!!!Duplicitní účty - varování!!!

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

!!!Duplicitní účty - varování!!!

Příspěvekod romana » Pá Črv 25, 2010 14:10

Vzhledem k velkému množství duplicitních účtů, jsme se rozhodli učinit tato opatření:

1. Do 4. 7. 2010 do tohoto tématu nebo na SZ moderátorů, napíší všichni uživatelé, kteří používají více účtů na jedné IP adrese odůvodnění, jaký k tomu mají důvod, a který účet si chtějí zachovat. Pokud tak neučiní, budou jim zablokovány všechny uživatelské účty a IP adresy.

2. Po výše uvedeném datu, bude platit nové pravidlo, pro zakládání duplicitních účtů, které zní: „Při založení nového uživatele ze stejného PC (stejné IP adresy), je nový uživatel povinen okamžitě uvědomit moderátory fóra a uvést důvody založení nového uživatelského účtu. V případě zjištění, že takto neučinil, bude uživatelský účet, včetně IP adres bez varování zablokován.

Disable adblock

Avatar uživatele
neprodejny vzorek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: Po Srp 13, 2007 8:50
Místo/Bydliště: Lázně Bělohrad nebo Mostek (TU)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neprodejny vzorek » Pá Črv 25, 2010 14:36

A co mají dělat uživatelé, jejichž poskytovatelé připojení používají stejnou IP adresu pro více lidí (obec, knihovna)?

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črv 25, 2010 14:44

neprodejny vzorek napsal:A co mají dělat uživatelé, jejichž poskytovatelé připojení používají stejnou IP adresu pro více lidí (obec, knihovna)?


Pokud vím, tak to není tvůj případ, ale abych odpověděla i ostatním. Pochybuji, že se sejdou dva uživatelé činčila.com v jedné knihovně a už vůbec pochybuji, že se sejdou dva lidé, kteří mají stejný styl psaní, stejné názory, a náhodou se přihlásí v době, kdy je nějaká hádka, a nebo se něco řeší ;-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Črv 25, 2010 17:36

Tohle téma spíš patří do informací. :roll:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Črv 25, 2010 17:41

Martej napsal:Pokud vím, tak to není tvůj případ, ale abych odpověděla i ostatním. Pochybuji, že se sejdou dva uživatelé činčila.com v jedné knihovně a už vůbec pochybuji, že se sejdou dva lidé, kteří mají stejný styl psaní, stejné názory, a náhodou se přihlásí v době, kdy je nějaká hádka, a nebo se něco řeší ;-)

Na to bych si dovolila reagovat, že je tady několik uživatelů z jedné školy a stačí si sednout ke stejnému počítači (např. v učebně) a je to, stejná IP adresa, dokonce IP adresy. Dále někteří poskytovatelé (např. UPC) internetového připojení mění/měnili uživatelům IP adresy, aniž by si toho uživatelé všimli, prostě jim je prohodili ... toho jsem si všimla, když jsem kdysi dělala moderátora, že lidé, aniž by se znali, aniž by byli ze stejného města, psali ze stejných IP adres, samozřejmě s odstupem času. Takže než začnete něco rušit, bylo by dobrý se dřív dotázat uživatelů.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Pá Črv 25, 2010 17:59

Nemáme v plánu kontrolovat všechny uživatele a dělat nějaké hromadné čistky, jedná se předvším o "rýpaly", kteří nejsou schopní svůj názor napsat pod svým uživ. jménem a zákládají si účelově nové už. jm. pod kterými napíší 2-3 příspěvky a pak si založí další. Je to pořád dokola a myslím si, že je čas s tím něco udělat.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Pá Črv 25, 2010 18:00

a co třeba když má někdo dynamickou IP adresu? Co ten má dělat, co když mu zrovna přiřadí od někoho z fóra, lidi kolikrát ani neví že mají dynamickou IP...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Črv 25, 2010 18:04

No jasně, wifi :) pokaždé ti to přiřadí jinou adresu z určitého rozsahu. Nevylučuje se, že příště tu samou dostane taky návštěvník tohohle fóra na stejné wifi síti v jinou dobu, např. eduroam (akademická síť).

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Pá Črv 25, 2010 19:40

my máme doma přes wifi připojení a máme stálou Ip adresu, je to podle toho od koho Net máš...pokud to jsou nějací neschopní lidé tak potom to je oničem no.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črv 25, 2010 21:18

Terezka napsal:No jasně, wifi :) pokaždé ti to přiřadí jinou adresu z určitého rozsahu. Nevylučuje se, že příště tu samou dostane taky návštěvník tohohle fóra na stejné wifi síti v jinou dobu, např. eduroam (akademická síť).


terezko, už sem to tu psala...je to hned třetí příspěvek. Rozhodně nebudeme bezmyšlenkovitě někoho mazat. I ja sama mám více ip adres.Jedná se hlavně o ty lidi, kteří mají dlouho svůj účet a pak když se ztrhne nějaká hádka, vytvoří si nový, aby nikdo nezjistil, že to právě řekl on.
Myslím, že se opravdu nemusíš bát toho, že bysme tě vymazali jen kvůli tomu, že si se třema lidma byla příhlašena na síti eduroam ;-)

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » So Črc 10, 2010 21:38

K dnešnímu dni jsme zablokovali tyto uživatelské účty:

Bes
Barney

jedná se o uživatele, kteří dostali trvalý BAN a nerespektují ani nadále pravidla fóra.

Dále uživetelé

Hanča
Olča
Nelly
TrAnCeR4EVER
blincoe
luccash
jaji-nka
verča
minlub
minonka1983
OkoTygra
DnesZemres
Majda.Vranova
*markony**
Vignette

mají poslední možnost do pondělí 12.7.2010 vysvětlit své duplicitní účty, pokud tak neučiní, po tomto datu budou všechny výše uvedené účty zablokovány.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Ne Črc 11, 2010 21:27

Uživatelka Bes nedostala BAN za pomlouvání fóra na cincile.eu, ale za duplicitu účtu. Bibinka- Betty - Bet - Bes je ta a samá osoba, a to slečna Alžběta Benešova ( http://mimazlicci.blog.cz/ ). Tento BAN je již třetím v pořadí tohoto uživatele. BAN dostala za nevhodné chovaní, urážení, napadání ostatních uživatelů a teď za duplicitu účtu.
Před 14 dny jsem psala upozornění, že všichni, co mají duplicitní učty, ať se ozvou mně a nebo kterémukoliv jinému moderátorovi. Neozval se nikdo, až na pár uživatelů po vyvěšení duplicitních účtů. Bes se neozvala. Po dohodě moderátorů a admina jsme se rozhodli, že ti, kteří už jednou BAN dostali, budou rovnou, bez řečí, opět vyhozeni. Jednaní z naší strany je dle mého názoru fér.
Šanci dostali všichni stejnou, ostatní uvedení v příspěvku výše, kteří se nám zatím neozvali, mají možnost podat své vysvětlení do dnešní půlnoci. Není možné tu donekonečna přehlížet problém tady velmi častý, a to zakládání více účtů jedním uživatelem.
I když si slečna Bes myslí, že jsme ji zablokovali účet neprávem a tím ji poškodili, a má názor, že jsme bezcharakterní vedení, myslím, že pro úplné vysvětlení by bylo dobré zveřejnit příspěvek, který napsala na www.cincila.eu. Myslím, že si každý udělá svůj názor, když porovná příspěvek, který napsala zde v inzerci, a který napsala na činčile.eu. Uvádím obě citace.

Citace z cincila.eu:
"Gratuluji a přeji aby se zde sdružovali všichni dobří chvatelé a mazlíčkáři a aby cincila.eu převzala žezlo od cincila.com ohledně návštěvnosti a viditelnosti na netu. Protože nakoupit si činčily od jednoho zahraničního chovatele a tím pokračovat v jeho prestižním chovu umí každý a to není žádné umění a proto by si takový člověk neměl na prestižního chovatele hrát a všechny ostatní co nemají takové činčily brát jako za méněcenné a tak se k nim dle toho chovat. tím myslím tamější vedení,které přispívá k úpadku .com a kdyby nebyli na vyhledávačích na netu v první řadě tak by upadli už dávno. Good luck .eu"

Citace z cincila.com:
Moderátorkám: můžu se sem přihlásit odkudkoliv,takže vám ban moc nepomůže a jediné čeho docilujete je to že mi kazíte odběr mláďat. Jen jsem zde inzerovala a do diskuze nenapsala ani písmeno tak nevím co vás opět chytlo. Nechápu jak Vás Václav mohl udělat moderátorkami a doufám že všichni co jsou tady časem zjistí,že sice máte prestižní chovy činčil a umíte poradit s chovem,ale jako lidi se chovat neumíte.Sbohem


Každý uživatel je odpovědný za své jednání a pokud není ochotný respektovat pravidla fóra, pak musí počítat s vyvozením patřičných důsledků.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Po Črc 12, 2010 7:54

Ať klidně dostanu Ban nebo jak se tomu říká...
Ta uživatelka,která pomlouvá cincila.com nemá ani trošku sebeúcty... Hraje na dvě strany a pak moderátorům píše o charakteru...
Dobře , že je smazaná. Já sem chodím ráda a nikdy bych o tomhle foru nic neroztrubovala...
S těma duplicitníma účtama jste to udělaly dobře :)
Jent tak dál :)

Jamadajah

Příspěvekod Jamadajah » Po Črc 12, 2010 10:31

Bes píše: Kačenko, když o tom nic nevíš tak drž ústa. Já jsem byla na cincila.com dlouhou dobu a co se tady děje je tvrdá politika do který ty vůbec nevidíš....

Romanko,takže ty jsi to byla..... nelži prosímtě že jsi až teď po mém příspěvku teprve zjistila že je to duplicitní účet bylo ti to jedno dokud jsem se tě nedotkla,že...... pokud jde o mě stojím si za svým. Nejdřív mě napadlo se omluvit a omluvila jsem se,ale teď když vidím že se pořád chováte tak namyšleně, tak mě to hned přešlo. Nevím co si o sobě myslíte,že tady vyhazováním a ničením ostatních chovů zůstanete chovatelky jen vy a všichni budou chodit za váma pro radu nebo co? Na nikom vám nezáleží jen na sobě a chcete se dostat na špičku. Nikomu bych nepřála nic špatného,ale vám přeji dny ty nejhorší dny aby se vám v chovu vůbec nedařilo a museli jste skončit protože svým chováním si absolutně nezasloužíte být mezi chovateli na špičce ale někde dole kde vás není ani vidět. Přivlastnili jste si fórum jen svým vtíráním Vaškovi,kterej je tak slabej že ani nemá na to vás nějak usměrňovat. Spousta lidí už zjistila že s váma to nemá cenu se handrkovat a raděj se před vámi a schovávají aby nedopadli jako všichni nováčci které hned vyhodíte. Spoustu projektů jste okopčili Seppovi a vydávate je za svoje a všichni vám to věří. A jestli mám být tady největší škoditel fóra tak jen proto že nejsem jako ostatní a nebojím se vás a rozhodně nebudu zticha nad vašimi tichými dohodami. Pro mě jste jenom ženský co si myslí,že všecky odrovnají a budou jediní chvatelé činčil a všichni si budou brát činčily od nich. Jenže tak to nikdy nebude už tím jak svoje činčily předražujete je dostatečný důkaz že si myslíte jak máte prestižní chovy,ale to není vaše zásluha ale zásluha zahraničních chovatelů kteří vám je "podali na stříbrném podnose"... Přesně jako moje kámoška co si brala Ocicatku od chovatelky, která jí poslala průkaz původu až po tom co ji vykastruje aby odrovnala konkurenci a všichni si brali kočky jen od ní. Nejenom že lidi nemají možnost v ČR je kvůli ní množit,ale ona sama má chov nemocní 3mi nemocemi a k tomu se už nepřizná a prodává koťata za draho a k tomu nemocné. Tak to je přesně váš případ. Kdyby jste mohly tak ty činčily taky necháte vykastrovávat aby jste byly jediné chovatelky... Věřím že proto spoustu činčilek vzácných mutací prodáváte pouze na mazlíky a tvrdíte že to má nějaký důvod jako malá váha a podobně...a proto všem chovatelům tady dáváte ban aby jste odrovnali konkurenci... Každá činčilka může mít malou váhu v mládí a časem přibrat na normální váhu. Mě taky tvrdili že můj křeček bude nechovný že má malou váhu,ale vyrostl a má stejnou váhu jako všichni ostatní... takže tak. A přivezete si klidně nemocný činčily a nikomu nic neřeknete a bez prohlídky atd. Sorry ale tohle chovatelé nedělají. A proč vím že byli nemocný??? Protože jsem byla u někoho kdo měl odchov od vás....
Už ani nevím co bych napsala jsem naštvaná,že to tady vedete tak mizerně a každý je vám proti srsti. Lituju nováčky se kterýma hned zacloumete od začátku ale pořád budete tvrdit jak to máte všecko podchycený. Ti co tvrdí že to tu funguje jsou jen vaše kámošky. Nic proti ale já si počkám až to tu upadne úplně... Moc se těším na to až vy se budete doprošovat na jiném fóru aby vás pustili mezi chovatele. Nazdar.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Po Črc 12, 2010 10:34

Vy to banujete na nickname? Banujte to na Ip adresu.
Naposledy upravil(a) Reňaaa dne Po Črc 12, 2010 10:54, celkem upraveno 1 x.

Jamadajah

Příspěvekod Jamadajah » Po Črc 12, 2010 10:50

ReŇo hodne ti záleží na mém banu? :)

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Po Črc 12, 2010 10:54

neee to nebylo na přímo tebe ale myšleno tak celkově ať u nejsou hádky..

Jamadajah

Příspěvekod Jamadajah » Po Črc 12, 2010 11:10

nemusíš se bát oni banují vše :) i IP adresu

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Út Črc 13, 2010 21:45

Aháááá, tak ona se nám na činčilu.com dostala i politika...Tak to pak jo. :)

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Út Črc 13, 2010 21:49

[ Lituju nováčky se kterýma hned zacloumete od začátku ale pořád budete tvrdit jak to máte všecko podchycený. Ti co tvrdí že to tu funguje jsou jen vaše kámošky. Nic proti ale já si počkám až to tu upadne úplně... Moc se těším na to až vy se budete doprošovat na jiném fóru aby vás pustili mezi chovatele. Nazdar.[/quote]

Co se týče nováčků, tak pokud vím, pořád se sem napojujou nový a nový lidi...:) Oč Ti jde? Seš škodolibá a hnusná. Nejsem ničí kamarádka tady z fora. Jsem jen uživatel,kterej sem už nějaký pátek chodí a za rady je vděčný, jak jsem výš psala, tak někdy je to přehnané,ale i tak za rady jsem ráda. Mě spíš příjde, že ty jediná tu máš problém, že ty jediná jsi nespokojená z toho důvodu , že Tě někdo v něčem prokoukl. Mysli si o mě co chceš, seš mi naprosto ukradená. Jen mi nedalo se neozvat. Jediný v čem máš asi pravdu, že do spousty věcí nevidím,ale tvůj ´´problém´´ je tak prokouknutelný, že mi to prostě nedalo :)
Měj se krásně a dál směle pomlouvej :)

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Út Črc 13, 2010 22:51

bibino nejak nechapju proč se sem porad vraciš když com. tak nesnašíš... Myslím že o tvoje stupidní výlevy nikdo nestojí..Když se tu někomu nelíbí tak ho tu nikdo nedrží... Už sem tadyk 4 roky a vždycky když sem ze začátku potřebovala pomoct mi pomohli...

roko20
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: So Led 30, 2010 20:43
Místo/Bydliště: mlada boleslav

Příspěvekod roko20 » Čt Črc 15, 2010 9:36

ja mam tež dva učti z jednej IP jeden je moji přitelkyni snad nema pravo každy na vlastni učet

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Črc 15, 2010 10:22

Proboha,to už snad ani neni možný. Jak Velmi Křehký Vztahy :roll: .

Jamadajah napsal: A proč vím že byli nemocný??? Protože jsem byla u někoho kdo měl odchov od vás....


Prosimtě Bibinko,mohla by jsi mi říct,co mě čeká za takových 5-6 let ? Ty seš vševěd,že fakt koukám.Si byla u někoho,kdo od někoho a z toho si usoudila,že někdo má to a to ? Umíš kolem sebe házet taky něčim jinym,než jenom drbama a špínou ? Myslim si,že tohle ti tady nikdo nesežere.Trapárna. Nemyslim si,že seš TY správnej člověk,kterej by tady měl kázat o chovu činčil Romaně nebo Martině ,který byly v tu dobu,kdy sis křížila pink white x pink white v terárku,uplně jinde ;).

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Čt Črc 15, 2010 12:01

roko20 napsal:ja mam tež dva učti z jednej IP jeden je moji přitelkyni snad nema pravo každy na vlastni učet


Samozřejmě, že každý má možnost si založit vlastní účet. Poté stačí jen sdělit, že z jedné IP adresy se přihlašuje více uživatelů a je vše v pořádku.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”