Evžének má miminko :-)

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 15:01

jsem o tom přemýšlel .. a té samičce s tím miminkem ... kdyby byli z Brna, nebo okolí, tak to beru, ale tohle je na druhé straně republiky :( :cry:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Črc 01, 2006 15:05

Evženka je mi moc líto, na druhou stranu tolik netrpěl, když se jen neprobudil z narkózy. Snad se ti povede mikroška vypiplat. Nehojhorší je, že je tak maličký :cry:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 15:08

PETE.cz napsal:jsem o tom přemýšlel .. a té samičce s tím miminkem ... kdyby byli z Brna, nebo okolí, tak to beru, ale tohle je na druhé straně republiky :( :cry:


A nemuzou ti ho privezt?

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 15:08

Nebo aspon do pulky cesty abys to mel bliz a nekde byste si je predali.

Disable adblock

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 16:09

Vlasticka napsal:Nebo aspon do pulky cesty abys to mel bliz a nekde byste si je predali.

Ale já nemám auto, víš .. nemám ani čas tam jet, když ho musím každé dvě hodiny krmit ... A kam zavolat ? to je v inzerci ?
Tyhle dva měsíce jsou fakt něco .. Napřed maminka málem umřela, měla 25% šanci na přežití, ale díky bohu se z toho dostala a brzy půjde ze špitálu domů .. teď umře Evžének a ještě mám trable s prckem ... Už je toho moc ........ :cry: :cry: :cry:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 16:23

Liliana napsal:Hele, tady jsou kontakty: mobil: 603170617 icq: 256386316 ale obávám se, že 13ti letá holka sotva činčilky doveze a pokud činčily vadí rodičům, tak ti asi taky ne...

Už jsem tam volal, ale byl jsem dost překvapen .. Zvedla to její máma a ta mi řekla, že u ní její dcera není a že se musím domluvit s ní .. což mi připadne dost blbý ... spíš by tohle měli zajištovat rodiče a ne děcka
Spíš by to chtělo činčiláře z teplic, ten by to popovezl dál, ten zas dál .. prostě štafeta až do Brna .. já prostě nemohu .......

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 17:21

camilla napsal:pane bože.. držím pěstičky...

Po sunaru mi moc nerostli. nakonec jsem si u veterináře objednala kočičí mlíko, jak se tu radilo. Přišlo mi sice štěněčí, ale taky lepší než sunar. Zkus jít na veterinu objendat to kočičí. To štěněčí stálo asi 127 Kč... taková čtvrtkilová plechovka. Krásně to voní a určitě to má víc živin než to kravský mlíko...

už mám doma to kočičí mléko a voní hezky .. ale moc ho zatím nechce...
jakým poměrem s vodou si ho dávala ?

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Črc 01, 2006 18:28

podle návodu a baštili jak pominutý - na tom štěněčím se píše 10g (3 polévkové lžíce) na 50ml teplý vody.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » So Črc 01, 2006 19:19

Je mi fakt Evženka moc líto :cry: , ale už ho nic netrápí!
Je škoda, že si Evžének neužila svýho prcka, ale aspoň ten by si měl užít života, tak držím pěsti, ať nabírá na váze a na síle!
Myslím, že je fajn, že Ferdík je s ním a nestresuje ho, ale naopak ho zahřívá a bere ho jako svý dítko! :idea: Akorát ho holt nenakojí... :(
Ale ty to určitě to zvládneš! :!: :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » So Črc 01, 2006 19:52

Koukám, že to praktikuješ jako já :) při kojení prcka, taky zřejmě po očku koukáš na net...co? To nový mlíko mu už zachutnalo?

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 20:27

Radka.o napsal:Koukám, že to praktikuješ jako já :) při kojení prcka, taky zřejmě po očku koukáš na net...co? To nový mlíko mu už zachutnalo?

no zatím ne .. něco si vezme, ale tamto mu chutnalo lépe ... ale Alice mi poradila, že ten sunar pro mladý není nejlepší a že to kočičí je lepší.. tak snad to bude lepší .. A mícháš si toho více nebo pokaždé namícháš nově ?
já v návodu mám 7g / 50ml

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » So Črc 01, 2006 21:30

to je mi moc líto, že Evžének umřel ,ale to ti raději, už nebudu připomínat nebo by ti bylo ještě více smutno moc ti držím palečky ,ať to zvládněš a mikroškem

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » So Črc 01, 2006 22:03

PETE.cz napsal:
Radka.o napsal:Koukám, že to praktikuješ jako já :) při kojení prcka, taky zřejmě po očku koukáš na net...co? To nový mlíko mu už zachutnalo?

no zatím ne .. něco si vezme, ale tamto mu chutnalo lépe ... ale Alice mi poradila, že ten sunar pro mladý není nejlepší a že to kočičí je lepší.. tak snad to bude lepší .. A mícháš si toho více nebo pokaždé namícháš nově ?
já v návodu mám 7g / 50ml

já to měla jako "polotovar" mě to stačilo ohřát ve vodní lázni na táhnout do stříkačky a krmit, ale spotřebovat se to muselo do 24hod max 48hod.
ten nutrilon se sladkej ale jinak bez chuti....
o tom kočičím mlíku jsem se pořádně dočetla až Miki stačila strava do mamky a začala zkoušet seno atd.
myslím že to co máš ty by se asi mělo připravit tak arokárt na 1dávku, ale s tímto má víc zkušeností Kamča

Avatar uživatele
nemesisss
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: Čt Bře 23, 2006 23:10
Místo/Bydliště: Osová Bítýška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nemesisss » Ne Črc 02, 2006 0:01

Je me to moc lito:-(Ale ver na lepsi zitrky!Ty to zvladnes s mrnouskem ,je prece v tech nejlepsich rukuch a myslim ze u nikoho jineho by se nemel lip:-)Myslim na vas a doufam ze to oba zvladnete!Posilam vam velikej kus naseho stesticka!

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Črc 02, 2006 1:01

vždycky jsem si namíchala novou dávku. ze začátku mi baštili jen 2ml, ale pak už i víc.... chce to jen trpělivost.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Črc 02, 2006 12:15

už konečně papáme i to kočičí ... sice je to s řečima a odmlouváním, ale už mám na to grif ... dám si ho na břicho čelem ke mě, ze dlaně mu udělám takovej domeček, kde je východ jen mezi palcem a ukazováčkem ... ale ten východ je dost malej nato, aby vylezl, takže nemá šanci utéct .. a u palce a ukazováčka čeká lžička.. zároveň ho tak zahřívám ze všech stran.. Snad to půjde dobře.. Ale bohužel nevím kolik toho tak sní ... asi celou lžičku

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Ne Črc 02, 2006 12:33

PETE.cz napsal:už konečně papáme i to kočičí ... sice je to s řečima a odmlouváním, ale už mám na to grif ... dám si ho na břicho čelem ke mě, ze dlaně mu udělám takovej domeček, kde je východ jen mezi palcem a ukazováčkem ... ale ten východ je dost malej nato, aby vylezl, takže nemá šanci utéct .. a u palce a ukazováčka čeká lžička.. zároveň ho tak zahřívám ze všech stran.. Snad to půjde dobře.. Ale bohužel nevím kolik toho tak sní ... asi celou lžičku

To by mu tak mohlo stačit, Miki když už měla dost tak prskala a snažila se někam zdrhnout...Já to řešila tím že jsem ji zabalila do kousku flícu:-) jak do zavynovačky, byla v teple a nemohla utýct :lol: tak hodně zdaru! Zpřibral zas nějaký ten gram?

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Črc 02, 2006 12:38

mám digitální váhu po dvouch gramech ... včera, když jsem vyměnil to kojenecký za kočičí tak zhubl 2 - 3g a dnes sou zas zpátky a může mít třeba až o 4g víc jak včera .. nevím .. bohužel váží po 2g

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Ne Črc 02, 2006 12:58

Tak to je super každý gram nahoru je úspěch!!! jen tak dál :lol:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Črc 02, 2006 19:37

Od kdy může začít papat granule ? on si teď vlezl do misky a něco tam dělá a podle zvuku snad ty granule se snaží papat

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Črc 02, 2006 19:40

Od kdy, to ti neporadím, ale jak Ferdík nemohl kousat, tak jsem rozemlela granule v elektrickém mlýnku na kávu na takové malé vločky, třeba by to pro něj nebylo špatný, jestli má o granulky zájem.

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”