dočkala jsem se....

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Čt Kvě 18, 2006 20:02

Kočičí mlíko jsem viděla v Hornbachu.

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Kvě 18, 2006 21:15

Magda napsal:Kočičí mlíko jsem viděla v Hornbachu.


já si objednala u veterináře, ale přišlo toto. Veterinář mi řekl, že je to v podstatě to samý. A strašně hezky voní,, hned bych si dala taky... :oops: :lol:

Jinak holky váží 40 a 44g, kluci: Tom 91 a Jerry 83g a je jim dneska 12 dní... Tomovi vysloveně září bílá špička ocásku, ale na fotkách mi ho nechce ukázat...
Tom:
Obrázek

Jerry:
Obrázek

pořád jsou k mání... :wink:

Danka

Příspěvekod Danka » Čt Kvě 18, 2006 21:25

Kamčo :D to jsou písklátka, jsou nádherní...k pomazlení, dobří společníci :D

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Čt Kvě 18, 2006 21:32

Kdybych těch myší neměla tolik, tak bych chtěla Jerryho, je kouzelnej. Ale ten první samozřejmě taky :D .

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Čt Kvě 18, 2006 21:37

Sice mám činčilky jen dvě, ale za to jsem včera večer našla malé štěně a vypadá to, že už u mě zůstane. :lol: Až dorazí naše lékařka z dovolené, pomažeme na očkování. No a hned nás je víc :P

Danka

Příspěvekod Danka » Čt Kvě 18, 2006 21:55

Zapomněla jsem se přihlásit :)

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Kvě 22, 2006 7:51

Takže:
Ája 43g (pořád je to málo, ale je to pokrok, nemohla jsem kí zaboha dostat nad 40)
Mája 52 g (to je cácorka, pořád skáče, lítá, dokonce už leze po větvích jak drak, člověk jí neuhlídá)
Tom 102g
Jerry 102g (zajímavý, že je menší, než Tom, ale váží stejně)

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Po Kvě 22, 2006 8:36

Tom a Jerry jsou kouzelné kuličky, hned bych jednoho brala, mít víc volnosti v rozhodování, kolik si vezmu činčil... :evil:
Stejně si myslím, že Tom a Jerry by měli zůstat spolu u jednoho chovatele, už jenom ta jména je svazují dohromady! :lol:

Kdy sem přidáš fotky holek? Musí být taky strašně rozkošný!!! :shock:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Kvě 22, 2006 11:44

Ivanka napsal:Kdy sem přidáš fotky holek? Musí být taky strašně rozkošný!!! :shock:


ráda bych, jenže ty cácorky se jen tak nedají. Než cvaknu spouští, je každá na druhém konci sedačky :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Po Kvě 22, 2006 13:57

camilla napsal:
Ivanka napsal:Kdy sem přidáš fotky holek? Musí být taky strašně rozkošný!!! :shock:


ráda bych, jenže ty cácorky se jen tak nedají. Než cvaknu spouští, je každá na druhém konci sedačky :lol:


jééé to znám :lol: když jsem mrňatům chtěla udělat společnou fotku tak jsem je musle všechny 3 přidržet za ocásky (lavor už byl pro ně málo hluboký jinak se rozprchny na všechny strany) potvůrky chlupatý :D

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Po Kvě 22, 2006 14:03

Ivanka napsal:Stejně si myslím, že Tom a Jerry by měli zůstat spolu u jednoho chovatele, už jenom ta jména je svazují dohromady! :lol:
No jo :shock: :lol: ,to mě nenapadlo.Tom a Jerry,jako v tý pohádce o kočce a myši :lol: :lol: :lol: ...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Kvě 25, 2006 19:49

holky pomalu rostou : Ája (vlevo) 50g, Mája (vpravo) 64g. Ája je hrozně urousaná, leze rodičům pod břicho i když kálejí :( , tak se nelekejte.. Rostou hrozně pomalu, ale v podstatě po 13ti dnech zdvojnásobily váhu. Amálce se spustilo mléko, takže mají pořád plná bříška.

Jinak o Jerryho (white ebony) má zájem jedna paní z Olomouce. Nabídla jsem jí, že bych jí ho odvezla do Prahy, tak nevím, jestli bude mít zájem. Rozhodně nechci posílat činčily drahou či nějakou kurýrní službou. A Jerry je miláček - pořád mi leze po rukách a moje nehty ho nezkrotně zajímají.. :D

Obrázek

Danka

Příspěvekod Danka » Čt Kvě 25, 2006 20:05

camilla napsal:holky pomalu rostou : Ája (vlevo) 50g, Mája (vpravo) 64g. Ája je hrozně urousaná, leze rodičům pod břicho i když kálejí :( , tak se nelekejte.. Rostou hrozně pomalu, ale v podstatě po 13ti dnech zdvojnásobily váhu. Amálce se spustilo mléko, takže mají pořád plná bříška.

Jinak o Jerryho (white ebony) má zájem jedna paní z Olomouce. Nabídla jsem jí, že bych jí ho odvezla do Prahy, tak nevím, jestli bude mít zájem. Rozhodně nechci posílat činčily drahou či nějakou kurýrní službou. A Jerry je miláček - pořád mi leze po rukách a moje nehty ho nezkrotně zajímají.. :D

Obrázek


No Kamčo, pěkně se o ně staráš, těžko si asi budeš odvykat, alespoň mě by to dělalo problémy. Jsou rozkošní :)

Avatar uživatele
nemesisss
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: Čt Bře 23, 2006 23:10
Místo/Bydliště: Osová Bítýška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nemesisss » Čt Kvě 25, 2006 21:36

No jsou uplne nadherny,staras se moc pekne:-)

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Kvě 27, 2006 14:22

Jsou krasni...

Avatar uživatele
nemesisss
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: Čt Bře 23, 2006 23:10
Místo/Bydliště: Osová Bítýška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nemesisss » Po Kvě 29, 2006 16:22

Moc moc:-)

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Po Kvě 29, 2006 19:11

nádherní moooooooooc krásní hned bych je brala , ale to nepůjde :roll:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Kvě 30, 2006 12:23

až na tu Áju, ona je pořád jak to prasátko, cácorka jedna.... Já nevím, co dělá. Ale rostou, to je hlavní. Mája má už 80g a Ája 61g.... ufufufuf, ale jakmile si je chci vzít do ruky, tak na mě prskaj, maj mě plný zuby za tu dobu... :lol: , ale když jsou u mě, tak je to už okey a pak lozí a okusujou mi nehty.... :lol:

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Út Kvě 30, 2006 17:05

camilla napsal:až na tu Áju, ona je pořád jak to prasátko, cácorka jedna.... Já nevím, co dělá. Ale rostou, to je hlavní. Mája má už 80g a Ája 61g.... ufufufuf, ale jakmile si je chci vzít do ruky, tak na mě prskaj, maj mě plný zuby za tu dobu... :lol: , ale když jsou u mě, tak je to už okey a pak lozí a okusujou mi nehty.... :lol:



no vidíš alespoň si je nemusíš stříhat :lol: :lol: :lol: :lol:

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Kvě 31, 2006 12:12

Ty jsou k pomuchlovani. Ale opravdu moc moc vybirej a zpovidej ty lidicky, ke kterym mladata date, ponevadz jsem se za dobu umistovani setkala kolikrat s takovym nadsenim pro cincilku a po roce prestala najednou dotycne bavit. Jesteze nekteri byli natolik slusni a zodpovedni, ze me pozadali o pomoc pri jejim dalsim umisteni, nektere nechtene skoncily i spatne a to bylo zpocatku nadseni obrovske.Ty jsem neumistovala ja, znam jen z doslechu, jak ty cincilky skoncily. Od sklepa az po usmazeni v lete na balkone.
Tim Te nechci strasit, ale vyplati se zustat s temi lidmi nadale v kontaktu a mozna napsat i nejakou tu smlouvu, kde si osetris pri spatne peci moznost odebrani zviratka, nebo zakaz jeho dalsiho prodeje a umisteni ve zverimexu, kdyz by se stalo nechtenym. Rozumni lide a milovnici zvirat to pochopi, kdo se bude cukat, tak bych mu moc neverila.
Uvedu zde jeste jeden pripad, tykajici se umisteni stenatek. Mozna jsem to psala na chatu, ale jednalo se o stenatka, ktera i s jejich matkou nekdo vyhodil a fenku privazal na kratky provaz v lese. Kdyz je pani objevila, byla fenka i stenata hubena na kost, ve vlastnich vykalech, stenata i fenka mely namale. Kdyz je pani vypiplala a nasledne umistila a myslela si jak dobre, tak se ukazalo, ze pro stenata si postupne prisli pribuzni navzajem, vypadali pry velmi seriozne a dusovali se, jak o ne bude dobre postarano a kdyz je sla po case navstivit, aby se presvedcila, jak se stenatkum dari, tak se ji vysmali a rekli ji, ze je prodali vykupakum. Takze po zazite hruze skoncily pravdepodobne jako pokusna, ci na jine hruzy.
Proto take nedoporucuji zviratka davat uplne zdarma cizim lidem, ponevadz se rika, lehce nabyl, lehce pozbyl. Kdyz, tak za symbolicke ceny alespon.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Črv 23, 2006 14:28

new:
všichni čtyři nádherně rostou. Jerry začal maličko světlat, to samé Tom, ten vysloveně stříbrnatí. Ája, jak byla celá bílorůžová s červenýma očima, tak má na konci uší (opravdu jen mm na konci ucha) černošedý chmíříčko a očíčka má tmavá, ale jinak ani chloupek černej... A Mája, ta je pořád světlounce béžová a teď jí začala tmavnout hlava do světle hnědý... Všichni jsou moc fajn, vyžadují si pozornost - Mája zvláštním způsobem. Prská na ostatní, ale jakmile k ní dám ruku, už je u mě a je dobrá. Ale táta jí moc nesedí :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Črv 26, 2006 20:56

Mája se zbarvuje do tmava. A nejsou to opravdu stíny. Je hodně světlá, ale hlavu a ocásek má tmavý... viz:
Obrázek
a
http://cincilavdome.wz.cz/m%E1ja%2026.6.2006.jpg

Dále Tom, jak už jsem jednou zkoušela fotit, mi dal najevo, že on se fotit opravdu nebude...
http://cincilavdome.wz.cz/tom%20a%20Cas ... 6.2006.jpg :lol:
Naposledy upravil(a) camilla dne Stř Črv 28, 2006 7:18, celkem upraveno 2 x.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Črv 26, 2006 21:06

Teda ta třetí fotka je suprová :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Út Črv 27, 2006 13:03

:lol: :lol: to je , ale stydlivka :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”