Pro Nikolku135

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
ODCERNEHOMEDVIDKA
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: Pá Lis 09, 2007 11:29
Místo/Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Pro Nikolku135

Příspěvekod ODCERNEHOMEDVIDKA » Čt Črv 05, 2008 11:52

Ahoj,je mi to sice trapné psát sem,ale bohužel myslím,že možná to aspon pomůže k tomu aby jsi dodržela co máš.
Je to měsíc co jsi mě tu obvinila,že jsem ti nechtěla zaplatit činčilku-Matýska a další pracovní den na to Ti peníze dorazily na účet.Dobře beru to i omluvu jsem vzala,ale pokud vím,byli jsme domluvený,že po připsání peněz na účet zašleš rodokmen činčilky a ono nic.Upozornovala jsem Tě i mejlem,napsala si,že to naskenuješ a pošleš mi to na mejl,ale ani po měsíci nemám nic.Nejde mi o ten rodokmen,ale o to,že peníze které se opozdily,skrz květnový svátek a né mojí vinou,tak jsi tady ze mě udělala tu nejhorší a přitom já už měsíc čekám na něco co si slíbila a koukám,že se nedočkám.Tak kdo potom je nespolehlivý?Nechtěla jsem to sem psát,ale tak jako ty jsi ty chtěla mít vše v pořádku,tak chci i já,tak možná tě tato zpráva tady na comu,domutí k tomu aby jsi co nejrychleji splnila to co máš.Nechtěla jsem to tady roztahávat,ale jinak se asi toho rodokmenu asi nedočkám.Ani nevím kdy je narozený,jaké má rodiče atd...Takže prosím spln to co máš!Děkuju

Disable adblock

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črv 05, 2008 13:12

Holky, tohle jsou vaše osobní věci, tak si to, prosím, řešte přes SZ... :wink:
Nedá se nic dělat, ale téma zamykám z toho důvodu, aby opět nevznikaly nějaké rozbroje...

Dík za pochopení a doufám, že si to mezi sebou vyřešíte i bez tohoto vlákna...


Vrátit se na “Archiv”