tak jak je seznamit???

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

zuzki

tak jak je seznamit???

Příspěvekod zuzki » Pá Pro 16, 2005 8:50

ahojte vsichni tak cinim kroky az vzdy po precteni nejakych rad zde coz me tesi ze mi to zatim vse vychazi a vam vasem za dodre prispevky dekuji??ted jen shanim daru jak sparit¨??pres klec se uz znaji ale kdyz je pustim po pokoji tak se perou a to se mi nezda tak nejak to nevypadalo jako ze by chteli miminko tak mi poradte prisim co a jak moc moc diky

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Pro 16, 2005 20:28

no, já když dávala dohromady ty svoje, tak jsem prostě jednoho krásnýho dne dala ke Kikince, která u mě byla už dýl, Bonýska, ještě zbllýho z cesty... chvíli trochu lítaly chlupy, jak Kikina Bonýse proháněla, musela jsem je pořád sledovat, pak se příštích pár dní jen trochu štěkali, protože si bony už držel odstup... a po pár dnech už byli kamarádi a spali přitulený k sobě... teď už maj za sebou první miminka a všechno jim klape, je to dobrá rodinka.. :) Ale třeba jsem měla jen štěstí :)
jinak Alice tady myslím jednou psala, že skamaráďuje (nebo jak to říct :lol: ) dospělý činčilky tak, že je dá do malýho akvárka, a když se začnou rvát tak s ním zatřese :lol: . Jestli budu ještě někdy seznamovat nějaký činčilky, asi to zkusím tímhle způsobem :lol: . I když, říká se že vztahy vzniklé za krizových situací nefungují, tak nevim nevim.... :lol:

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Stř Pro 21, 2005 13:50

To s tím malým akvárkem je docela dobrý nápad. Aź budu seznamovat, vyzkouším to :lol: .

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Pro 25, 2005 22:04

to by mě nenapadlo :shock: :idea:

Disable adblock

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Po Led 02, 2006 14:46

Tak jsem to vyzkoušela. Dala jsem samičku a samečka do malé klece po křečkovi. Čučeli, ani se o sebe nějak nezajímali. Po chvíli se do sebe pustili. Zatřepala jsem s něma a nechali toho. Pak ještě párkrát. Potom jsem je tam nechala asi 2 hod. No, něco chlupů z kožíšku mého fešáka bylo odstraněno ale nebylo to zlý a krev netekla. Pak jsem je dala do klece a dobrý, žádný chlupy už jsem nenašla Asi po 3 dnech už se k sobě tulili jako hrdličky :lol: :lol: . Takže seznamka v miniprostoru je skvělá :D :D .

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Led 02, 2006 15:54

som rada ze sa to podarilo :D
Ja tento sposob pouzivam uz roky a vzdy sa to osvedcilo :D

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Po Led 02, 2006 15:56

Tak to je super systém, chystám se v létě nebo na zimu šoupnout do klece Mikimu kamaráda, tak s nima budu muset taky asi prvně třepat... :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”