mám je již uložené,takže je sem vložím znova.


nemáte právo vůbec zveřejňovat ani stahovat mé fotografie...
album je zaheslované, ne smazané, a zpřístupním ho pouze pro soudní účely a mým známým, ne pro obracení a překrucování skutečností, což je vaše doména, koukám...

fotografie mám, činčilky byly zdravé, včetně mého kluka, kterého jsem si odvezla a je zdravý dosud a za 3 týdny má 40g nahoře - ovšem mám asi jako dalších 6 lidí "jen" štěstí...

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 9:03

Zveřejňujeme pouze odkazy, nikoliv fotografie, tudíž nijak neporušujeme žádné autorské ani jiné práva.
Fotky jsou uloženy na veřejnem uložišti, takže k nim má přístup kdokoliv.
Pokud jste tomu chtěla zabránit ,měla jste si album zaheslovat již dávno.
A ano právě jsme obrátili skutečnost, ale jen proti vašemu rčení, že tam jsou myšky krásné a zdravé.
Nevím kde jste vzala ten počet lidí, pokud vím veřejně to tady přiznali jen dva lidi.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 11:16

I zveřejnění odkazu je porušení autorského práva, zveřejnili jste odkaz bez vědomí autora...

Předmětem autorského zákona, zákona č. 121/2000 Sb. je dílo. Dílo je v § 2 autorského zákoníku definováno jako jedinečný výsledek tvůrčí činnosti autora, který je vyjádřen v jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam. Autorem je osoba, která dílo vytvořila.
Pojmovými znaky díla je tedy to, že se jedná o jedinečný výsledek tvůrčí činnosti autora a lze ho objektivně vnímat. Jak dále z této definice vyplývá, není ani relevantní účel či význam takového díla.
Každá i zcela bezvýznamná fotografie má tedy svého autora, který může vykonávat svá autorská práva k tomuto dílu a v případě zveřejnění takové fotografií bez jeho souhlasu dochází k porušování jeho autorských práv.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod minlub » Pá Srp 09, 2013 11:40

Wulfino, ty jsi sem odkaz nevložila, nejsi majitelem fotek, tak se tě to netýká! Zdrž se prosím komentářů, téma je bakterie Proteus.
Autorský zákon jako takový je něco jiného než uveřejnění odkazu na fotku, která je uložená na veřejném úložišti k tomu určenému. Na žádost majitele alba jsou odkazy smazány.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 12:14

Ano, máš pravdu, omlouvám se... :-#

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 12:31

veronika32 napsal:Nevím kde jste vzala ten počet lidí, pokud vím veřejně to tady přiznali jen dva lidi.


Tak já se veřejně přiznávám, že mám činčiláka Fantoma (Bleka) od p. Hrdé a je zdravý a na váze 700g.
http://vertuamor.rajce.idnes.cz/Cinci_U ... CN8165.jpg
Kbyby byl nemocný, tak sem si jistá, že 700 g mít nebude...

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 12:45

Wulfi, můžu se zeptat kdy a s jakou vahou sis přivezla tu činčilu od Moniky??

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 12:51

Bylo to v prosinci a váhu měl 630g, pak po převozu ještě spadl na 600g a pak olamžitě začal nabírat a 700g si drží už dobré 4 měsíce :)

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 13:16

Děkuji za odpověď, tvou měsíční karanténu si ale dovolím zpochybnit

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 15:29

Jo? Zpochybni, když si u mě doma nebyla...
A jestli narážíš na seznamování s naší Miamor, tak ano, karanténu prodělala s ním, následně oba pak byli vyšetřeni, zkontrolováni a po tom všem odnešeni do činčilárny...

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Schecke » Pá Srp 09, 2013 15:36

Zrzka: jsem ráda, že chcete zakrývat pravdu, že paní Hrdá má bakterii Proteus v chovu a že má krmivo u činčil. Jsem ráda, že chcete zakrývat lidi, kteří lžou a jde jim místo o zvířata o peníze. Je fajn, že jste ty fotky sama nafotila, sama jste tam byla a viděla to a chcete tvrdit, že to není pravda. Alespoň jde vidět kolik lidí tady hraje spolu s paní Hrdou a pomáhá jí všechny důkazy o nemocech zničit pro vlastní prospěch. Takže každý kdo chce vidět ty fotografie nemocných činčil paní Hrdé a to, že opravdu přechovává krmivo do obchůdku v místrnosti pro činčily, může se na ně podívat u mne na požádání, protože je bohužel kvůli autorce nemůžu zveřejnit.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 15:43

Wulfi ano, stejně jak vy všichni jste byli doma u mě a můžete soudit že je to moje vina a paní Hrdá je bez viny.

Betty, jednička s hvězdičkou ode mě :) i u mě jsou k nahlédnutí. nechápu zaheslování alba, když je vše jak má být a není co skrývat.

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Zrzka » Pá Srp 09, 2013 15:49

Vážená slečno, jestli mě hodláte napadat a urážet, tak věřte, že nejsem tak benevolentní jako p. Hrdá. Mám vás už opravdu plné zuby a je mi jedno, zda mi někdo dá ban či napomene. Tohle už je nehoráznost 1. kategorie... Nic nekryji, nemoc v chovu nemám, u p. Hrdé jsem byla a myšky nemocné nebyly. Jestli mě chcete napadat za to, že lžu, nebudu se s vámi opravdu párat. Zacházíte příliš daleko na můj vkus. Vyřešte si svůj problém a mě z toho laskavě vynechte. A neberte to jako vyhrožování, já jen oznamuji, co podniknu, pokud mě budete i nadále brát do vaší nevymáchané pusy..


Napomenutí- osobní inzultace !

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Schecke » Pá Srp 09, 2013 15:55

Wulfina - přestaňte tady prosím neustále řešit zdravé činčily od Moniky Hrdé. To že jste od ní náhodou pořídily zdravou činčilu, která tu nemoc díky bohu nechytila znamená co? Tady se jedná o nemoci které se přenáší i na člověka proboha!!!!!!!!!!! ty se toho nebojíš? Víš co to je když to z tebe valí horem spodem a ty nemůžeš ani jíst ani spát jen brečíš? Tohle totiž ta bakterie dělá. Víš jak se ty činčily musí cítit? Myslíš, že je to legrace nebo co? Mám tady zveřejnit fotky mých činčil co měli skoro 700g, co teď mají 290g kvůli Monice Hrdé a její super bakterii co mi zanesla do chovu? Přestaňte ji proboha neustále obhajovat a uvědomte si, že tady roznáší mezi chovatelama choroby, které mohou chytit oni sami! Víte co by to bylo za problém kdyby to chytil nějaký člověk a vy to tady chcete ututlávat??? to snad není pravda fakt...

Odmítám si ještě od chovatelů se jménem něco kupovat, protože podruhé absolvovat to co mi tady způsobila paní Hrdé činčila - umrtí tak krásných a hodných činčilek, jejich postupné hubnutí, průjmování až k smrti, dokrmování slabých a sotva chodících činčilek, to už nikdy zažít nechci! Pokaždé když se podívám na ty dvě vyhublé chudinky, jediné dvě nemocné činčilky co tu nákazu přežily a ještě žijí, jsou to chodící kostry co sotva jí a když vidím jak jim to jídlo padá z pusinky a oni to nedokážou sníst, chce se mi brečet...kdo to nezažil, neví! Nikomu nepřeji takhle vidět svoje miláčky. Kdyby paní Hrdá měla tu soudnost a vyléčila alespoň ten svůj chov, ale ona neudělá ani to a bude si v kidu prodávat nemocné dál za pomoci kamarádek...
Ne mě už je to opravdu jedno, když chcete nemocné činčily od paní Hrdé tak si je mějte... já v téhle debatě už nepokračuji. Jsem uražená tím jak paní Hrdou kryjete.

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Schecke » Pá Srp 09, 2013 15:57

Zrzak - za pravdu se každý zlobí a netvrďte mi že má paní Hrdá zdravé činčily, když jste vy sama tam vyfotila dvě činčily, které byly evidentně nemocné a pokud nepoznáte nemocnou čičilu, tak se pak není čemu divit, co tu tvrdíte... to už je do nebe volající...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Wulfina » Pá Srp 09, 2013 15:59

Betty, já pouze odpovídala Verče, nikoliv tobě...

Odpovídala jsem Verče na toto:
veronika32 napsal:Nevím kde jste vzala ten počet lidí, pokud vím veřejně to tady přiznali jen dva lidi.

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Schecke » Pá Srp 09, 2013 15:59

ps: neřekla jsem, že lžete, ale že kryjete lidi co lžou...to je rozdíl

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod Hanka » Pá Srp 09, 2013 16:13

Fotky jsem viděla a nemyslím si, že takto vypadá zdravé zvíře... Mám činčilku co se mi škube (asi v mládí prožila nějaké trauma) a ta vypadá proti nim jak miss činčila. Zvláště vyfocená black velvetka... strupy a celá poškubaná... jo máte pravdu, opravdu "výstavní kousek".
Vy se tady oháníte autorskými právy, ale četl z vás někdo podmínky na rajce.net nebo na googlu? Nebo jste to bezhlavě odškrtli, že souhlasíte? Protože cokoliv, co takto nahrajete nebo poštele přes email, stává se automaticky majetkem společnosti. Takže když někdo napíše nějaký vymakaný zdrojový kod a pošle ho přes gmail, tak už není jen jeho, ale je majetkem spoječnosti google. A takto je to úplně všude...
A k těm činčilám... Jestli vypadají zevnitř (tak prožrané tou nemocí), jako zvenčí, tak to pěkně děkuji... A mimo jiné, stejně jako u lidí, tak u zvířat mohou fungovat tzv. přenášeči. Nemají symptomy a jen tu nemoc přenášejí dál... Přenášeči jsou ok a bude umírat všechno kolem nich...

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod veronika32 » Pá Srp 09, 2013 16:42

Když nic nekryjete, proč to heslo?? Mi opravdu ty činčily nepřipadly zdravé a situace se vyhrotila do takových mezí, že ty fotky byly potřeba.
Nemám v úmyslu vás nikterak napadat, tato věc se týká paní Hrdé a vy jí bohužel, ať už z jakýchkoliv příčin hájite.
Názory obou táborů se liší a tak to má být, já si hájím svoje, vy také, pokud se vám to lelíbí, udejte mě.
Nemám co skývat a za svými názory si stojím tak jako vy za svými.
Jo a děkuju za tu slečnu. A s prořízlou pusou jste mě vážně ještě nezažila :)

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakterie Protheus a Monika Hrdá

Příspěvekod mefoxinka » Pá Srp 09, 2013 16:44

myslim že tohle už se neda nazvat ani debatou o jakemkoliv problemu...spíše bych ta nazvala ..Kdo driv hodi kamenem aneb najdeme si cokoliv a upravme dle sveho.... =D>

musim rict damy že nad vašim stylem vcelku žasnu...ohanite se laskou ke zviratum a ochranou chovu či buhvi jakymi dalšimi pojmy....ale zverejnit fotky činčilky s komentařem ktery se vam zrovna hodi ja osobne považuji za obyčejny hyenismus [-X
nehlede na skutečnost že ma slečna pul roku v chovu tedy nemocne myšky za ktere mužu taky ja...to je evidentni tyrani

činčilka na fotce ktera dle vas ma prokazatelne Protea je Fialka a ma nemocne zoubky..a ja osobne sem štastna že už vypada ASPON takhle....nebot zajiste vite jak oslintane mužou vypadat....


činčilka na fotce ktera dle vas ma prokazatelne Protea je Fialka a ma nemocne zoubky..a ja osobne sem štastna že už vypada ASPON takhle....nebot zajiste vite jak oslintane mužou vypadat....
a pokud se jedna o Black velvetku...zajiste jste si povšimli že nema očičko...vylečila se a ma miminka...a pro me je to Miss činčilka
nicmene smekam...stal se z vas odbornik hodnotici zdravu činčilek podle fotky =D>

a zaheslovane jsou fotky pravě z tohoto duvodu obraceni faktu jak se komu hodi

vaše neustale ohaneni se prujmem či osobnimi zdravotnimi potižemi plynoucimi z nejvetši pravdepodobnosti z horka....či špatne osobni hygieny spočivajici třeba v myti rukou....mi moc dospele neprijde....nehlede na to že podle všech zprav co zde byly proteus zpusobuje u lidi spiše potiže močove...
a pokud bych dle vašich slov mela nemocny cely chov a tak snadno se to prenaselo na lidi...tak asi nebudu schopna si i s detmi jezdit na vylety...


dokonce ani činčilky ktere si odvezla veronika prokazatelne prujem nemely...
po celou dobu co zde byly ubytovane vedela prubezne minlub o tom jake maji vahy...že nejsou kolisave...nicmene nepribiraji jak by mely ale pomalu....
vzhledem k tomu že nemely zadne potiže ,koprologie čista...a tu mela podle svych slov i veronika..dokonce dvakrat...nikdo z nas tomu neprikladal zadny jiny vyznam než ten že nebudou do chovu...
pokud mela minlub informace ktere ja ne...mohla me pozadat o vyter...činčilky byly jeji....tedy sem je neprodala

vzhledem k počtu činičlek ktere ode mne šly...a byly v poradku...me osobne zaraži spiše nahodnost tohoto pripadu...
pokud se nekdo pozastavuje nad čisly tech kteri sem hlasi činčilky v poradku pak se ani nedvim tem kteri se neozvali vzhledem ke zdejši reakci a prekrucovani...ba naopak...sama jim doporučuji at to nedelaji...nebo budu napadani a obvinovani tež

nicmene si myslim že i ve zdejši společnosti by se mely dodržovat nejaka pravidla...pokud tedy neni napadani a osočovani bez podkladu či dukazu,za ktere se fotky ktere si vysvetlite po svem považovat važne nedaji, již natolik bežne že to nikoho ani nazaraži [-X

pak je mi ale cele společnosti važne lito

Napomenutí- osobní inzultace!

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”