Prodejna

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

akrubek

Prodejna

Příspěvekod akrubek » Stř Zář 07, 2005 12:52

Ahojky...rád bych se zeptal,zda-li někdo neví o nějaké spešl prodejně pro činči v Praze,kde toho maj co nejvíc,protože ve většině zverimexů mi to přijde, že to je hlavně pes a kočka a pro hlodavce je tam kousíček a pro činči z toho ještě zlomek:o((( Předem dík za tip..

Disable adblock

Zolty

Re: Prodejna

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 17:38

ahoj, já jsem pořizovala věci pro Sašu v petcentru v Galerii na Butovicích.. nic závratnýho tam nemaj, ale to nejhlavnější tam seženeš: krmivo, seno, vitamíny, písek, domky, napaječky, knížku, klec, dřívka... atd.. a jednu činčilku tam i maj, ale je tam sama v akváriu, bez domečku :(

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Re: Prodejna

Příspěvekod Ina » So Zář 10, 2005 11:10

Zolty napsal:ahoj, já jsem pořizovala věci pro Sašu v petcentru v Galerii na Butovicích.. nic závratnýho tam nemaj, ale to nejhlavnější tam seženeš: krmivo, seno, vitamíny, písek, domky, napaječky, knížku, klec, dřívka... atd.. a jednu činčilku tam i maj, ale je tam sama v akváriu, bez domečku :(

Samozrejme, jako ve vetsine prodejen:-( cinci v akvarku. Pak se nemuzem divit, ze se nektery lidi tim inspirujou a cincilu jsou schopni doma strcit take do akvarka. Uz jsem se s tim bohuzel i setkala:-(

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Zář 10, 2005 13:16

Je nutno to brát jako přechodné opatření ve zverimexu, že jim nemůžou dát takový prostorový luxus jako my doma. Proto by se začínající chovatel měl informovat i mimo daný zverimex. Bohužel prodávané klece nazvané KLECE PRO ČINČILU prostorově neodpovídají činčilím nárokům. Nejlepší je nic nekupovat, ale vyrobit, moc se mi líbí, co má Alice, činči v almaře http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... 0097&pos=1. Je to velmi estetické. :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”