sprostá slova

Zde vás informuji o změnách a aktualizacích na webu případně o všem, co se netýká přímo činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

sprostá slova

Příspěvekod martej » So Bře 10, 2012 20:42

Prosím zkuste používat méně silná slova :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Maartyy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: Stř Ún 01, 2012 7:39
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Maartyy » So Bře 10, 2012 20:56

Tomu co jsem použil říkáš silná slova? To jsem se ještě hodně krotil. Jestli za tohle mám napomenutí tak prosím moderátora aby se někdy podíval i na jiné fórum a pak znovu zvážil co jsou silná slova ;-)
BTW: Nepoužil jsem žádné slovo které by se například nevyskytovalo ve filmech vhodných od 13 let ( tam kde jde vidět krev, ale nikoliv "ňadra") Každopádně hodlám psát tak jak mi klávesnice přišla pod ruku a pokud dostanu BAN nebo něco takového žíly mi to nevyrve ;-)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod minlub » So Bře 10, 2012 21:02

To že se jinde používají vulgární slova neznamená, že se budou používat zde. Už se to tu řešilo několikrát a myslím, že vše lze napsat slušně. Pravidla tu nejsou jen na okrasu a ostatní se je snaží respektovat tak prosím o to samé.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod martej » So Bře 10, 2012 21:03

Tyto slova opravdu není vhodné ve veřejných fórech používat. Vše se dá říct jinak a chodí sem děti. To že se některým způsobem mluví v televizi, na veřejnosti a jinde, není směrodatné. Myslím, že nechceme tolik, a pokud je někomu za těžko se vyjadřovat slušně, tak k tomu nemám co dodat. :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
Maartyy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: Stř Ún 01, 2012 7:39
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Maartyy » So Bře 10, 2012 21:05

Nejsem Mirek Dušín a dělat kvůli tomuhle povyk i když jsem nikoho nenapadl......pročpak tady potom vznikají hádky a rozbroje? [-X

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod minlub » So Bře 10, 2012 21:15

To, že to nebylo mířeno proti uživateli fóra neznamená, že nebyl nikdo napaden a měl by jste mít vyjímku. Jestli Vám připadá normální takto mluvit, prosím, ale zde je tento styl vyjadřování proti pravidlům a ty by se měli dodržovat.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » So Bře 10, 2012 21:16

To je fakt sprostě bysme mluvit nemuseli :wink: ,člověk se kolikrát v takové situaci neudrží ale udělejme to pro naše činčilky :wink: .Třeba napišme:Zasloužily by fakt facku,ty kačeny hloupý a zlýho smajlíka :evil: ,a každý hned ví co jsme mysleli :wink: .Já tohle forum mám rada a nerada bych aby sem chodilo ještě méně lidí než ted kvuli nějáké hloupé náně :( .Holky od nás z dědiny maj,no ještě přes 13 jim nebylo a pro svou činču by snesly modrý z nebe :D pomáhala sem jim vybavit klec i udělat domeček.

Avatar uživatele
Maartyy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: Stř Ún 01, 2012 7:39
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Maartyy » So Bře 10, 2012 21:30

Omlouvám se tedy za použití výše použitých výrazů a zavazuji se tímto k jejich dalšímu nepoužívání či nepoužívání výrazů jim podobným. Ovšem použití těchto použitých výrazů se dá řešit i jinak než použitím napomenutí za použití červeného písma pod příspěvkem namísto použití například často používaného automatického cenzurování. Poté by moderátoři nemuseli používat použitých prostředků, jejichž použití si mnoho lidí používající toto fórum přeloží jakožto útok na svoji osobu za použití nepřiměřené síly, především protože většina použitých výrazů nebyla takové povahy, aby potřebovala použití použitého rudého písma a naznačení že osoba která tyto výrazy použila neumí snad číst, nebo je tak nepoužitelná že si nečte pravidla fóra které se rozhodne používat a potvrdí svým kliknutím při registraci jejich používání. :oops:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: sprostá slova

Příspěvekod martej » So Bře 10, 2012 21:52

Už se to tu jednou řešilo, žádný slovník dělat nebudeme, výrazů je hodně a každé slovo se dá ještě skloňovat. zvýraznění napomenutí je kvůli tomu, abyste si toho všiml. Není to útok, ale forma upozornění na to, že jednáte proti pravidel. Díky tomu víte, co děláte špatně a příště se toho můžete vyvarovat, jiný účel to nemá :wink:

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: sprostá slova

Příspěvekod Reňaaa » So Bře 10, 2012 21:54

Nechápu, co se tady jako řeší teď...jsou nějaké pravidla a ty jsou tu od toho aby se dodržovaly. Vím, že vás štve, jak kdo zachází se zvířaty, ale nadávkami zvířeti nepomůžete :wink:

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sprostá slova

Příspěvekod Vaclav » Po Bře 12, 2012 13:11

S moderátory se nehádejte :) Sprostá slova nepoužívejte

Disable adblock


Vrátit se na “Informace”