fotky jiných zvířat

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Pajafa
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Ne Ún 08, 2009 11:29

fotky jiných zvířat

Příspěvekod Pajafa » So Bře 28, 2009 10:42

Ahojky vložila jsem do své galerie fotky mých ostatních zvířat, nevadí to? Iniciovala mě k tomu diskuze o soužití činčilek s ostatními domácimi zvířaty, chtěla jsem jen ukázat že spolu dokáží žít (popřípadě i spát) zvířata do kterých by se to opravdu neřeklo (viz mé foto spící kočky se zajícem) atd. mám v plánu přidat fotky mé činčilky s ostatními našimi mazlíčky,ale zatím nejsou musíme zkamarádit pomalu.....ale pudl a naše činča jsou už kamarádi, jen se nenechají vyfotit aby se to o nich náhodou nevědělo. :lol:
Naposledy upravil(a) Pajafa dne So Bře 28, 2009 11:54, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Bře 28, 2009 11:46

Mě spíš zaujala ta tvoje fotka divoké činčily :).
Jaký to bylo, tak povídej, zážitky a všechno :lol: .

Avatar uživatele
Pajafa
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Ne Ún 08, 2009 11:29

Příspěvekod Pajafa » So Bře 28, 2009 12:06

Díky... :) Byla jsem moc ráda, že se mi jí podařilo vyfotit. Byli jsem s kamarády na treku v Jižní Americe a Machu Picchu jsme si samozřejmě nenechali ujít a jak tam tak procházím v těch rozvalinách uviděla jsem jí mimo lidi v jednom z krajních domečku. Hned jsem vyndala foťák,ale jak jsem se bála, že mi zdrhne fotila jsem moc rychle a většina fotek se nepovedla. Ale činča se naopak začala nastavovat, jako kdyby tam byla jako placená modelka :D no tak jsem udělala pár fotek, bohužel opravdu se povedla jen ta jedna. Pak jsem šla pro kamarády ať se na ní podívají,ale když jsem se vrátili už byla fuč.
Potom jsme jeli do pouští na hranicích s Bolivií a tam jsme potkali ještě jednu pod úpatím místní činné sopky, tam jsem viděla s jakým málem musí vystačit. Nebylo tam naprosto nic...před několika lety tam ta sopka vybuchla a všude byla jen lává, sem tam začali rašit nějaké ty vřesy a bodláky, ale jinak nic.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Bře 28, 2009 12:28

To je úžasný :). Škoda jen, že jsi jich teda neviděla víc, jestli žijí v nějakých skupinkách nebo tak. No a chystáš se tam ještě někdy? ;-)

Disable adblock

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » So Bře 28, 2009 13:14

Ja ti hrozně zavidim , to je muj sen , vycestovat do cizi země a takhle si uživat přirody :) . Až bude po škole a budou penize , tak doufam , že se o jižni ameriky a hlavně afriky podivam :) . Takova indonesie , new zealand , madagascar - to by bylo taky užasny :) . Ta činčila je báječná .

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”