Jsou Vaše činči urážlivé?

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jsou Vaše činči taky urážlivé?

ne
2
18%
občas ano
7
64%
ano a často
2
18%
 
Celkový počet hlasů: 11

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Jsou Vaše činči urážlivé?

Příspěvekod camilla » Čt Zář 29, 2005 11:51

Naše Casyna si tento týden usmyslila, že na mě bude dělat smutný oči. Pořád sedí čelem ke gauči, kde většinou trávím čas, když přijdu z práce, a bez přestávky na mě čučí. Když se na ní podívám podruhý, tak už sedí na větvi, ale pořád čelem ke mně. Potom je zase na zemi a čučí a takhle se to opakuje. Dělá to hlavně po tom, co už nějaký ten pamlsek dostala. Občas jí dám ještě malinkatej kousek dobrůtky, ale když jí ho nedám, tak udělá něco strašně komickýho. Sedí na stejným místě, ale zády ke mně. A to i tehdy, když jdu kolem klece (většinou se totiž otočí, když jdu kolem). Taky se Vaše činčilky takhle uráží?

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Čt Zář 29, 2005 12:06

Přesně takhle se mi otáčí Lumpík. Ale nevím, jestli je uražený. :? Dělá to večer při venčení. Má své místo na rohu postele, tam sedává a rozhlíží se po Mrňousovi. Někdy je čelem ke mně, někdy zády... Je fakt, že když je ke mně čelem, tak mne pozoruje a jakoby odhaduje. Jakmile se podívám jinam, otočí se :? :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Zář 29, 2005 12:31

To Casy je opravdu uražená, asi rozumí tomu co říkám, jako: "Casy už jsi měla, tak toho nech!" apod. charliemu, tomu je to fuk, ten na dobrůtky moc není. jen do toho kousne a pustí to na zem, ať mu dám cokoliv. Chico ten je uraženej od tý doby, co jsme si pořídili Amálku. Sedí v koutě a když se přijde mazlit, tak ho podrbu za ušima 2-3x a jde pryč (dřív držel třeba 5 minut).

Avatar uživatele
Ivana_P
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: Po Črc 11, 2005 18:58
Místo/Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Ivana_P » Čt Zář 29, 2005 15:39

Taky mi to něco říká. :lol: To Ćiko, když jsme si pořídili další mladé činčiláky.... si pořád hraje na uraženého a důležitého. Je těžké ho občas dostat ven se proběhnout. Sedí zarputilé v rohu klece a kouká těma kukadlama a je na něm vidět, že si říká ,, Tak schválně, jak dlouho to vydržíte, já si počkám". :D

Disable adblock

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

urážení...

Příspěvekod Burýska » Pá Zář 30, 2005 18:29

To já nejsem uražená nikdy,skoro mi příjde,že mám krátkou paměť :lol:
Protože vyvádím po pokoji a seberu paničce např:notýsek s čísílkama pro ní nesmírně důležitý a dostanu vynadáno :( (jen malinko :D ) a pak už se s ní zase mazlím,když se na mě panička zlobí,že jsem něco udělala,tak se mi někam schová a nebo sedí někde v koutě a já jí pak vyhledávám a přímo chci její pozornost,máme se moooooooooooooooooc rádi :wink: :P
Burýska :P

Zolty

Příspěvekod Zolty » So Říj 01, 2005 12:52

Ivana_P napsal:Taky mi to něco říká. :lol: To Ćiko, když jsme si pořídili další mladé činčiláky.... si pořád hraje na uraženého a důležitého. Je těžké ho občas dostat ven se proběhnout. Sedí zarputilé v rohu klece a kouká těma kukadlama a je na něm vidět, že si říká ,, Tak schválně, jak dlouho to vydržíte, já si počkám". :D

no tak to je hodně podobný dnešku... jsem byla večer na koncertě a tak se Sašovi nedostalo každodenního vypuštění a když jsem dneska přišla, šel hned k vrátkům ( normálně v tuhle dobu spí :) ) a začal dělat rámus jako kdyby řikal:"včera jsem nebyl venku, tak já si to tedkon vyberu".. napřed jsem si řikala, že za chvilku zaleze do domečku, ale to škrábání, poskakování po dvířkách se nedalo vydržet, takže teď už tady kolem mě lítá.. a co je nejhorší?.. dneska zase přes večer/noc nebudu doma :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Říj 01, 2005 21:58

Zolty napsal:
Ivana_P napsal:Taky mi to něco říká. :lol: To Ćiko, když jsme si pořídili další mladé činčiláky.... si pořád hraje na uraženého a důležitého. Je těžké ho občas dostat ven se proběhnout. Sedí zarputilé v rohu klece a kouká těma kukadlama a je na něm vidět, že si říká ,, Tak schválně, jak dlouho to vydržíte, já si počkám". :D

no tak to je hodně podobný dnešku... jsem byla večer na koncertě a tak se Sašovi nedostalo každodenního vypuštění a když jsem dneska přišla, šel hned k vrátkům ( normálně v tuhle dobu spí :) ) a začal dělat rámus jako kdyby řikal:"včera jsem nebyl venku, tak já si to tedkon vyberu".. napřed jsem si řikala, že za chvilku zaleze do domečku, ale to škrábání, poskakování po dvířkách se nedalo vydržet, takže teď už tady kolem mě lítá.. a co je nejhorší?.. dneska zase přes večer/noc nebudu doma :lol: :lol: :lol:



budeš holt muset žehlit... :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 02, 2005 0:17

budeš holt muset žehlit... :lol:

dobře to dopadlo.. jsem dneska doma, takže žehlit budu jinde.. ty víkendy jsou holt plný, no.. :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”