Chovatel-obchodnik??

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Pá Dub 10, 2009 20:00

Ale Renda nebyla ta , co to vytahla sem :) . Jinak ja Anyska ani nikoho jineho neobviňuju :) .

Disable adblock

Avatar uživatele
Black_Anysek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: Ne Led 25, 2009 15:18
Místo/Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Black_Anysek » Pá Dub 10, 2009 20:08

silva napsal:Renda nabídla Romče výměnu. Romča nechtěla - z toho vyplývá, že si chce nemocnou činču nechat, v pořádku. Tak ale ať už nerozmazává, co kde, jak kde, chtěla si činču nechat -má ji, tak to chápu tak, že nebude vyčítat, ale bude se o ni starat.
V opačném případě ať ji vrátí, s Rendou se domluví - a tečka.

Ale já jsem proti tomuhle nic neměla,pokud jsi si přečetla dobře můj první příspěvek,spíš naopak,Romča si vymýšlela...
Jesse: nehodlám to hledat,nezlob se,ale nemám čas a i kdyby,řekněme si to na rovinu,měl jsi pro ti Romče připomínky,i před tím,než se k tomu vyjádřila Renda,takže čím to bude? Nehodlám se snižovat k pomluvám,i když jsou tady dost častý,jen říkám svůj názor a to je ten,že o tom víte prakticky kulový,vlastně jen to,co ventilovaly sami holky a je jasný,že každá bude hájit sebe a nebude si sypat popel na hlavu.

Už se ani nedivím,když mi zpočátku,co jsem se sem zaregistrovala, někdo říkal,že to tu je v tomhle směru,řekněme třeba "divný",když se tady patláte v každý volovině.Dobře,slušně teda osobu, s kterou nesouhlasím,pošlu do háje a nehrabu se v tom dál.Řekni mi,kdo z vás všech skutečně ví,jak to bylo???

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Pá Dub 10, 2009 20:31

Já si myslim že tohle ví jen oni 2 ;) Myslim že nemá cenu to tu dál řešit at si to holky vyřeší v soukromí :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Dub 10, 2009 20:35

na druhou stranu, Romca nikde nezverejnila jeji jmeno, ptala se jen nazor.. vubec nerekla o koho se jedna :wink:

ale urcite jen ony vi jak to bylo :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
moje89
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: Út Říj 30, 2007 15:20
Místo/Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod moje89 » Pá Dub 10, 2009 20:49

Black_Anysek napsal:
silva napsal:Renda nabídla Romče výměnu. Romča nechtěla - z toho vyplývá, že si chce nemocnou činču nechat, v pořádku. Tak ale ať už nerozmazává, co kde, jak kde, chtěla si činču nechat -má ji, tak to chápu tak, že nebude vyčítat, ale bude se o ni starat.
V opačném případě ať ji vrátí, s Rendou se domluví - a tečka.

Ale já jsem proti tomuhle nic neměla,pokud jsi si přečetla dobře můj první příspěvek,spíš naopak,Romča si vymýšlela...
Jesse: nehodlám to hledat,nezlob se,ale nemám čas a i kdyby,řekněme si to na rovinu,měl jsi pro ti Romče připomínky,i před tím,než se k tomu vyjádřila Renda,takže čím to bude? Nehodlám se snižovat k pomluvám,i když jsou tady dost častý,jen říkám svůj názor a to je ten,že o tom víte prakticky kulový,vlastně jen to,co ventilovaly sami holky a je jasný,že každá bude hájit sebe a nebude si sypat popel na hlavu.

Už se ani nedivím,když mi zpočátku,co jsem se sem zaregistrovala, někdo říkal,že to tu je v tomhle směru,řekněme třeba "divný",když se tady patláte v každý volovině.Dobře,slušně teda osobu, s kterou nesouhlasím,pošlu do háje a nehrabu se v tom dál.Řekni mi,kdo z vás všech skutečně ví,jak to bylo???

Nikdo jen ony dvě proto říkám dál se v tom nehrabat a radši to tu zamknout.... to je můj názor...

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Pá Dub 10, 2009 20:59

Anysku , moje připominky byly myslim vice než jasne a tykaly se kupovani zviřat , o kterych člověk nic neví a pak si stěžuje , když je něco špatně - na to jsem alergickej . Řek bych to komukoli znovu , nezaleželo by , jak velkej kamarad jsem s chovatelem . To , že romča o činilce nic nevěděla byl samozřejm jen vymysl , což se nakonec ukazalo .

Mně renda přesvědčila a to co sem poslala pro mě není málo , neděla mi problem ji podpořit , i když tomu říkaš "hazeni špiny " . Jsem si 100% jistej , že ta konverzace je celá , zaručilo by se za to i více lidí , co o tom ví vše , ale nikdo by jim nevěřil , vždycky se najde člověk co řekne " co když to neposlala všechno ? " :) .

Na každeho jednou dojde řada . Martina to tu odnesla , Petra z německa , ktera tady byla pomluvena a ještě měl někdo takovou drzost , aby posilal soukrome zpravy se spoustou lži o jejim chovu , teď to odnesla Renda . Je jen otazkou času , kdy dojde na mě a na dalši :) . Svet je plny lidi jako je Romča nebo Marika a chovatel z toho diky nim většinou vyjde jako nejhorši , i když to co říkají vubec neni pravda .

Zejtra zajdu s rendou a s petrou na pivo a pokecame , jaky novy nemoci mame v chovu 8) . Vše :) .

Avatar uživatele
Pajafa
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Ne Ún 08, 2009 11:29

Příspěvekod Pajafa » Pá Dub 10, 2009 21:00

Lidi proboha má tohle vůbec smysl? Dohadovat se o tom kdo udělal chybu a kdo ne? Nikdy není nic černo-bílé.

Avatar uživatele
Yvetta
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: Pá Bře 13, 2009 20:26
Místo/Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Yvetta » Pá Dub 10, 2009 21:18

Mě docela zaráží že už se k tomu nevyjadřuje ani jedna ze dvou holek kterých se to jako JEDINÝCH doopravdy týká. Už to lidi neřeště, každý má svůj názor a může ho říct ale dohadovat se tady a vnucovat své názory někomu jinému nemá cenu. Je dobře že Renda na Romču reagovala, už se na to taky dívám jinak a rozumným lidem to taky dojde jak to teda asi doopravdy bylo. Každopádně dělat nějaké závěry a prohlašovat je tady veřejně nemá cenu,nikam to nevede jen ke špinění jedné nebo druhé z holek a ke zbytečným hádkám...

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Dub 10, 2009 21:30

Myslím, že toto nemá opravdu cenu. Každý tu jen spekuluje a tím hazí špínu na druhé. Je škoda, že romča nenapsala co vlastně chtěla tím tématem říct.
Jinak Anysku, pomlouvání je všude a na všech forech. Stačí se jen podívat na druhé forum. Je to tam to a samý.
Téma zamykam.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”