Filmy - jaké máte rádi?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Pá Dub 06, 2007 11:53

:lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Dub 07, 2007 0:06

Já seriály nesleduju vůbec, při mojí práci by mi vždy něco uniklo a pak to nedávalo smysl. Ale na co můžu čumět furt, to je Monty pythons. Teď jsem si sehnal komplet Flying circus, a myslím že nic jiného by nebylo třeba, může to jít dokola :lol: .

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » So Dub 07, 2007 12:24

STYRO napsal:Já seriály nesleduju vůbec, při mojí práci by mi vždy něco uniklo a pak to nedávalo smysl. Ale na co můžu čumět furt, to je Monty pythons. Teď jsem si sehnal komplet Flying circus, a myslím že nic jiného by nebylo třeba, může to jít dokola :lol: .


Ja televiziu vobec nesledujem. Casto prejde aj niekolko mesiacov kym ju zapneme.ale britsky humor mozem vzdy.Monty Python, Cerveny trpaslik, The fast show, French and Saunders, Absolutely fabulous..... To si ale stahujem z netu alebo si objednavam DVD. V titulkoch to znie priiiiiiiiserne.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Ne Dub 08, 2007 12:00

ja som si v celku oblubila.....na NOVE vymenu manzeliek a tiez ordinacia v ruzovej zahade :D :lol:
ked stihnem rada si to pozriem... :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
janielik
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: Stř Ún 21, 2007 10:32
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod janielik » Út Dub 10, 2007 8:47

A videli ste niekto The Lakehouse (Dom pri jazere) - Sandra Bullock a Keanu Reeves.

Ja som sa do toho filmu uplne zamilovala :oops:
...a aj soundtrack je skvely...

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Stř Dub 25, 2007 18:14

star dance ( oprava - BAJLANDO) - otřesný pořad, hrůza děs ... 3 hodiny voničem :-(
kdyby na nově dávali v hlavním čase soutěž v plivání do dálky, tak na to lidi budou taky čumět :-( Fakt hrozný, když bylo něco podobného na ČT , tak moc lidí nesledovalo ....
Naposledy upravil(a) PETE.cz dne Stř Dub 25, 2007 21:03, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Dub 25, 2007 19:02

PETE.cz napsal:star dance - otřesný pořad, hrůza děs ... 3 hodiny voničem :-(
kdyby na nově dávali v hlavním čase soutěž v plivání do dálky, tak na to lidi budou taky čumět :-( Fakt hrozný, když bylo něco podobného na ČT , tak moc lidí nesledovalo ....
ty jsi nechodil do tanečních že? pro mě je to zas nostalgická vzpomínka :P

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Stř Dub 25, 2007 19:22

já jsem to taky sledovala se zatajeným dechem.. a myslím, že choreografové si zaslouží velkou pochvalu.. bylo to super.. 8) teda alespoň pro mě.. :P

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Stř Dub 25, 2007 19:28

:) me se ted strasne zalibil novy porad BAILANDO,je to sice taky tanecni,ale libi se mi ze tam je hrozne moc lidske solidarity.z hodne lidi si tam muzeme vzit priklad :) a musim se priznat,ze jsem si i pobrecela :cry:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Stř Dub 25, 2007 19:36

čaky napsal::) me se ted strasne zalibil novy porad BAILANDO,je to sice taky tanecni,ale libi se mi ze tam je hrozne moc lidske solidarity.z hodne lidi si tam muzeme vzit priklad :) a musim se priznat,ze jsem si i pobrecela :cry:


já myslím, že jsme mluvili o tom.. jiný taneční pořad v hlavním čase na nově není.. teda pokud vím.. :) A je to fakt božíí..

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Stř Dub 25, 2007 19:43

:lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Dub 25, 2007 19:44

Denča Bártková napsal:já jsem to taky sledovala se zatajeným dechem.. a myslím, že choreografové si zaslouží velkou pochvalu.. bylo to super.. 8) teda alespoň pro mě.. :P
pro mě též (Start Dance), proto jsem čekala co bude za pořad Bailando... jen mě štve že byl tak dlouhy a každou chvíli tam vrzli reklamu :evil:
když někdy v minulosti byly třeba záznamy z těchto soutěží na čt2 tak to bylo v dost blbý časy a nebo bez reklamy, tzn. nestihla jsem se mrknout... :cry:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Stř Dub 25, 2007 20:34

jasně, popletl jsem to , myslel jsem tu hrůzu na nově - prostě 3 hodiny reklam , vyplněné nějakým tím tancováním .. Vám nepříjde divný a hnusný, že se někdo pakuje nad lidským neštěstím ? Příjem z reklam , z těch SMSek atd atd. Podávají tam ty příběhy tak jak to umí snad jen nova ( zpomalený záběry, mrazivá dojemná hudba na pozadí atd ) Jasně, výherce dostane nějaký prachy na tu pomoc, ale je to jen zlomek ....
takže žádný pomáhání ostatním, ale pakování TVnova.. Správně by nova měla dát prachy všem co se učástní a prakticky jí vydělávají prachy...
Prostě nesnáším tyhle podělaný soutěže na naší nejsledovanější stanici...
Třeba miss a jiné stupidní ankety a soutěže bych sestříhal do 10minut ......
Omlouvám se těm, kterým se to líbí, jen říkám svůj názor, že se mi nelíbí tohle medializování problémů, Nova by nepřispěla bez toho, aby to nezveřejnila na obrazovku a neudělala z toho megashow...
( jasně, je to celosvětový formát tohle bajlando, ale co je mi po tom :-) )
Ještě jednou sorry, jen říkám svůj názor

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Dub 25, 2007 20:43

PETE.cz napsal:jasně, popletl jsem to , myslel jsem tu hrůzu na nově - prostě 3 hodiny reklam , vyplněné nějakým tím tancováním .. Vám nepříjde divný a hnusný, že se někdo pakuje nad lidským neštěstím ? Příjem z reklam , z těch SMSek atd atd. Podávají tam ty příběhy tak jak to umí snad jen nova ( zpomalený záběry, mrazivá dojemná hudba na pozadí atd ) Jasně, výherce dostane nějaký prachy na tu pomoc, ale je to jen zlomek ....
takže žádný pomáhání ostatním, ale pakování TVnova.. Správně by nova měla dát prachy všem co se učástní a prakticky jí vydělávají prachy...
Prostě nesnáším tyhle podělaný soutěže na naší nejsledovanější stanici...
Třeba miss a jiné stupidní ankety a soutěže bych sestříhal do 10minut ......
Omlouvám se těm, kterým se to líbí, jen říkám svůj názor, že se mi nelíbí tohle medializování problémů, Nova by nepřispěla bez toho, aby to nezveřejnila na obrazovku a neudělala z toho megashow...
( jasně, je to celosvětový formát tohle bajlando, ale co je mi po tom :-) )
Ještě jednou sorry, jen říkám svůj názor





docela s tebou souhlasím na jednu stranu se mi to líbí, že se tam tancuje a vlastne to dělají pro někoho ,ale s tím hlasováním to podělaly (to už pak kazí všechno to dobré co by ta soutež mohla přinést) to se mi vubec nezamlouvá a také jsem toho názoru, že by každý z nich měl něco dostat...

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Stř Dub 25, 2007 20:44

:cry: jenze ty uz nevidis kolik se pak usporada na ty vypadeny lidi sbirek :cry: a to ja podporuju i kdyz se nova napakuje

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Dub 25, 2007 20:49

ale to ja taky podporuji taky chci aby se tem lidem pomohlo ,ale jen říkám že proste takové to hlasování a kdesi cosi prostě mají vyloučit ty kteří mají nejméne bodu a nedělat nějaké další hlasování. Jejich známí za to vyhodí peníze a stejně nepostoupí, když by ty peníze mohli třeba dá do něčeho užitečnšjšího... tot muj názor

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Stř Dub 25, 2007 20:52

ivik jasně .. mě je jedno co tam bude, ať je tam třeba to plivání do dálky, stejně se na to nebudu dívat, ale jde mi o to, jak to lidem předhazují, jak hrají na city a prostě celkově jak je to baléné ..
čaky hmm a co Ti další s hroznýma osudama ? tohle je jen zlomek ... a navíc se nepakuje jen nova, ale i stát z DPH, operátoři atd..
Není lepší tedy přispět do nějaké té pouliční sbírky, kde se prachy rozdělí rovnoměrněji, než jako tady inviduálně ?

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Stř Dub 25, 2007 20:58

s tim souhlasim,ale to uz je jen na kazdem z nas jak se k tomu postavi :wink: tobe se porad nelibi,me jo protoze su ciiiita :lol: :lol: a o tom to prece je, nemuze se vsem libit vsechno :lol: :lol: jo a jinak kdyz uz sme teda u filmu tak miluju lod duchu,kdo nevidel vrele doporucuju.takova pohadka pro dospele :wink: :lol:
Naposledy upravil(a) čaky dne Stř Dub 25, 2007 21:11, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Stř Dub 25, 2007 21:03

ano nelíbí .. nelíbí to podání atd .. a jak jsem řekl, jen můj názor, když už se tu o tom psalo :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Dub 25, 2007 21:27

mě se líbý ten záměr a hlavně to tancování, už míň se mi líbý ty šílený reklamy a styl sms... protože na těch sms vyždímají víc než kolik výherce dostane a zbytek stejně odstatním nedají...
a již zmíněnemému pouličním příspěvků až na pár medializovaných akcí tak nevěřím že vše dostanou potřební... toť můj názor

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Dub 26, 2007 0:04

Tancování sice nemusím, ale nevadí mi. Ale princip těchto pořadů ano :!: Prostě zahrajeme lidem na city a pěkně se na tom nabalíme (televize). A je jedno o kterou televizi jde. Jde jen o to, přitáhnout co nejvíc lidí k televizím, aby nám společnosti pěkně cvakali za reklamu. Mně se to hnusí, ať už jde o tancování, reality show nebo jiné stupidity. Myslím že jim jsou osudy lidí ukradené, klidně by vysílali přenos ze samovraždy a ještě by vás nechali hlasovat, jak to dopadne $-) .

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Dub 26, 2007 7:52

Ja som nemala televizor zapnuty uz asi 3 mesiace:-) je to strata casu :-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Dub 26, 2007 14:04

Alice napsal:Ja som nemala televizor zapnuty uz asi 3 mesiace:-) je to strata casu :-)

=D> =D> =D>
Ja som daroval aj televízor :lol: . DVDčka pozerám na PC alebo NB. Takže moje skúsenosti s televíznym vysielaním sú len ak sa pozerá v susednej izbe (kadiaľ prechádzam) alebo keď mám pauzu v práci :roll: . Ale na zhnusenie mi stačí aj to :lol: .
Jediné čo som pozerával bola Formula 1, ale naši ju prestali dávať a česká televízia (nepamätám ktorá) ju prerušovala reklamou :evil: , takže som aj tak pozeral na ORF.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Dub 26, 2007 14:27

STYRO napsal:Jediné čo som pozerával bola Formula 1, ale naši ju prestali dávať a česká televízia (nepamätám ktorá) ju prerušovala reklamou :evil: , takže som aj tak pozeral na ORF.
tak to byla na beton NOVA ta všude spe ty šílený reklamy...

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Dub 26, 2007 14:38

Na Bailando jsem po očku koukala spíš ze zvědavosti, z toho důvodu, že tam tancuje soused od našich. Jinak mne to vůůůbec nezaujalo :?

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”