Koupání

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Led 31, 2008 17:19

Tak Barbucha je opravdu malý - moc nám nevyrost, protože jsem si ho přivezla jako nemocné štěňátko a podtrhly ho antibiotika. Ale temperamentu má až moc! No, je mu teprve rok a 3 měsíce. Naše kočky má rád, ale taky se s nima rád kočkuje :lol:
Jinak písek dneska přišel, takže ti hnedle odsipu kilo. Bude stát 40Kč.

Disable adblock

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Led 31, 2008 17:28

Teda ženská to je balík,ty mě zrujnuješ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Led 31, 2008 18:02

:lol: :lol: :lol:

Když se nakupuje ve velkym...

Host

:)

Příspěvekod Host » Út Ún 12, 2008 17:44

Ahoj, tu koupelnu co je na zacatku maji na www.exo-eko.cz , oddeleni hlodavci, ja si ji tam objednala za cca. 150Kč bez Dph.... :)

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Út Ún 12, 2008 19:11

Hoď sem obrázek, prosím. :P Nebo přímí odkaz na ten výrobek.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Út Ún 12, 2008 19:19


Avatar uživatele
Equiska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Čt Pro 13, 2007 16:16
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Equiska » Út Ún 12, 2008 19:43

mám stejnou koupelnu z www.exo-eko.cz a jsem také maximálně spokojená.. činči se líbí a moc písku se ven nedostane :lol: :lol:

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Ún 15, 2008 12:02

Včera jsem si koupila samičku,zatím je oddělená od samce,než on dospěje.Ale chci se zeptat,mám jen jednu koupelnu,bude vadit,když se samice bude koupat ve stejné koupelně jako kluci,nebo mám raději pořídit druhou?Aby ji kluci necítili z písku a pak se neprali.Možná se ptám jak blb,ale fakt mi to vrtá hlavou.Děkuju za odpovědi

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Ún 15, 2008 12:12

Barča napsal:Včera jsem si koupila samičku,zatím je oddělená od samce,než on dospěje.Ale chci se zeptat,mám jen jednu koupelnu,bude vadit,když se samice bude koupat ve stejné koupelně jako kluci,nebo mám raději pořídit druhou?Aby ji kluci necítili z písku a pak se neprali.Možná se ptám jak blb,ale fakt mi to vrtá hlavou.Děkuju za odpovědi


v době karanteny to nedoporučuju. může se stát, že činčilka může být nemocna a ty tím pískem nakazíš i ostatní činčily...Jinak až bude mít měsíc po karanténě a necháš vyšetřit bobky, že je vše ok, tak může používat kluků koupelnu ;-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Ún 15, 2008 12:13

určitě se nesmí koupat ve stejné koupelně, ani spolu nesmí být v jedné místnosti, pokud máš zatím dva kluky společně. Opravdu by hrozilo, že to dopadne špatně...

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Ún 15, 2008 12:15

Martej napsal:
Barča napsal:Včera jsem si koupila samičku,zatím je oddělená od samce,než on dospěje.Ale chci se zeptat,mám jen jednu koupelnu,bude vadit,když se samice bude koupat ve stejné koupelně jako kluci,nebo mám raději pořídit druhou?Aby ji kluci necítili z písku a pak se neprali.Možná se ptám jak blb,ale fakt mi to vrtá hlavou.Děkuju za odpovědi


v době karanteny to nedoporučuju. může se stát, že činčilka může být nemocna a ty tím pískem nakazíš i ostatní činčily...Jinak až bude mít měsíc po karanténě a necháš vyšetřit bobky, že je vše ok, tak může používat kluků koupelnu ;-)


a myslíš, že pak nebude problém, když dva samci spolu ucítí samici, o které navíc ještě ani nebudou vědět kde je? myslím že by je to mohlo pořádně rozhodit...

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Ún 15, 2008 12:19

Janča napsal:
Martej napsal:
Barča napsal:Včera jsem si koupila samičku,zatím je oddělená od samce,než on dospěje.Ale chci se zeptat,mám jen jednu koupelnu,bude vadit,když se samice bude koupat ve stejné koupelně jako kluci,nebo mám raději pořídit druhou?Aby ji kluci necítili z písku a pak se neprali.Možná se ptám jak blb,ale fakt mi to vrtá hlavou.Děkuju za odpovědi


v době karanteny to nedoporučuju. může se stát, že činčilka může být nemocna a ty tím pískem nakazíš i ostatní činčily...Jinak až bude mít měsíc po karanténě a necháš vyšetřit bobky, že je vše ok, tak může používat kluků koupelnu ;-)


a myslíš, že pak nebude problém, když dva samci spolu ucítí samici, o které navíc ještě ani nebudou vědět kde je? myslím že by je to mohlo pořádně rozhodit...

Ja myslim, že pokud je nebude pouštět, tak ne. Ja sem měla ferdu s mannym a vedle nich byla v kleci Mánička a neprali. Pak když uměřel ferda, tak sem mu dala Shrečka a taky spolu žili v pohodě do ty doby, než sem je oba pouštěla a Rozárka si za nima vyšla na procházku, pak se začali honit a to sem je rozdělila.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Ún 15, 2008 12:25

Tak samozřejmě,že je Rozárka (tak jsme ji pojmenovali) v jiné místnosti.Je narozena 07/07 a váží 480 g.S tím pískem jsem si to myslela taky,jen jste mi to potvrdily.Takže koupím Rozárce nějakej lavor na cachtání.A asi nebude od věci dát do písku preventivně Fungistop.Lidé od kterých,jsme ji získali mi řekli,že se prý nikdy nekoupala.Docela bych tomu i věřila,protože má mastný kožíšek a je cítit ne zrovna hezky.Jinak děkuju za rady.

Avatar uživatele
Simona Obrdlíková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: Ne Led 20, 2008 16:59
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simona Obrdlíková » Po Ún 18, 2008 16:57

Naše činča je posl. dobou je pěkný čuník..běhat to jooo,ale koupat se nechce....vždycky se jen jednou otočí a zdrhá ven :? Objednala jsem novou koupelnu(stejnou, jako tu už někdo vystavoval), tak snad ji bude používat,potvora :twisted:

Avatar uživatele
bigi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: Čt Zář 27, 2007 20:44
Místo/Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bigi » Po Ún 18, 2008 19:27

Tak to my s koupáním nemáme problém, malá první co udělá, když ji pustíme ven, tak běží do písku. A nejraději má čerstvě vyměněný.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Út Ún 19, 2008 13:53

Tak to mi u kluků s koupáním problém nemáme,jen Rozarka se koupat nechce.

Essi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: Pá Lis 09, 2007 11:10
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Essi » Út Ún 19, 2008 14:37

Minulý týden jsem poprvé koupila písek Vitakraft a musím říct, že je opravdu výborný. Sice je dražší, než jiné písky, ale mé činčilky se v něm koupou daleko více než v píscích, které jsem měla dříve (Apetit, nějaké no name z Hornbachu). A mají i pěknější kožíšky.

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Stř Ún 27, 2008 17:18

parisse napsal:Obrázek


já ji taky koupila a ten můj blázen do toho vůbec nechce, zdá se mu to asi maličký :? achjooo co si počít?? :( :lol:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Ún 27, 2008 18:06

Peťulinka napsal:...já ji taky koupila a ten můj blázen do toho vůbec nechce, zdá se mu to asi maličký :? achjooo co si počít?? :( :lol:

Počkat :wink: .

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Stř Ún 27, 2008 20:20

Kluci na mě taky první dny koukali jako kdyby říkali:,,To ses zbláznila či co?Do tohodle mám vlézt?´´ A dneska se oní perou,takže vydrž :wink: :wink:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Čt Ún 28, 2008 15:53

parisse napsal:Kluci na mě taky první dny koukali jako kdyby říkali:,,To ses zbláznila či co?Do tohodle mám vlézt?´´ A dneska se oní perou,takže vydrž :wink: :wink:


on se v tom chudák ani neotočí :lol: vždycky s nadšením sleduju, že leze dovnitř a po chvílí to zkusí ale jen se převalí na bok a neotočí se celý jako vždycky když měl velký lavor :? no tak bude si muset zvyknout když už sem mu to koupila :lol:

pepsi.zelvicka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: Pá Lis 30, 2007 21:07
Místo/Bydliště: Slavkov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvekod pepsi.zelvicka » So Bře 01, 2008 19:44

Na přepravce se mi zlomilo víko, tak jsem tu vrchní část sundala a používám tu "vaničku" jako koupelnu, je dostatečně velká.
Obrázek

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Ne Bře 02, 2008 9:58

Ctěla bych se na něco zeptat,byla jsem v jednom zverimexu a tam mi paní nabízela písek na koupání i s příměsí Fungistopu.Myslíte že je to možné?Děkuji všem za odpovědi

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Ne Bře 02, 2008 10:16

taky jsem ho u nás viděla.. Já myslím, že v něm fungistop je.. otázka ale je, kolik.. :lol: :lol:

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Ne Bře 02, 2008 11:30

No právě,mě to tak zaskočilo že jsem se ani nezeptala jak se ten písek jmenuje.Nevíš to prosím tě?

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”