Talismany

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Talismany

Příspěvekod Kobylatko » Po Bře 04, 2013 21:17

Hojky tak když už jste to tu nakously :D .Tak jaké máte talismany?Já pentagram a kovové koníčky na kožence na krk.Jako malá sem měla plyšového kocoura kterýho sem tahala snad všude kde to šlo,ted odpočívá na posteli :lol: .

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Talismany

Příspěvekod Terezka » Po Bře 04, 2013 21:20

Správné téma :). Jak jsem psala ve vedlejším tématu, mám malé tygří oko, co nosívám v kapse kostýmku. Pak už asi nic zvláštního, na talismany se moc nesoustředím. Pak spíš dám na pověry a snažím se vstávat pravou nohou z postele, když vidím popelářský vůz, napíšu nohou čtyřku :-D neptejte se mě proč, někdo mi to říkal.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Re: Talismany

Příspěvekod silva » Po Bře 04, 2013 21:28

Jak jsem napsla - malý plyšový méďa z vítání občánků a teď když někam jedem, tak s sebou beru jeho mladšího bráchu - ten na nás smutně koukal v jednom sekáči, tak jsme ho vzali, aby mu nebylo smutno. Medvídek je medvídek.
Když začínají ústní maturity, tak mám vždycky pytlík tremlovaných minerálů a moje "děcka" si vytáhnou jeden pro štěstí. A já je pak pozoruju, jak mluví a většina z nich v ruce žmoulá kamínek. (Učím na SŠ a většinou mám maturitní ročníky :D .)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Talismany

Příspěvekod Wulfina » Po Bře 04, 2013 22:19

Talisman? No, nejspíš snubák :x
Nic víc u sebe stálého nenosím...

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Talismany

Příspěvekod Lenca » Po Bře 04, 2013 22:30

mám od 14ti let řetizek s anchem, který nosím od té doby pořad, tak asi to je muj talisman.Jinak si na to moc nepotrpim :)
Pověrčivá taky nejsem,ale vždy ráno ze dveří vyjdu pravou nohou :D jednou nám s kamarádkou přeběhla černá kočka přes cestu a 5min na to nám do deštníku bouchl odraz blesku ze střechy :lol: větší šok jsem nezažila :D naštěstí se nám nic nestalo ani jsme se nepo...:D a nedavam vinu kočičce :D ještě ten den se kamoška vybourala na motorce,ale taky se ji nic nestalo :lol: to byl den

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Talismany

Příspěvekod tarja666 » Út Bře 05, 2013 15:00

Tak já také nosím na krku Ankh - na řetízku, ze stříbra, vždy jsem tento symbol měla ráda. Moc se mi líbí jeho význam a chtěla jsem si ho nechat i vytetovat :D jinak ho nosím cca od 14ti, kdy jsem ale měla jiný, jen nějakou bižu. Bohužel se mi jednoho dne zlomil a můj tehdejší přítel mi koupil nový, který už se nezlomí :D Nosím ho pořád, kromě toho, kdy jdu do bazénu a podobně, to o něj mám strach. Proto nemá moc cenu mi kupovat jakékoliv přívěšky na krk, protože je stejně nevynosím :lol:

Jinak na pověry atd. vůbec nevěřím a když vidím černé kočičky, nejraději bych je hned šla pomuchlovat :D

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Talismany

Příspěvekod Kobylatko » Út Bře 05, 2013 16:23

Já mám kostěný irský kříž pak normální křížek skleněný který sem si dělala na praxi ve škole ale už ho nenosim protože nemá už význam co měl.Pak sem měla obrácený kříž :lol: též ze skla,né že bych byla nákej satanista ale měla sem ho ráda pak sem jezdila na konich a rozbil se .

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Talismany

Příspěvekod genca » Út Bře 05, 2013 18:18

Já mám krom již zmíněného živce od paní profesorky ještě prstýnek od holčičky, kterou jsem měla na starosti v oddíle... Je to jen plíšek, ale na zkoušky ho nasazuju :)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”