Growieq a pomlouvání

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Simona Obrdlíková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: Ne Led 20, 2008 16:59
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simona Obrdlíková » So Črv 14, 2008 21:37

Nevím,co sem pletete pravopis,ale existují DYSLEKTICI. A Ti pravopis neřeší. To jste takoví znalci a tohle nevíte? Co když Žanda k této skupině patří? Náš malej dyslektik je, můj kolega v práci též a opravdu je jim fuk, jestli je tam měkké nebo tvrdé i/y atp. Takže to sem nepleťte a nejdřív si ověřte, jestli Žanda opravdu k takovým nepatří. A pokud ano, zaslouží si omluvu!!!

Disable adblock

Growieq
Nový uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: Ne Bře 30, 2008 13:25

Příspěvekod Growieq » So Črv 14, 2008 21:38

já myslím, že pozorný čtenář pochopil a, a tímto bych to považovala za uzavřené :? nemáme to zapotřebí

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » So Črv 14, 2008 21:39

I já jsem platil zálohu ... za všechny svoje činčily , 3 ... ;)
Naposledy upravil(a) Jesse dne So Črv 14, 2008 21:40, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » So Črv 14, 2008 21:39

Growieq napsal:já ale prvně počítala, že přijedu, ale tys mi nutila kamrádku (třeba v dobrý, což pochybuju, ale je to možný), že to bude snažší :? , moc dobře to přece víš

Nutila? Byla jsi z daleka a já ti napsala, že mám možnost. Ty ses mohla zmínit, že jedeš tehdy do liberce přez Turnov. Ale proč, když ti to někdo ulehčí,...

Disable adblock

orlando
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: So Črv 23, 2007 21:52

Příspěvekod orlando » So Črv 14, 2008 21:40

Plačková Kamila napsal:
mirdulinda napsal:a ještě jsem chtěla, tohle se netýká jen žandy, takže nám laskavě Kamilo neříkej co máme dělat :lol:

ale navážite se hlavně do ní


Asi víme proč...Kamilko, shoď růžové brýle a dívej se na věc realisticky a ne tak, jak bys ji chtěla vidět.
Co se týče pravopisu, třeba ti ho ještě na základní škole vysvětlí, víc si ho procvičíš, naučí tě diakritiku a bude krása tvoje příspěvky číst....;-)

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » So Črv 14, 2008 21:41

mirdulinda napsal:
Plačková Kamila napsal:
mirdulinda napsal:a ještě jsem chtěla, tohle se netýká jen žandy, takže nám laskavě Kamilo neříkej co máme dělat :lol:

ale navážite se hlavně do ní


Já nikoho nejmenovala a starej se o své, Žanda není nesvéprávná si myslím :lol:


Jenze je to kamarádka ty ses snad taky zastala

orlando
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: So Črv 23, 2007 21:52

Příspěvekod orlando » So Črv 14, 2008 21:43

Simono, ano, máš pravdu, jenže v téhlě diskuzi by byl dyslektik každý druhý... :roll: :?

Growieq
Nový uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: Ne Bře 30, 2008 13:25

Příspěvekod Growieq » So Črv 14, 2008 21:43

žanda napsal:
Growieq napsal:já ale prvně počítala, že přijedu, ale tys mi nutila kamrádku (třeba v dobrý, což pochybuju, ale je to možný), že to bude snažší :? , moc dobře to přece víš

Nutila? Byla jsi z daleka a já ti napsala, že mám možnost. Ty ses mohla zmínit, že jedeš tehdy do liberce přez Turnov. Ale proč, když ti to někdo ulehčí,...


nech toho, stejně víš jak to bylo, měj se papa :P

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » So Črv 14, 2008 21:44

orlando napsal:Jančo, ale tady se přece muví o samečkovi ne? Tak jaký porod...nebo se pletu?


To je sice pravda, ale flora to napsala obecně... a tohle je jeden z objektivních důvodů, proč je váha důležitá. Menší samec není až takový problém, ale pouze pokud má hodně velkou samici - aby miminka byla větší. Jinak by všechny samičky zase byly rizikové. Jiný problém nastává, když je samec tak bujnej že u samičky hodně hubne, což se ale pozná opravdu jen když na to dojde.

Takže nemůžu než souhlasit s postupem holek - Když měl Kryštof 450, nebyl pro chov nejvhodnější a když prodat, tak jen na mazlíka. Když ale změnil prostředí a začal prospívat, nebyl už důvod proč ho nedat do chovu - pro jistotu ale s velkou samicí, když je váhově takhle "na hraně". I kdyby si ho někdo na toho mazlíka koupil a on takhle vyrostl až u nového majitele, tak věřím že by holky klidně souhlasily s tím, aby šel do chovu. Až následně se ale zjistilo, že je moc náruživej na to, aby mohl být v klidu se samičkou, a tak bylo třeba ho přece jen oddělit.. To se prostě v chovu stává, to není že se předem člověk rozhodne že tohle miminko a tohle miminko půjdou k sobě, až vyrostou - okolnosti se prostě mění a správný chovatel se jim musí průběžně přizpůsobovat.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » So Črv 14, 2008 21:44

orlando napsal:
Plačková Kamila napsal:
mirdulinda napsal:a ještě jsem chtěla, tohle se netýká jen žandy, takže nám laskavě Kamilo neříkej co máme dělat :lol:

ale navážite se hlavně do ní


Asi víme proč...Kamilko, shoď růžové brýle a dívej se na věc realisticky a ne tak, jak bys ji chtěla vidět.
Co se týče pravopisu, třeba ti ho ještě na základní škole vysvětlí, víc si ho procvičíš, naučí tě diakritiku a bude krása tvoje příspěvky číst....;-)


chci te opravit mozna mne to nauci na stredni a mozna mi to tam vysvetli a ja zandu znam vidim ji takovou jaka je je to fajn holka co miluje svoje cincily proto prodala chrise na mazlíčka a ne do chovu

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » So Črv 14, 2008 21:46

mirdulinda napsal:Floro : tady nemůžeš nic protože tě chtějí hned vyštípat, se podívej kdo tady taky zůstal..........Všichni jsou fuč


A víš proč jsou fuč? právě proto jaký tu jsou lidé, jak jsou zlý. Tohle co se tu právě děje, to je odrazuje! Já taky končim s moderátorstvím, jen Vašek nemá čas na to, aby mě tohoto "privilegia" zbavil. A proč? Protože lidi jsou zlý, člověk se snaží pomoct a pak přijde někdo a celé to překroutí!

Growieq - Právě proto, že vim jak to bylo. Řekla jsi mi o této možnosti až po tom, co jsi byla doma. bylo vidět, jak jsi o myšáka stála.
Naposledy upravil(a) žanda dne So Črv 14, 2008 22:00, celkem upraveno 3 x.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » So Črv 14, 2008 21:48

:roll: Tolik lidí je tu najednou proti Zande a Martine , a kdyz se ozve nekdo na jejich obhajobu , dostane kamenem do hlavy , viz Kamca ...
Ja se taky docela bavim :D , jak se tu najednou - nahodou nakupilo tolik lidi , co ?

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » So Črv 14, 2008 21:48

ahoj vsem. Do hadky vstupovat nebudu, netyka se me.

Jen k tem zaloham - kupuju cincilky z Rakouska od velmi dobrych chovatelek (alespon myslim) a vzdycky chteji bud zalohu (50 euro) nebo rovnou celou sumu hned po narozeni miminka... Potom me kazdy tyden informuji, jak se mimino ma, kolik ma gramu a posilaji fotky.. Myslim si, ze je to fer. Ja osobne zalohu schvaluji, je to proste jistota - ALE jen u známých chovatelů, o kterých je známo, že mají velmi kvalitní činčilky. Úplně cizímu člověku, který nemá ani WWW stránky bych peníze dopředu neposlala..

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”