činči

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

becks

činči

Příspěvekod becks » Pá Led 06, 2006 12:41

Chci se zeptat, vy co máte 2 a více činčil, kde je máte a jestli je máte jako domácího mazlíčka, já mám jednu a nedokážu si představit že bych jich měla víc.

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Led 06, 2006 12:49

já mám 4. mám je jako mazlíčky, i když na ně nemám tolik času, kolik bych si představovala, ale denně se jim věnuju a vždy je pouštím proběhnout po koupelně, kde s nimi vždy jsem. Jinak je mám v obýváku v klecích, viz galerie nebo mé stránky

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Pá Led 06, 2006 15:13

Muj mladej by se z vice cincil asi pomatl :oops: Amalka je jedna a vytaci ho imrvere. Vcera uz zase zuril, pac si na venceni pritahl nejaky veci a pracoval na notasovi a za tu chvili si stacila hryznout do vseho 8) Ja bych vice cincil videt chtela, mozna bych to i chtela mit doma, ale asi bych nesnesla ten zvuk vecneho hryzani do nabytku a k tomu stereo :roll:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Led 06, 2006 15:22

Nemyslím si, že dvě činčilky je dvojnásobek škodění. Spíš bych řekla, že se částečně zabaví spolu a tudíž svoje lidičky tolik nedeptají. Měla jsem 9 let jednu činčlku a teď něco přes rok dvě a dvě jsou lepší. Navíc když třeba člověk nemá moc času, netrpí tím, protože jsou dvě a dělají si společnost.
Navíc ve velké kleci mají i dostatek pohybu, takže venčení je u nás spíš o prozkoumávání a kamarádění se než o pohybu, ten jim nechybí.

Disable adblock

Angela

Příspěvekod Angela » Po Led 09, 2006 18:56

jo jam mam taky dve a neni to spis o dvoj nasobni starosti ale dvojnasobni radosti! :lol:

jinak uz je mam v galerii muzete se podivat po angela! a este nemaji jediny konflik ledaze kvuli papani a tak.
ja myslim ze je prima myt dve cinci. je nejdriv mnela jendu a nemela sem na ni moc casu... :(
ale ted kdyz sou dve hraji si spolu a staci jim jit ven lezdej druhej den!
je to bezva kdyz sou v páru! :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”